Loading...

Vítězky

Jubilejní 10. ročník projektu Ocenění Českých Podnikatelek, který zviditelňuje úspěchy českých žen v loňském roce vybral oceněné ze 115 finalistek.

Vítězky 10. ročníku projektu:

 

MALÁ FIRMA

  1. REVATECH s.r.o. Eva Hronová
  2. Grafia spol. s r.o. Jana Brabcová
  3. TURPRESS spol. s r.o. Jana Ševčíková

 

STŘEDNÍ FIRMA

  1. NEREZ CIDLINA s.r.o.. Zdenka Homolová
  2. Lamatex, s.r.o. Anna Krčmářová
  3. 1. Aromaterapeutická KH a.s. Michaela Švorcová

 

VELKÁ FIRMA

  1. LT Sezam s.r.o. Lucie Tomášková
  2. Chromservis s.r.o. Marči Horová
  3. BRITEX-CZ, s.r.o. Olga Bunce

 

CENA ZA VÝJIMEČNÝ RŮST FIRMY

TERMSTAV, s.r.o.                                             Sylva Jílková

„Společnost TERMSTAV, s.r.o. paní Jílkové vykázala dle našich analýz jednoznačně nejvyšší růst tržeb za sledované období ze všech hodnocených firem. Ve svém podnikání dosahuje navíc stabilně dobrých výsledků a v portfoliu klientů její společnosti jsou firmy jako Skanska či Metrostav. Tyto výsledky i fakt, že je Sylva Jílková odvážnou podnikatelkou úspěšnou v převážně mužském oboru, byly základem pro to, aby získala v letošním ročníku Ocenění Českých Podnikatelek zaslouženě Cenu za výjimečný růst firmy“ sdělil Pavel Finger, místopředseda představenstva společnosti CRIF – Czech Credit Bureau.

 

CENA ČSOB – VÝJIMEČNÁ PODNIKATELKA

DAQUAS, s.r.o.                                                 Darina Vodrážková

Paní Darina Vodrážková získává v letošním ročníku projektu Ocenění českých podnikatelek právem cenu ČSOB Výjimečná podnikatelka. Její společnost DAQUAS poskytuje komplexní služby IT od analýzy potřeb, návrhu, přes licenční řešení až po nasazení technologií a zaškolení uživatelů. A to vše se zárukou odbornosti a nejvyšší kvality. Co ji činí výjimečnou je přístup k zákazníkům a způsob, kterým své služby a řešení z oblasti IT poskytuje. Vytváří přátelské propojení mezi uživatelem a jeho IT.

„To však není jediný důvod, proč jsme se rozhodli paní Vodrážkovou vyhlásit Výjimečnou podnikatelkou. Ona a její firma se soustředí na rozvoj firmy, se zaměřením na inovace a hledá neustále další nové výzvy i na zahraničních trzích. Při tom všem považuje za důležité vytvoření odpovídajících podmínek pro své zaměstnance a vylepšování interních procesů a provozu firmy,“ říká Petr Manda, ředitel Firemního bankovnictví ČSOB.

 

CENA ZA DIGITÁLNÍ TRANSFORMACI – pod patronací Microsoft

TECHNOAQUA s.r.o.                                        Michaela Povýšilová

„Technoaqua prostě dělá čest svému jménu. Progresivně využívá technologie k modernizaci služeb spojených s měřením kvality a kvantity odpadních a povrchových vod. Nejen, že dokáží sledovat řadu parametrů na dálku, ale jsou schopni problémy vzdáleně i vyřešit, ať už jde o obsluhu čistírny vod či ovládání techniky uvnitř stokových sítí. Je to výhra pro všechny. Zákazníci mají rychlejší a efektivnější servis, zaměstnanci ušetří čas na cestách a omezí množství nutných vstupů do nebezpečných prostor a pro přírodu a veřejnost je přínosem schopnost přesněji a rychleji monitorovat znečištění řek, povodňové stavy a rizika,“ vysvětluje Ondřej Novodvorský, ředitel pro malé a střední firmy společnosti Microsoft ČR.

 

CENA ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ – pod patronací České pojišťovny

MEDICAL PLUS, s.r.o.                                      Eva Dokoupilová

 „Za Českou pojišťovnu zaštiťujeme kategorii Inovativní řešení a velmi ráda přiznávám, že MUDr. Eva Dokoupilová, majitelka firmy MEDICAL PLUS, pro mě byla jasnou favoritkou od samého začátku. Pomyslete, že v době před 14 lety, kdy firmu založila, revmatologie pojem “biologická léčba” vůbec neznala. Jedná se o značné inovační řešení, které je celou dobu podpořeno klinickým výzkumem. Provádí vyšetřování pacientů pomocí ultrazvuku a denzitometru a speciálních krevních testů v laboratořích Uherskohradišťské nemocnice, takže jejich léčba je komplexní. Jako téměř hudba budoucnosti zní, jak díky biologické léčbě vlídným způsobem přináší paní doktorka pacientům větší kvalitu života díky méně nežádoucím účinkům. Léky jsou totiž velice účinné a cílí přímo do místa revmatického zánětu. Paní Dokoupilová mě fascinuje rovněž svou činorodostí, kdy kromě své hlavní aktivity sama organizuje a pořádá každoročně kongres lékařů z celé republiky, a navíc se dále zapojuje i do další spolupráce na novém výzkumu v oblasti osteoporózy, kde je cílem další regenerace osteoporózních částí v těle. Paní Dokoupilová svoje podnikání vyladila i po stránce IT technologií, kde jako první v kraji zavedla elektronické recepty. Za Českou pojišťovnu tleskám,“ říká Šárka Dolanská, krajská ředitelka Praha II České pojišťovny.

Videomedailonky vítězek
10. ročníku

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2018

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

ODBORNÝ GARANT

Logo - CRIF - Czech credit bureau

AUDITOR

Logo - nsg morison

PARTNEŘI

Logo - MasterCard Logo - ČESKÁ MINCOVNA Logo - TRIVI Logo - FARMAX Logo - CzechTrade Logo - Dermacol Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ Logo - BREE Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo Logo - TLC Logo - presentigo Logo - blue holiday Logo - Ogilvy Public Relations Logo - DHL Logo - MEZINÁRODNÍ HUDEBNÍ FESTIVAL ČESKÝ KRUMLOV Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR Logo - mediarex Logo - DENTALO Logo - FERTI CARE Logo - ORGANIC WINES Logo - Buddha-Bar Hotel Prague Logo - BELVEC Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Franchising.cz Logo - Franchising.cz Logo - Svět Průmyslu Logo - Reg TV Logo - LIVE SIGNAL Logo - Mladá fronta Logo - First class

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Trade Logo - Age Logo - Bonuss.cz Logo - Inpublic Group Logo - A11 Logo - XANTYPA Logo - EPRAVO.CZ Logo - DENÍK Logo - ČR PLUS Logo - ČR PLUS Logo - Czech Slovak Leaders Logo - Madam Business Logo - INNOVATION Logo - Parlamentní listy Logo - TÝDEN Logo - Marketing and Sales Logo - Brands and Stories Logo - INSTINKT Logo - BYZMAG Logo - s-press, výjimečné ženy