Loading...

Partneři projektu

Generální partner
Hlavní partner
Zakladatel
Záštita a partner
Odborný garant
Auditor
Partneři
Hlavní mediální partneři
Mediální partneři
Partneři slavnostního dne

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech ve 30 zemích světa, kdy přes 4 400 zaměstnanců vytváří služby pro více než 55 000 společností a 310 000 spotřebitelů. CRIF poskytuje v České republice a Slovenské republice svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z ČR a SR čerpající z více než 85 informačních zdrojů. Volitelným modulem aplikace Cribis je mezinárodní služba SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa. Firma nabízí rovněž komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit. Společnost CRIF je také organizátorem Bankovního registru klientských informací, jehož prostřednictvím si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů a Nebankovního registru klientských informací, který shromažďuje od věřitelských subjektů údaje o klientech a zajišťuje jejich zpracování. Společnost rovněž provozuje registr finančních poradců ELIXIR, který je přehlednou databází profesních údajů finančních poradců, makléřů, agentů a dalších zprostředkovatelů finančně-poradenských služeb na českém trhu. Registr platebních informací REPI byl společností CRIF založen za účelem sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách - půjčkách, nákupech na splátky nebo nákupech na fakturu.

Agentura Helas

Agentura Helas byla založena v roce 1997 s cílem sdružovat české podnikatelky a podnikatele, vytvářet obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. K jeho naplňování jí slouží projekty, za nimiž stojí – Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek a Ocenění Českých Lídrů. Produkčně Agentura Helas zajišťuje také projekt Exportní cena DHL UniCredit. Cílem všech projektů, které spojuje myšlenka a vize „Budujeme hrdé Česko“, je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys. Agentura Helas svým klientům nabízí také služby v oblasti organizace společenských setkání, konferencí a akcí „na klíč“ v rámci celé České republiky. Součástí těchto služeb je výběr a doporučení vhodné lokality, technické zabezpečení akce, catering, personální servis a další služby spojené s její realizací. Pro své zákazníky Agentura Helas zajišťuje i další doplňkové služby, a to zejména v oblasti PR, marketingu, reklamy, grafiky a designu, nového call centra. Jedná se o velmi individuální služby, které využívají i nadstandardního rozsahu aktivit agentury a skutečnosti, že se jejích klubových aktivit každoročně zúčastní kolem 2500 firem a jejich majitelů. Díky tomu umožňuje svým klientům zviditelnit se v cílové skupině zákazníků, představit své služby jako lídr a hybatel, zvýšit své mediální povědomí a vytvořit prostor pro své obchodní aktivity. Současně s tím Agentura Helas zastupuje historické sály v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze 1, které jsou ideálním místem pro společenská setkání, konference, semináře, koncerty nebo oslavy pro 10 až 300 osob.

Mastercard

Pobočka Mastercard Europe v ČR (v Praze) je zástupcem společnosti Mastercard® Euro-pe SA, evropské divize společnosti Mastercard International. Mastercard International spravuje komplexní portfolio známých a široce přijímaných značek platebních karet Mastercard a Maestro.Jako organizace sdružující více než 25 000 finančních institucí poskytuje Mastercard služby malým i velkým podnikům a zákazníkům ve více než 210 zemích světa. V Evropě jde o více než 9 000 členských finančních institucí, mezi které patří také všechny významné bankovní domy v České republice. Česká republika patří do regionu „Centrální a východní Evropa“ společně např. se Slovenskem, Polskem, Maďarskem, Chorvatskem, Slovinskem, Bulharskem, atd. - celkem 15 zemí. Společnost si udržuje prvenství v kvalitě a inovacích a nabízí širokou škálu platebních řešení v tradičních „kamenných“ obchodech, ale i virtuální sféře. Její množstvím ocenění vyznamenaná reklamní kampaň Priceless, která v současné době běží v 50 jazykových mutacích ve 108 zemích světa, dává značkám Mastercard skutečně globální dosah.Karty společnosti Mastercard jsou s více než 36 milióny akceptačními místy a 1 milionem bankomatů nejšířeji akceptovanými platebními kartami na světě.

ČESKÁ MINCOVNA

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí již více než 25 let. Navázala tak na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky. Je jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku. Česká mincovna razí vlastní emise pamětních medailí, replik historických mincí, žetonů a nabízí také spoření do zlata. V roce 2019 u příležitosti 100. výročí vzniku československé měny vytvořila Česká mincovna zlatou minci v nominální hodnotě 100 milionů korun. Mince měří 53,5 cm, váží 130 kilogramů a jedná se o druhou největší minci na světě.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

FARMAX

Farmax je obchodní značka předního českého výrobce generických léčiv a doplňků stravy, SVUS Pharma a.s.. Široký sortiment přípravků nabízíme ve formě doplňků stravy. Jedním z nejvýznamnějších je řada Preventan® s obsahem originální látky ProteQuine® (nukleotidy, aminokyseliny, oligopeptidy) a vitaminem C pro normální funkci imunity. Většina spotřebitelů má velmi dobré zkušenosti s řadou MaxiCor®, která obsahuje vysokou koncentraci omega–3 nenasycených mastných kyselin v 1 kapsli.

