Loading...

České podnikatelky je třeba oceňovat

09.05.2017

Rok 2017 je pro mne rokem výjimečným. A to hned z několika důvodů. Je to již 20 let, co jsem se vydala na dráhu podnikatelky a založila Agenturu Helas. Hned od samého počátku jsem věděla, že jejím cílem by mělo být hledání a sdružování šikovných a pracovitých lidí, díky čemuž jim budeme moci být pomocníkem a oporou na jejich cestě za úspěchem. Právě to je totiž něco, co mne celý můj život baví a naplňuje.

Jsem velmi ráda, že mohu na tomto místě potvrdit, že se nám tuto vizi daří naplňovat. Důkazem je i projekt Ocenění českých podnikatelek, který letos oslavuje 10. narozeniny. Před oněmi 10 lety jsme měli za cíl ukázat, že české ženy jsou schopné díky svému umu a odvaze vydat se svou vlastní cestou, zakládat úspěšně fungující firmy a využívat nejrůznějších moderních technologií, které jim na této jejich cestě pomáhají.

Ocenění českých podnikatelek se stalo prvním projektem v České republice, který se rozhodl ukázat, jak jsou české ženy podnikavé, jak se jim daří budovat stabilní firmy, díky čemuž pozitivně ovlivňují své okolí a mnohdy se úspěšně prosazují i za hranicemi naši země, jak zvládají skloubit své podnikatelské aktivity s péčí o děti a rodinným životem. To, že takových žen-podnikatelek, které výše zmíněné beze zbytku naplňují, je u nás čím dál tím více, dokazuje vývoj celého projektu.

V rámci prvního ročníku soutěže jsme vítězky vybírali ze zhruba 6000 podnikatelek, které splňovaly kritéria naší soutěže. Rok od roku jejich počet stoupal. Loni podmínkám účasti vyhovělo 18 tisíc žen, letos vzejdou vítězky z 25 tisíc podnikatelek, jež nám vytipoval odborný garant soutěže. Projekt Ocenění českých podnikatelek tak neupozorňuje jen na ekonomické úspěchy majitelek firem, ale ukazuje také společenské trendy, mezi něž samozřejmě patří i rostoucí počet podnikatelek v České republice. A to je pro naši zemi dobrá zpráva.

Závěrem mi dovolte popřát vám i nám spoustu úspěchů a řadu příležitostí, při kterých se můžeme potkávat, vyměňovat si zkušenosti a společně budovat hrdé Česko.

 

 

Vaše Helena Kohoutová

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - Microsoft
Logo - Vodafone
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - DAQUAS

Partneři

Logo - Mastercard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - OGILVY
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Mediarex
Logo - FERTI CARE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - WESTRANS DĚČÍN
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - FRESH CATERING
Logo - 201 CONSULTING
Logo - KLIMSZ
Logo - USSPA
Logo - KETO DIET
Logo - BEWIT

Partneři slavnostního dne

Logo - Volvo Car Czech Republic s.r.o.
Logo - Arabella Fashion
Logo - Český Granát

PARTNEŘI PROJEKTU 2020

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - MLADÁ FRONTA
Logo - FIRST CLASS
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - CZECH & SLOVAK LEADERS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - TÝDEN
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - INTERVIEW
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP