Hodnocení

 

Do projektu může být česká žena nominována: na základě finanční analýzy veřejně dostupných údajů všech společností v České republice (s obratem 10mil a více v roce 2013) zpracovaných odborným garantem, kterým je prestižní společnost, specialista na rating a scoring firem CRIF - Czech Credit Bureau, a. s.  Podnikatelka musí být dále  česká občanka, 100% majitelka a podnikat nejméně 4 roky. Vítězka předchozích ročníků se může do soutěže přihlásit nejdříve za následující 3 roky.

Do projektu se může česká žena přihlásit i z vlastní iniciativy:

Přihláška do projektu je uvedena na těchto webových stránkách. Firma musí splňovat požadovaná kritéria projektu, vést podvojné účetnictví  a poskytnout účetní výkazy za poslední čtyři uzavřené roky. Tyto údaje budou analyzovány odborným garantem.

Společnosti jsou do 9. ročníku nominovány odborným garantem CRIF – Czech Credit Bureau a stávají se tak semifinalistkami

 

Vaše firma nesplňuje kritéria projektu OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK?

Staňte se PodnikatelkouOnline.cz zdarma.

Získáte řadu užitečných informací, podnikatelských a manažerských tipů, partnerské benefity zdarma, pozvánky na webináře.

Webový portál pro rozvoj Vašeho podnikání.

On line – rychle – stručně – efektivně.

Přihlašte se zdarma ZDE.

 

Máte zájem o osobní účast na společensko-odborných setkáních Ocenění Českých Podnikatelek nebo Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club?

Kontaktujte nás.

 

O odborném garantovi:

O CRIF – Czech Credit Bureau:

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s., je organizátorem největších českých úvěrových registrů, Bankovního a Nebankovního registru klientských informací. Jejich prostřednictvím si zejména banky, stavební spořitelny, leasingové a factoringové či splátkové společnosti ověřují schopnost svých klientů splácet budoucí závazky. Společnost dále provozuje registr ELIXIR, který mapuje profesní historii finančních a pojišťovacích poradců a makléřů. Prostřednictvím svého portálu www.cribis.cz  poskytuje komplexní ekonomické informace o českých firmách a detailní údaje o vlastnických vazbách. Od června tohoto roku jsou v rámci portálu www.cribis.cz přístupné také ekonomické informace o firmách ze Slovenské republiky a data z katastru nemovitostí ČR. Nástroje pro hodnocení ekonomické situace municipalit a bytových družstev nabízí pod značkou iRating.

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a.s. byla založena v roce 2000. Na Slovensku má sesterskou společnost CRIF – Slovak Credit Bureau, s.r.o.. Od roku 2005 je jejím jediným akcionářem mezinárodní skupina CRIF, která působí v italské Bologni a dnes je čtvrtým největším provozovatelem úvěrových registrů a systémů pro podporu úvěrového rozhodování na světě.

www.crif.cz

 

O auditorovi:

NSG MORISON

NSG Morison je česká nezávislá poradenská společnost, slavící letos 20. výročí na českém trhu. Od roku 1993 poskytuje služby firmám všech velikostí (od velkých, středních až po rodinné firmy) a to v oblasti auditu, daní, účetního a mzdového poradenství, znaleckých služeb, práva, podnikového a personálního poradenství. NSG Morison zaměstnává skoro 60 odborníků.

V roce 1999 vstoupila do prestižní celosvětové asociace poradenských společností Morison International, kde je dodnes jediným českým zástupcem. NSG Morison založil současný řídící partner Martin Novotný, společně s partnerem oddělení podnikových financí a oceňování Petrem Šímou. Pro více informací: www.nsgmorison.cz