Franchising.cz

ČIANEWS

Česká informační agentura - soukromá a nezávislá tisková agentura - se již 20 let specializuje na zpravodajství z ekonomiky a trhů České republiky. Našim čtenářům přinášíme ucelený faktický přehled o dění na trhu, nové obchodní příležitosti a prostřednictvím krátkých faktických zpráv na bázi ověřených zdrojů šetříme jejich čas. Aktuálně nabízíme přístup k našemu zpravodajství prostřednictvím nové Aplikace, kde získáte • možnost nastavit si vlastní informační řešení • kompletní přístup k veškeré produkci ČIANEWS – buď si vyberete z nabídky desítek variant oborových přehledů, anebo si vytvoříte vlastní výběr – okruh zpráv • denně 500 zpráv, tendrů a příležitostí z českého trhu • v německé, anglické a české jazykové verzi • možnost nastavit si ekonomické zprávy, tendry a příležitosti z České republiky z Vámi požadovaného oboru, lokality, tématu či sledovat Vaše vybrané klienty, konkurenci či dodavatele, to znamená najít nové příležitosti pro Váš business.

Svět Průmyslu

Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo

Společnost Auto Průhonice a. s., autorizovaný dealer vozů Volvo, vznikla v roce 2009. Během následujících dvou let přibyly do našeho portfolia další dvě pražské pobočky – Auto Stodůlky a Auto Dejvice – díky čemuž jsme se stali lehce dostupným partnerem pro zákazníky z celé Prahy. Před necelými dvěma roky jsme také otevřeli sesterskou společnost Auto Cardion v Brně na Heršpické ulici. Dnes jsme se čtyřmi dealerstvími největším a nejúspěšnějším hráčem v prodeji a servisu osobních vozů značky Volvo v ČR. Stále vymýšlíme, inovujeme a v život uvádíme unikátní služby, které našim zákazníkům maximalizují uživatelský komfort a spokojenost. Spokojený zákazník je mantrou našich dealerství. Zastavte se, ať už se svým vozem Volvo a nebo naopak pro něj… či jen na dobrou kávu a vyzkoušejte naše skvělé služby v jedné z našich poboček.

presentigo

PRESENTIGO je rychle rostoucí česko-americký startup s pobočkami v San Franciscu, Bostonu, Praze a v Ostravě. Získali jsme investici od Rockaway Capital a mezi naše zákazníky patří Foxconn, E.ON, O2, UPC, Jet Set, Linet, Vítkovice a mnoho dalších. V herním enginu jsme vytvořili prezentační platformu nové generace, která rozšiřuje hranice tradičních prezentací do světa dotykových zařízení, interaktivity a 3D. To vše je propojeno s funkcemi pro marketing a sales. Nyní pracujeme i na VR projektech, které rozšiřují naši komplexnost a dokreslují technickou vyspělost a inovativnost našeho produktu.

Reg TV

OGILVY

Věříme v budování značek. Věříme, že značky pro komunikaci potřebují výjimečné nápady. Jsme tady proto, abychom takové nápady dokázali svým klientům přinášet a abychom je realizovali v nejvyšší možné kvalitě. Máme hráče na všechny komunikační nástroje, ale neznamená to, že je nutíme hrát všechny a současně. Know how jedné z největších komunikačních sítí na světě, úzké propojení mezi specialisty nejen uvnitř agentury, ale i s ostatními agenturami sítě, důraz na silnou strategickou analýzu, to jsou naše nesporné výhody. Řekněte nám, čeho chcete se značkou dosáhnout nebo jaký problém potřebujete vyřešit. My v Ogilvy se do toho rádi pustíme. Milujeme svoji práci.

TRADE NEWS

Dvouměsíčník TRADE NEWS vydává již osmým rokem společnost ANTECOM průměrným auditovaným tištěným nákladem 8200 kusů jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Je distribuován bezúplatně přímo k majitelům a manažerům firem s rozhodující pravomocí a oslovuje nejen členy AMSP ČR, ale i další firmy a organizace. Je připravován ve spolupráci s MPO ČR, agenturami CzechTrade a CzechInvest, ČEB, EGAP, TA ČR, ICC ČR, MZV ČR atd. Nabízí 80-100 stran zajímavého čtení o nových trendech v obchodu a exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů. Velkou přidanou hodnotou časopisu jsou analýzy a infografiky.

