Loading...

České podnikatelky je třeba oceňovat

09.05.2017

Rok 2017 je pro mne rokem výjimečným. A to hned z několika důvodů. Je to již 20 let, co jsem se vydala na dráhu podnikatelky a založila Agenturu Helas. Hned od samého počátku jsem věděla, že jejím cílem by mělo být hledání a sdružování šikovných a pracovitých lidí, díky čemuž jim budeme moci být pomocníkem a oporou na jejich cestě za úspěchem. Právě to je totiž něco, co mne celý můj život baví a naplňuje.

Jsem velmi ráda, že mohu na tomto místě potvrdit, že se nám tuto vizi daří naplňovat. Důkazem je i projekt Ocenění českých podnikatelek, který letos oslavuje 10. narozeniny. Před oněmi 10 lety jsme měli za cíl ukázat, že české ženy jsou schopné díky svému umu a odvaze vydat se svou vlastní cestou, zakládat úspěšně fungující firmy a využívat nejrůznějších moderních technologií, které jim na této jejich cestě pomáhají.

Ocenění českých podnikatelek se stalo prvním projektem v České republice, který se rozhodl ukázat, jak jsou české ženy podnikavé, jak se jim daří budovat stabilní firmy, díky čemuž pozitivně ovlivňují své okolí a mnohdy se úspěšně prosazují i za hranicemi naši země, jak zvládají skloubit své podnikatelské aktivity s péčí o děti a rodinným životem. To, že takových žen-podnikatelek, které výše zmíněné beze zbytku naplňují, je u nás čím dál tím více, dokazuje vývoj celého projektu.

V rámci prvního ročníku soutěže jsme vítězky vybírali ze zhruba 6000 podnikatelek, které splňovaly kritéria naší soutěže. Rok od roku jejich počet stoupal. Loni podmínkám účasti vyhovělo 18 tisíc žen, letos vzejdou vítězky z 25 tisíc podnikatelek, jež nám vytipoval odborný garant soutěže. Projekt Ocenění českých podnikatelek tak neupozorňuje jen na ekonomické úspěchy majitelek firem, ale ukazuje také společenské trendy, mezi něž samozřejmě patří i rostoucí počet podnikatelek v České republice. A to je pro naši zemi dobrá zpráva.

Závěrem mi dovolte popřát vám i nám spoustu úspěchů a řadu příležitostí, při kterých se můžeme potkávat, vyměňovat si zkušenosti a společně budovat hrdé Česko.

 

 

Vaše Helena Kohoutová

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2018

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

ODBORNÝ GARANT

Logo - CRIF - Czech credit bureau

AUDITOR

Logo - nsg morison

PARTNEŘI

Logo - MasterCard Logo - ČESKÁ MINCOVNA Logo - TRIVI Logo - FARMAX Logo - CzechTrade Logo - Dermacol Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ Logo - BREE Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo Logo - TLC Logo - presentigo Logo - blue holiday Logo - Ogilvy Public Relations Logo - DHL Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR Logo - mediarex Logo - DENTALO Logo - FERTI CARE Logo - ORGANIC WINES Logo - Buddha-Bar Hotel Prague Logo - BELVEC Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Franchising.cz Logo - Franchising.cz Logo - Svět Průmyslu Logo - Reg TV Logo - LIVE SIGNAL Logo - Mladá fronta Logo - First class

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Trade Logo - Age Logo - Bonuss.cz Logo - Inpublic Group Logo - A11 Logo - XANTYPA Logo - EPRAVO.CZ Logo - DENÍK Logo - ČR PLUS Logo - ČR PLUS Logo - Czech Slovak Leaders Logo - Madam Business Logo - INNOVATION Logo - Parlamentní listy Logo - TÝDEN Logo - Marketing and Sales Logo - Brands and Stories Logo - INSTINKT Logo - BYZMAG Logo - s-press, výjimečné ženy