Age

AGE je časopis o mezigenerační spolupráci a životních hodnotách. Pochopili jsme, že má-li se něco měnit k lepšímu ve vzájemných vztazích mezi lidmi, musíme k tomu vychovávat už naše děti. Je to otázka nastavení životních hodnot. A ty se vytvářejí hlavně na dvou místech – v rodině a ve škole. Distribuujeme zdarma hlavně na základní a vybrané ostatní školy v celé ČR. Tištěný náklad je 8000 výtisků. Od roku 2012 vydává společnost ANTECOM.

ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR

AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky byla založena v r. 2001 a je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR. Zastřešuje malé a střední podniky (MSP), živnostníky a dále spolky, cechy a sdružení zastupující konkrétní profesní zájmy malých podnikatelů. Prostřednictvím odborných výborů je připomínkovým a podpůrným místem pro exportní politiku, výzkum, vývoj a inovace, financování, daně, sociální politiku, dotace a vzdělávání. Hlavní aktivity směřuje asociace do deseti skupin malého a středního podnikání: začínající podnikatelé, rodinné firmy, řemeslníci, ženy v podnikání, obchodní provozovny, malé restaurace, drobní pěstitelé, podnikatelé 55+, podnikání církve a podnikatelé na venkově. V každém z těchto segmentů vytváří AMSP ČR pro členy informační a legislativní servis. Specifickými službami jsou SOS útvar, který řeší šikanu drobných podnikatelů, nebo on-line poradny zaměřené na aktuální problematiku (EET, GDPR atd.). AMSP ČR vydává magazín Trade News, řadu podnikatelských manuálů a knih, odborné zpravodaje a spravuje devět portálů. Vyhlašuje každoročně soutěže o nejlepší rodinnou firmu, začínající podnikatele, podnikavé ženy, oceňuje nejlepší živnostníky na venkově, nejaktivnější cechy a poskytuje desítky záštit. AMSP ČR cíleně shromažďuje veškerá data o segmentu MSP, vydává vlastní analýzy, spravuje statistiky a provádí výzkumy. Disponuje tak nerozsáhlejší databankou mapující segment malého podnikání, kterou využívá jak členská základna, tak veřejné instituce, školy nebo média. Každoročně vyhlašuje program zaměřený na důležitou podnikatelskou oblast (Rok řemesel 2016, Rok venkova 2017, Rok rodinného podnikání 2018, Rok digitálního podnikání 2019). Asociace je členem většiny vládních či resortních výborů.

Vodafone

Mobilní operátor Vodafone Czech Republic je od roku 2005 součástí jedné z největších telekomunikačních skupin na světě Vodafone Group. V České republice poskytuje služby více než třem milionům zákazníků. Od roku 2007 přináší Vodafone komplexní telekomunikační služby pro firemní zákazníky prostřednictvím řešení Vodafone OneNet a nyní provozuje více než milion firemních SIM karet. V roce 2012 byl Vodafone prvním operátorem na českém trhu, který začal účtovat hovory po sekundách. O rok později Vodafone představil Turbo Internet a začal rychlým mobilním internetem pokrývat venkov a menší města. V současnosti nabízí nejrychlejší a nejrozšířenější síť mobilního internetu na tuzemském trhu. Aktuálně se Vodafone soustředí na rozšiřování LTE do všech koutů České republiky. V roce 2016 získal Vodafone za svoje aktivity v CSR zlatý certifikát TOP Odpovědná firma roku. Jeho Nadace Vodafone již rozdělila více než 170 milionů korun. Za 10 let od svého založení se dostala na přední místa v hodnocení firemních nadací. Patří mezi nejdůležitější podporovatele a investory do technologických sociálních inovací, které zlepšují život společnosti a znevýhodněných skupin.

Mediarex

Mediarex Communications and Consulting je full servisová reklamní agentura zaměřená jak na ATL, tak na BTL. Na trhu působíme od roku 1992 a za tu dobu jsme získali řadu jak českých, tak zahraničních ocenění. Nabízíme kompletní servis v oblasti marketing, reklamy, digitálních komunikací, PR, výroby reklamních TV spotů, a filmové a multimediální produkce. Jsme tým kreativních lidí a profesionálů, jež za sebou mají mnoholeté zkušenosti v oblasti reklamy. K našim klientům máme vždy individuální přístup a navrhujeme vždy řešení šité na míru zaměřené na maximální dosažitelný výsledek.

Inpublic Group

FERTI CARE

Ferticare Prague je klinika reprodukční medicíny a gynekologie, kterou založil známý a uznávaný lékař Dr. Med. Petr Uher, Ph.D.. Navazuje na dlouholeté zkušenosti karlovarské pobočky Karlsbad Fertility a nabízí tak svým klientům jen ty nejlepší postupy proveřené časem. Dr. Petr Uher a jeho tým mají mnohaleté zkušenosti v oblasti reprodukční medicíny a genetiky nejenom v České republice, ale i v sousedních zemích. Spektrum poskytovaných služeb kliniky Ferticare Prague se pohybuje od základních gynekologických vyšetření nebo genetiky až po léčbu neplodnosti za pomoci nejnovějších laboratorních metod. Naše klinika pracuje vždy na nejvyšší lékařské úrovni a používá nejnovější laboratorní techniku v souladu s posledními vědeckými poznatky. Při tak citlivém a intimním tématu, jakou nedobrovolná neschopnost počít dítě přirozenou cestou představuje, hraje důvěra zcela zásadní roli. Tato projevená důvěra a odevzdání se do dobrých rukou je naprostým základem úspěchu na cestě k vytoužené rodině. Proto laskavá, precizní a především diskrétní podpora je pro nás naprostou samozřejmostí. Pro náš individuální přístup a rodinnou atmosféru kliniky si nás klienti velmi cení a my jim dokážeme plnit jejich konkrétní přání na cestě za vysněnou rodinou.

EPRAVO.CZ

Společnost EPRAVO.CZ, a.s. vydává internetový deník, který obsahuje unikátní odborné články, přehlednou Sbírku zákonů a Sbírku mezinárodních smluv, soudních rozhodnutí a řadu rozhovorů s čelními představiteli českého práva. EPRAVO. CZ vydává tištěný časopis EPRAVO.CZ Magazine a spolupracuje na řadě významných mediálních a vzdělávacích projektů, zaměřuje se na oblast online právního vzdělávání, a to jak pro právníky profesionály, tak i pro ty, kteří s právem denně pracují a potřebují o něm mít aktuální přehled.

Česká pojišťovna

Česká pojišťovna má dlouhou a bohatou historii. Je nejstarším pojišťovacím ústavem v českých zemích a její tradice se odvíjí od 27. října 1827. I po 190 letech Česká pojišťovna zůstává inovativní firmou zakládající si na svých tradicích. To z ní činí silnou univerzální pojišťovací instituci poskytující jak individuální životní a neživotní pojištění, tak pojištění pro malé, střední a velké klienty v oblasti průmyslových, podnikatelských rizik a zemědělství. Právem je tak Česká pojišťovna považována za dlouhodobého lídra českého pojistného trhu. Pomáhali jsme v roce 1827, pomáháme i nyní Česká pojišťovna pomáhala již od svého vzniku, kdy podporovala sirotky po hasičích, kteří tragicky zahynuli při výkonu svého povolání. A četné dobročinné a veřejně prospěšné aktivity podporuje Česká pojišťovna i v současnosti. Překvapivá historie Nejznámější a největší historickou pojistnou událostí byl požár Národního divadla v roce 1881. Na jeho obnovu vyplatila Česká pojišťovna (tehdy První česká vzájemná Pojišťovna) 297 869 zlatých, což pro ni znamenalo velkou finanční ztrátu, zároveň však získala v očích českého národa značnou prestiž. Jednou z klientek pojišťovny byla i Ema Destinnová. Vedle významných osobností české historie, které měly u České pojišťovny sjednané pojištění, by se známá jména našla i v řadách zaměstnanců. Například v 70. letech 20. století v pojišťovně pracoval Josef Kinský, potomek významného šlechtického rodu založeného již ve 13. století.

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Je dlouhodobým lídrem v několika segmentech trhu, obzvláště financování bydlení a investicích. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Maďarsko). ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům a korporátním a institucionálním klientům. Klienti jsou obsluhováni prostřednictvím poboček ČSOB a na obchodních místech České pošty, kde jsou nabízeny i produkty a služby celé skupiny ČSOB. Firemní bankovnictví Firemní bankovnictví ČSOB se zaměřuje na podporu českých společností a podnikatelů s cílem být dlouhodobým a důvěryhodným partnerem v jejich podnikání. Našim klientům dodáváme moderní řešení v oblasti platebního styku, jejich růst podporujeme prostřednictvím bohaté palety úvěrových produktů pro financování jak provozních potřeb, tak investičních záměrů. Proč právě ČSOB Jsme bankou s dobrou fyzickou dostupností v rámci České republiky. • Máme vysoce profesionální tým bankéřů. • Navštívíme vás v sídle společnosti. • Poskytujeme poradenství a řešení šitá na míru klienta. Pro všechny skupiny klientů máme komplexní portfolio finančních služeb poskytovaných bankou a dalšími členy finanční skupiny (ČSOB Leasing, ČSOB Factoring, ČSOB Pojišťovna a ČSOB Advisory).

MPO

Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy pro: průmyslovou politiku, energetickou politiku, obchodní politiku v kontextu jednotného trhu EU, proexportní politiku, tvorbu jednotné surovinové politiky a využívání nerostného bohatství; podporu podnikání a investování v oblasti zpracovatelského průmyslu i průmyslového výzkumu a vývoje, techniky a technologií včetně využití evropských fondů v této oblasti; vnitřní obchod a ochranu zájmů spotřebitelů v kontextu evropské spotřebitelské politiky; podporu malých a středních podniků, s výjimkou regionální podpory podnikání, a pro rozvoj živnostenského podnikání a využívání evropských fondů v této oblasti; technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví; elektronické komunikace a poštovní služby. Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy ve věcech komoditních burz s výjimkou věcí náležejících do působnosti ministerstva zemědělství. Ministerstvo průmyslu a obchodu koordinuje přípravu legislativy a implementace evropského práva v působnosti resortu; koordinuje zahraničně obchodní politiku ČR ve vztahu k jednotlivým státům; zabezpečuje sjednávání dvoustranných a mnohostranných obchodních a ekonomických dohod včetně komoditních dohod; realizuje obchodní a ekonomickou spolupráci s ES, ESVO, OECD, WTO a jinými mezinárodními organizacemi a integračními seskupeními; řídí a vykonává činnosti spojené s uplatňováním licenčního režimu v oblasti hospodářských styků se zahraničím, posuzuje dovoz dumpingových výrobků a výrobků dvojího užití a přijímá opatření na ochranu proti dovozu těchto výrobků; dohlíží na provádění obchodní inspekce a inspekce v oblasti energetiky, na oblast puncovnictví a zkoušení drahých kovů i na oblast zkoušení zbraní a střeliva.

MLADÁ FRONTA

Vydavatelství Mladá fronta existuje na trhu od roku 1945 a své dobré jméno staví na mnohaleté zkušenosti, profesionalitě a dynamickém rozvoji. Vlajkovou lodí vydavatelství je týdeník Euro - nejprodávanější titul soustředěný na byznys a byznysmeny v České republice. Vychází každé pondělí, v elektronické verzi již v pátek večer. Pod značkou Euro vychází i celá řada dalších specializovaných titulů. Pod značkou týdeníku Euro se realizují také pravidelné odborné projekty divize Euro HUB. Odborné i společenské akce divize Euro HUB zahrnují Euro Business Breakfast, Euro Business Club, Euro Konference, Euro Regional, Euro pro export/Euro Regional pro export. Všechny akce návštěvníkům umožňují osobně potkávat odborníky a potenciální obchodní partnery z oblasti byznysu, politiky a ekonomiky na Euro HUB. Součástí týdeníku je i jeden z největších českých ekonomických webů Euro.cz. Vydavatelství Mladá fronta provozuje také odborný web Finance a dalších osmnáct specializovaných online titulů, jejichž počet neustále roste. V roce 2010 byla založena divize Medical Services, která nabízí nejen kvalitní komplexní servis ve zdravotnictví, ale také tradiční a významné zdravotnické tituly a vydává i odborné knihy. Součástí vydavatelství je i divize Knihy, jež na trh ročně uvede kolem 200 nových titulů a patří tak mezi největší nakladatelství v zemi. Portfolio vydavatelství Mladá fronta se od června 2017 významně rozšířilo o řadu titulů, především v segmentu auto-moto a také sportovních a hobby magazínů. V divizi Dětské tituly začal vycházet nový časopis pro nejmenší děti Puntík. Vydavatelství Mladá fronta svými produkty osloví 5 052 735 lidí v České republice.

FIRST CLASS

Příběh FC Nikdy nepíšu o tom, co je snadné udělat. Píšu jen o tom, co stojí za to udělat. Nikdy nepíšu nic nového. Všechno, co píšu, vlastně víme. Jen to zapomínáme. A to já nechci. Protože je to důležité. Nikdy nepíšu nazmar, podle sebe, pro sebe. Každý text, který publikuji, je odpovědí na něčí trápení, problém, žádost. Je to jako otevřený dopis, kterým odpovídám všem, kdo mají stejnou potřebu se zeptat. To je FC.

DENÍK

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které vydává 70 regionálních mutací Deníku, 70 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Je právním nástupcem společností VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., a Astrosat Media s.r.o., dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu, zejména v oblasti tištěných médií, od roku 1992. V roce 2015 se stala vlastníkem vydavatelství Tablet Media.

ČR PLUS

Český rozhlas Plus – Když chcete vědět proč. Český rozhlas Plus vám přináší analytickou publicistiku, rozhovory, reportáže, komentáře, diskuse, interaktivní pořady, aktuální dění v širších souvislostech, politiku, vědu, byznys, společnost, to nejlepší ze světových médií i sociálních sítí, renomované komentátory a vědce.

CZECH & SLOVAK LEADERS

The Czech & Slovak Leaders Magazine incorporates Club Magazine and Prague Leaders Magazine. We focus on interviews with top leaders, businesses, top-level events, EU matters, lifestyle and culture since year 2001.

MADAM BUSINESS

Vychází již 13. rokem! Prosperita Madam Business vstoupila na mediální trh v roce 2007 jako příloha tištěného měsíčníku Prosperita. Jde o tematicky zaměřené celky věnované především podnikatelkám a manažerkám. Tedy majitelkám firem, ať již těch největších či drobných, generálním ředitelkám, členkám vrcholového managementu i začínajícím podnikatelkám. Na stránkách Prosperity Madam Business vystupují ženy, které něco umí, které již hodně dokázaly, které mají nápady či trpělivou denní činorodou prací a vynalézavostí sobě vlastní obohacují život ostatních. A to jako osobnosti rozmanitých oborů – jako profesionálky v bankovnictví, vědě, informačních technologiích, potravinářství, lékařství, poradenství, na poli obchodu a marketingu, vědy a umění. Jsou to ženy, kterým se dostává zaslouženého celospolečenského uznání.

TÝDEN

BRANDS & STORIES

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES - odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

INSTINKT

S-PRESS

Vydavatelství s-press publishing vydává publikace výjimečné ženy, svět výjimečných a trendy, které představují úspěšné majitele a majitelky firem ze soukromého sektoru. Časopisy plní roli orientačního průvodce českým světem podnikání a umožňují čtenářům nahlédnout do spektra nabídky a kvality služeb jednotlivých společností. V dosavadních vydáních časopisu výjimečné ženy najdete více než 500 medailonů českých úspěšných podnikatelek.

ZÁMEK LOUČEŇ

Zámek Loučeň je ideálním místem na výlet pro rodiny s dětmi. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který obohatil jeden celoevropský unikát - totiž soubor 12 labyrintů a bludišť. Zámek nabízí prohlídky zásadně s kostýmovanou postavou, speciální dětské či čokoládové prohlídky, ale i pikniky v zámeckém parku. Zámek Loučeň je otevřen celoročně a během roku je na zámku připraveno mnoho doprovodných programů. Víte, jak se na zámku jedlo nebo jak se slavili Vánoce? Jaké byly kompetence a povinnosti jednotlivých sloužících? Víte, jak zámek vnímalo podzámčí nebo které je nejstarší fotbalové mužstvo v Čechách? Proč se Taxisův příkop jmenuje taxisův a proč říkáme taxíkům TAXI?

WESTRANS DĚČÍN

Předmětem podnikání Westrans Děčín s.r.o. je přeprava zásilek v rámci celé Evropy. Společnost si zakládá na poskytování kvalitních služeb zákazníkovi a spolupráci s prověřenými dopravci. Má navázané smluvní vztahy i se zahraničními firmami v oblasti všech druhů dopravy, na žádné z nich není závislá a s žádnou majetkově propojená. Stabilní tým má individuální přístup ke každému zákazníkovi i přepravě. Zabývá se přepravou všech komodit, velikostí zásilek od balíčků po přepravy nadměrných nákladů. Sídlo společnosti se nachází v centru města Děčína ve vlastních prostorách. Westrans Děčín s.r.o. je 100% českou společností s historií, která má počátky již v roce 1995. Společnost zakládala a stále 100 % vlastní paní Stanislava Heritesová Weigelová.

INCA COLLAGEN

Inca Collagen je značka. Značka výjimečná a luxusní. Inca Collagen je jediným, a proto hýčkaným výrobkem společnosti INCA agency s.r.o. První modrozlatá krabička s unikátním tzv. bio-aktivním 100 % čistým kolagenem bez jakýchkoliv dalších přísad a se zcela zachovanou biologickou hodnotou, spatřila světlo světa v roce 2015. Od té doby se firmě daří budovat prestiž, oblíbenost a spolehlivost značky na domácím i zahraničním trhu. Od samého počátku naplňuje představu o úspěšném podnikání, kdy se za úspěch považují hospodářské výsledky, a mnohá další lidská očekávání, zejména možnost pomáhat druhým. Kolagen totiž hraje důležitou roli v tom, jak se cítíme a jak vypadáme, jeho užíváním ve vhodné formě a kvalitě si můžeme udržet krásu a zdraví mnohem déle, než příroda naplánovala. Úspěch značky již dnes dovoluje společnosti věnovat nemalé prostředky na charitativní činnost a podporu handicapovaných sportovců.

FRESH CATERING

Pohoštění na profesionální úrovni a bez starostí. To je náš catering, který nejenže poskytne Vašim hostům gastronomický zážitek, ale často jej doprovodí atrakcemi a zábavou. Víte, kolik zařizování by Vás stál i jednoduchý raut, pokud byste si jej zajišťovali sami? Natož pak profesionální banket se všemi formalitami a zvyklostmi? S námi budete mít jistotu, že vše proběhne bez problémů. Zajistíme vše od inventáře až po konečný úklid. Náš profesionální catering Vám díky našim 4 nabízeným kuchyním, které vaříme, zajistí nejen to, aby se hosté dobře najedli a ochutnali pokrmy, s nimiž se běžně nesetkávají, ale aby si celou událost opravdu užili. Proto je tak důležitý profesionální přístup a bezchybná obsluha, která pro Vás udělá maximum. Chceme, aby na náš catering lidé vzpomínali s potěšením. Pro Vás jako organizátory akce to bude skvělá vizitka.

DAQUAS

DAQUAS je společenství, které už od roku 1991 pomáhá propojit svět profesionálního IT se světy, kde (také) žijí lidé. Napomáhá lepšímu dorozumění, přesnějšímu předání zadání, jeho rychlejší a bezpečnější realizaci s pomocí zkušeností, které jiní už mají za sebou, úplnějšímu využití prostředků IT a optimálnímu řešení pro financování, abychom společně uměli rychle reagovat na změnu v požadavcích a potřebách uživatelů.

201 CONSULTING

Poradenská společnost 201 consulting s.r.o. zajišťuje zpracování veškeré potřebné dokumentace spojené s podáním žádostí o dotaci ze strukturálních fondů EU včetně výběrových řízení a následného monitoringu projektů. Při zajišťování komplexních poradenských služeb garantuje spolupráci s prvotřídními odborníky, kteří mají více než desetileté zkušenosti v daném odvětví. Byla založena v roce 2012 a za dosavadní období fungování úspěšně zpracovala projekty s plánovanou investicí za více jak 2,6 mld. Kč. V řadě jejich referencí jsou podniky ze zpracovatelského průmyslu, zejména z oblasti strojírenství. Pravidelně se aktivně účastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Společnost 201 consulting s.r.o. je schopna poskytovat služby na nejvyšší úrovni i firmám z ostatních oborů, obcím, či jiným organizacím. Cílem celého týmu není pouze klientovi zprostředkovat nárok na dotaci, ale být mu nápomocni po celou dobu realizace projektu a dovést ho do samotné výplaty dotace na účet. Další přidanou hodnotou spolupráce je velký osobní přístup projektových manažerů a automatické sledování nových dotačních příležitostí pro rozvoj podnikání. V roce 2017 byla společnost zařazena mezi finalistky 10. ročníku soutěže Ocenění českých podnikatelek.

KLIMSZ

Láska na první pohled existuje! Co vidíte, to si ihned zamilujete nebo jste s tím navždy skončili. Dejte lidem šanci zamilovat se do vaší firmy! studio Klimsz

USSPA

Česká rodinná společnost USSPA je prvním českým výrobcem spa a termálních bazénů. Na trhu působí již 24 let, dnes je lídrem domácího trhu a řadí se mezi přední evropské výrobce oboru. Svou produkci exportuje do více než 20 zemí světa, ve Španělsku má dceřinou společnost. Výrobky z východočeské Dobrouče najdete od Švýcarska po Zanzibar. V Česku má vlastní showroomy kromě sídla firmy ještě v Praze, Brně a Ostravě. USSPA má vlastní oddělení vývoje a designu, její produkty získaly nejprestižnější světová ocenění za design v čele s Red Dot Design Award (Německo) a Good Design (USA). USSPA je ve svém oboru uznávaná pro kvalitu, výjimečný design, unikátní inovace a profesionální služby. Jde cestou individuálního přístupu a zakázkové výroby. Za svou historii přinesla celou řadu inovací, které posouvají celý obor kupředu, je držitelem několika patentů a certifikátů kvality včetně ISO 9001, ISO 14001 a Czech made.

BIOPEKÁRNA ZEMANKA

Historie produktů Zemanky je spojená s cukrářkou Věrou Zemanovou, která své lahodné umění provozuje již přes 50 let. Její sladké dobroty, včetně sušenek, chutnaly nejen rodině, ale i přátelům a mnoha dalším lidem. Hanka Zemanová, autorka knih Biokuchařka a BioAbecedář pak v roce 2006 doplnila původní domácí receptury tak, aby odpovídaly moderním trendům a byly výživově vyvážené. Vznikla tak malá rodinná biopekárna ve vesničce Oříkov kousek od Sedlčan, v srdci čisté a krásné přírody středních Čech. Všichni v Zemance chceme pro naše rodiny to nejlepší, tak jak to od začátku chtěla paní Zemanová. Proto trváme na tom, že sušenky ze Zemanky musí být nejen dobré, ale i zdravé. Nesmí obsahovat žádné náhražky, umělé ztužené tuky, bílý rafinovaný cukr, chemické konzervanty, umělá barviva ani aromata – prostě se nikdy nesmí ničím šidit. Abychom měli jistotu, že i suroviny v našich sušenkách jsou té nejvyšší kvality, rozhodli jsme se, že je budeme používat výhradně v bio kvalitě. Vyzkoušejte i vy výrobky rodinné Biopekárny Zemanka. Věříme, že vám i vašim dětem budou chutnat ať už doma nebo třeba na výletě. Určitě oceníte i to, že Biopekárna Zemanka se svými produkty myslí i na ty z nás, kteří nechtějí nebo nemohou jíst sušenky obsahující lepek, mají jiná potravinová omezení nebo vyhledávají veganské produkty.

ESOP

Společnost ESOP je ve svém oboru středně velkou účetní a daňovou kanceláří, která se zabývá vedením účetnictví, daňovým poradenstvím, auditem a lektorskou činností pro podnikatelské subjekty, neziskové organizace, příspěvkové organizace, města a obce. S řadou klientů v současné době řeší generační výměny v rodinných firmách a další možné dispozice s firmami. Společnost má oprávnění Komory daňových poradců ČR a Komory auditorů ČR. Své služby se snaží poskytovat maximálně diskrétně, vstřícně a se zárukou. Společnost řídí Ing. Daniela Burianová, LL.M. která vystudovala Vysokou školu ekonomickou v Praze, absolvovala profesní studium Master of Laws LL.M. korporátní právo a správa podniku se zaměřením na obchodní právo s důrazem na správu a řízení společností. Je auditorkou, daňovou poradkyní a lektorkou seminářů v oblasti účetnictví a daní. V Komoře daňových poradců je členem sekce pro neziskové organizace a věnuje se metodické pomoci klientům z podnikatelské oblasti a neziskových organizací. V současné době studuje Master of Business Administration - MBA. Společnost má zhruba 20 zaměstnankyň pracujících v odděleních auditu, finančního a mzdového účetnictví a daňového poradenství. V rámci svého proklientského přístupu vyznává motto: „Počítáme s Vámi a pro Vás“.

KETO DIET

Ryze česká značka KetoDiet, kterou založili v roce 2011 dva dlouholetí kamarádi, se za několik let své existence stala velmi oblíbeným a vyhledávaným pomocníkem na cestě ke zdravějšímu a štíhlejšímu tělu. Svým klientům přináší nejen prvotřídní proteinová jídla a nápoje, ale je jim zároveň prostřednictvím online výživové poradny na blízku po celou dobu redukce i po ní. V průběhu dietních plánů mohou klienti využít velké množství podpůrných materiálů, zapojit se do věrnostního klubu a účastnit se zajímavých akcí zaměřených na zdravý životní styl.

PREMIUM MEDIA GROUP

Premium Media Group je mediální skupina zaměřená na komunikaci se společenskou elitou a na klíčové oblasti jejího zájmu. Portfolio je složeno z odborných titulů, které se věnují developmentu, architektuře, designu a dalším lifestylovým segmentům.

Volvo Car Czech Republic s.r.o.

Skupina Volvo Car Group je celosvětově renomovaným výrobcem prémiových automobilů. Generálním importérem pro Českou republiku je společnost Volvo Car Czech Republic, s. r. o. Letošek se nese ve znamení celosvětově nepřetržitě rostoucích prodejů a na českém trhu jde dokonce o rok zcela nejúspěšnějším v celé historii značky. Na stoupající oblibě mají největší podíl cenami ověnčené modely SUV. Vozy Volvo jsou proslulé bezpečností, kvalitou a spolehlivostí. Vývoj automobilky směřuje k naplnění tzv. Vize 2020, kdy s tímto rokem nemá v žádném jejím novém automobilu dojít k fatální nehodě ani závažnému zranění. Propojení vizuálního dědictví značky s moderním severským designem utváří nezaměnitelnou estetiku modelů Volvo, typickou čistými liniemi a zaměřením na detail. Velký důraz je rovněž kladen na vývoj alternativních pohonných technologií včetně plně elektrifikovaných vozidel. Ta by měla už v roce 2025 tvořit polovinu produkce značky. Budoucnost probíhající revoluce v automobilovém průmyslu pak Volvo spatřuje nejen ve využívání autonomních vozidel a ve vzájemné komunikaci mezi automobily a dalšími subjekty provozu, ale i ve spolupráci mezi výrobci automobilů, veřejnou správou a klienty. A rovněž ve zcela nových způsobech mobility a souvisejících služeb. Vzhledem ke svému postavení v rámci automobilového vývoje se Volvo rovněž cítí být povinováno hledat fungující řešení v oblasti udržitelnosti, ochrany a výzkumu životního prostředí.

Arabella Fashion

Český Granát

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - Microsoft
Logo - Vodafone
Logo - Česká pojišťovna
Logo - DAQUAS

Partneři

Logo - Mastercard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - OGILVY
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Mediarex
Logo - FERTI CARE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - WESTRANS DĚČÍN
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - FRESH CATERING
Logo - 201 CONSULTING
Logo - KLIMSZ
Logo - USSPA
Logo - BIOPEKÁRNA ZEMANKA
Logo - KETO DIET

Partneři slavnostního dne

Logo - Volvo Car Czech Republic s.r.o.
Logo - Arabella Fashion
Logo - Český Granát

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - MLADÁ FRONTA
Logo - FIRST CLASS

Mediální partneři

Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - CZECH & SLOVAK LEADERS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - TÝDEN
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - INSTINKT
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP