Loading...

Partneři projektu

Hlavní partner
Zakladatel
Záštita a partner
Odborný garant
Auditor
Partneři
Mediální partneři

Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo

Společnost Auto Průhonice a. s., autorizovaný dealer vozů Volvo, vznikla v roce 2009. Během následujících dvou let přibyly do našeho portfolia další dvě pražské pobočky – Auto Stodůlky a Auto Dejvice – díky čemuž jsme se stali lehce dostupným partnerem pro zákazníky z celé Prahy.
Před necelými dvěma roky jsme také otevřeli sesterskou společnost Auto Cardion v Brně na Heršpické ulici.
Dnes jsme se čtyřmi dealerstvími největším a nejúspěšnějším hráčem v prodeji a servisu osobních vozů značky Volvo v ČR.
Stále vymýšlíme, inovujeme a v život uvádíme unikátní služby, které našim zákazníkům maximalizují uživatelský komfort a spokojenost. Spokojený zákazník je mantrou našich dealerství.
Zastavte se, ať už se svým vozem Volvo a nebo naopak pro něj… či jen na dobrou kávu a vyzkoušejte naše skvělé služby v jedné z našich poboček.

ATIRA CZ, spol. s r.o.

Projekční společnost ATIRA CZ, spol. s r.o. byla založena jako reakce na nedostatečné služby v oblasti přípravy projektů pro nemovitosti v roce 2009. Tedy v době, kdy v Evropě vrcholila nemovitostní krize. Zpočátku se soustředili na projektování obchodních center a nemovitostí pro podnikání. Od r. 2018 realizují vlastní developerské projekty, v nichž je na prvním místě dokonalost, funkčnost a udržitelnost. Jejich projekty šetří místem, ale své uživatele neomezují, budují vztahy, ale nejsou vlezlé a komunikují s přírodou, ale nevytěžují jí. V ATIRA CZ chápou udržitelnost nejen z hlediska přírodních zdrojů, ale také ekonomických zdrojů, a proto spolupracují s českými dodavateli a jen tak mohou v této zemi podnikat tak dlouho, jak jen je to bude bavit.

ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR

AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky byla založena v r. 2001 a je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR. Zastřešuje malé a střední podniky (MSP), živnostníky a dále spolky, cechy a sdružení zastupující konkrétní profesní zájmy malých podnikatelů.
Prostřednictvím odborných výborů je připomínkovým a podpůrným místem pro exportní politiku, výzkum, vývoj a inovace, financování, daně, sociální politiku, dotace a vzdělávání. Hlavní aktivity směřuje asociace do deseti skupin malého a středního podnikání: začínající podnikatelé, rodinné firmy, řemeslníci, ženy v podnikání, obchodní provozovny, malé restaurace, drobní pěstitelé, podnikatelé 55+, podnikání církve a podnikatelé na venkově. V každém z těchto segmentů vytváří AMSP ČR pro členy informační a legislativní servis. Specifickými službami jsou SOS útvar, který řeší šikanu drobných podnikatelů, nebo on-line poradny zaměřené na aktuální problematiku (EET, GDPR atd.).

AMSP ČR vydává magazín Trade News, řadu podnikatelských manuálů a knih, odborné zpravodaje a spravuje devět portálů. Vyhlašuje každoročně soutěže o nejlepší rodinnou firmu, začínající podnikatele, podnikavé ženy, oceňuje nejlepší živnostníky na venkově, nejaktivnější cechy a poskytuje desítky záštit. AMSP ČR cíleně shromažďuje veškerá data o segmentu MSP, vydává vlastní analýzy, spravuje statistiky a provádí výzkumy. Disponuje tak nerozsáhlejší databankou mapující segment malého podnikání, kterou využívá jak členská základna, tak veřejné instituce, školy nebo média. Každoročně vyhlašuje program zaměřený na důležitou podnikatelskou oblast (Rok řemesel 2016, Rok venkova 2017, Rok rodinného podnikání 2018, Rok digitálního podnikání 2019). Asociace je členem většiny vládních či resortních výborů.

A - GIGA, s.r.o.

Společnost A-Giga je významným partnerem velkých společností v oblasti outsorcingu zákaznických procesů a péče o zákazníka. Už více než 10 let propojují podnikání také se sociální činností, aktivně pomáhají sociálně vyloučeným dostat se na trh práce. Jimi vytvořený udržitelný byznys model call center ve věznicích řeší zároveň sociální problém nízké zaměstnanosti a nekvalifikovanosti vězňů, a tím i vysokého rizika jejich recidivy. Po propuštění mají možnost se zaměstnat ve firemních „civilních“ call centrech. Vedle zaměstnání a kvalifikace jim v A – GIGA poskytují i individuální podporu při řešení drogové závislosti, dluhů, bydlení, rodinných vztahů a samostatného života. Za uvedenou činnost obdrželi několik ocenění, včetně prestižní rakouské ceny za sociální inovaci Sozial Marie 2015.

BEWIT

Profesionální aroma difuzéry a esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Vybírejte online! Přírodní složení, vlastní směsi olejů, kvalitní aroma difuzéry. Jen v Bewit.love! Kvalitní aroma difuzéry. Možnost spolupráce. 100% přírodní. Vlastní výroba olejů.

Camp Center International s.r.o.

Začátkem 90. let společnost CCI založila Hana Urbanová, maminka Jany Rule, za účelem vzdělávání, kulturního poznávání a sportovního vyžití dětí a mládeže nejenom z okolí Hradce Králové. Zároveň tato organizace patřila mezi první v ČR, která zajišťovala studijní středoškolské programy v USA. Jana Rule se od útlého věku většiny akcí, campů a aktivit účastnila, v 15ti letech odletěla na roční pobyt do USA a po svém návratu zde v ČR sdílela své zkušenosti a znalosti nabyté během svého studia ve Spojených státech. Díky nejenom jazykovým schopnostem koordinovala komunikaci mezi zahraničními partnery a koncem 90.let pak rozšířila možnosti pobytů do mnoha dalších zemí (Kanada, Velká Británie, Francie, Japonsko atp.). V roce 2008 firmu převzala a naplno se začala věnovat především středoškolákům a rozšiřování možností studia i na základě speciálních požadavků (sportovní zaměření, akademická specializace, atp.). CCI od roku 2010 každoročně vyhlašuje výběrové řízení na stipendijní pobyt v USA, výherce má pak příležitost strávit rok na střední škole v USA s ubytováním v hostitelské rodině, včetně zpáteční letenky a zdravotního pojištění, zcela zdarma (hodnota programu je cca čtvrt milionu Kč). Od roku 2021 tímto způsobem podporujeme každý rok již dva studenty. Přístup a péče o studenty a jejich rodiče je zcela individuální, osobní a na základě svých mnohaletých zkušeností mají středoškoláci, co vyjedou do světa s CCI, jedinečnou šanci získat neocenitelné zkušenosti, poznat cizí kulturu, naučit se jazyk a navázat celoživotní kamarádství a vztahy.
Těší mě zpětná vazba od studentů o jejich zážitcích, zkušenostech a zároveň i překážkách. Snažím se být jejich průvodcem a rádcem během jejich zahraniční cesty. Mám radost, když se mi studenti ozvou i po letech se vzpomínkou a vyjádřením díky, že právě vycestovat v rámci střední školy je to nejrozumnější rozhodnutí, které ovlivní především osobní růst a z dítěte se stane dospělák. Vliv takového pobytu je na celý život (já sama jsem v každodenním kontaktu se svojí americkou rodinou již přes 25let!).

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech ve 30 zemích světa, kdy přes 4 400 zaměstnanců vytváří služby pro více než 55 000 společností a 310 000 spotřebitelů.

CRIF poskytuje v České republice a Slovenské republice svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z ČR a SR čerpající z více než 85 informačních zdrojů. Volitelným modulem aplikace Cribis je mezinárodní služba SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa.

Firma nabízí rovněž komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit.

Společnost CRIF je také organizátorem Bankovního registru klientských informací, jehož prostřednictvím si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů a Nebankovního registru klientských informací, který shromažďuje od věřitelských subjektů údaje o klientech a zajišťuje jejich zpracování.

Společnost rovněž provozuje registr finančních poradců ELIXIR, který je přehlednou databází profesních údajů finančních poradců, makléřů, agentů a dalších zprostředkovatelů finančně-poradenských služeb na českém trhu.

Registr platebních informací REPI byl společností CRIF založen za účelem sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách - půjčkách, nákupech na splátky nebo nákupech na fakturu.

ČESKÁ MINCOVNA

Česká mincovna sídlící v Jablonci nad Nisou je tradičním českým výrobcem a prodejcem pamětních mincí a medailí již více než 25 let. Navázala tak na dlouholetou tradici ražby mincí na území Čech, Moravy a Slezska. Po celou dobu své existence je výhradním dodavatelem oběžných a pamětních mincí pro potřeby České národní banky.
Je jedinou tuzemskou mincovnou oprávněnou razit mince pro centrální banku. Česká mincovna razí vlastní emise pamětních medailí, replik historických mincí, žetonů a nabízí také spoření do zlata. V roce 2019 u příležitosti 100. výročí vzniku československé měny vytvořila Česká mincovna zlatou minci v nominální hodnotě 100 milionů korun. Mince měří 53,5 cm, váží 130 kilogramů a jedná se o druhou největší minci na světě.

ČSOB

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Je dlouhodobým lídrem v několika segmentech trhu, obzvláště financování bydlení a investicích. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Maďarsko). ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům a korporátním a institucionálním klientům. Klienti jsou obsluhováni prostřednictvím poboček ČSOB a na obchodních místech České pošty, kde jsou nabízeny i produkty a služby celé skupiny ČSOB. Firemní bankovnictví ČSOB se zaměřuje na podporu českých společností a podnikatelů s cílem být dlouhodobým a důvěryhodným partnerem v jejich podnikání. Našim klientům dodáváme moderní řešení v oblasti platebního styku, jejich růst podporujeme prostřednictvím bohaté palety úvěrových produktů pro financování jak provozních potřeb, tak investičních záměrů.

Proč právě ČSOB
Jsme bankou s dobrou fyzickou dostupností v rámci České republiky. Máme vysoce profesionální tým bankéřů. Navštívíme vás v sídle společnosti. Poskytujeme poradenství a řešení šitá na míru klienta. Pro všechny skupiny klientů máme komplexní portfolio finančních služeb poskytovaných bankou a dalšími členy finanční skupiny (ČSOB Leasing, ČSOB Factoring, ČSOB Pojišťovna a ČSOB Advisory).

ECOVIS FACTA

Společnost od roku 2005 poskytuje komplexní služby v oblasti daní, účetnictví a firemního poradenství. V roce 2020 vstoupila do mezinárodní sítě poradenských firem ECOVIS - celosvětově uznávanou značku, která je zárukou profesionality a kvality. Po celém světě zaměstnává přes 7 500 odborníků ve více než 75 zemích v Evropě, Americe a Asii. I přesto zůstává věrna filosofii společnosti poskytující klientům potřebnou flexibilitu a osobní přístup. Vždy je o krok napřed. Neustále sleduje aktuální vývoj legislativy a zdokonaluje své postupy, což jí pomáhá mít v proměnlivých podmínkách současné ekonomiky vždy k dispozici správné řešení. Její činnost vychází z respektu ke klientům, důkladného poznání jejich potřeb a jasného cíle – zvýšení hodnoty jejich firem.

ETERNAL by Helena

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club.

Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla k založení značky „ETERNAL BY HELENA“.

Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti. Život není jenom o podnikání.

Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším a dosažení rovnováhy.

První kolekce produktů má název VĚČNÁ HOJNOST. Symbolem kolekce Věčná hojnost je číslo sedm (septem), které je symbolem harmonie (harmonia). Máme sedm barev duhy (caelestis), sedm základních hudebních tónů. Sedmička je číslem všech tajemství a všeho mystického (mystic). Rezonuje s mystickou barvou fialovou nebo purpurovou. Sedm astrologických planet představuje sedm stupňů vědomí, sedm archetypálních vzorů. Kolekce je inspirována mandalami pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club od La Petien by Petra Volenec Němečková.

Nekonečná hojnost - Znovuzrození – Rozkvět - Sebevědomí – Odvaha – Přátelství – Strom života

ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL

Program Heleny Kohoutové "Eternal Essence - Harmony Health & Soul" se věnuje tématům spojeným se zdravím, vnitřní spokojeností, harmonií a celistvostí. Součástí programu budou zajímavé rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, doporučení a sdílené zkušenosti. Dotkneme se z různých úhlů pohledu mnoha témat. Jak být spokojený za všech okolností, změny přijímat klidně, s nadhledem a jako příležitost.

FEMMS, Ing. Metodějka Stoklásková

Specializovaná prodejna dámského prádla Femms
Prodejna dámského sortimentu Femms se nachází v překrásné prvorepublikové vile v Brně a nabízí obrovský výběr vybraných kousků dámského prádla, plavek, doplňků, oblečení a také atmosféru, jež vám připomene, že vy jste ve svém životě na prvním místě – je potřeba se mít ráda. Žijeme v rychlé době a ani módní průmysl nefunguje jinak. Globální řetězce na nás chrlí jednu kolekci za druhou – a možná i vy se v té nepřeberné nabídce už trochu ztrácíte. Ve Femms razíme jinou cestu. Věříme, že dámské prádlo není jen tak nějakým kouskem oblečení. Prádlo má na ženě mluvit vlastní řečí. Podtrhnout její přednosti a s nimi i její osobnost. A právě proto na jeho výběru záleží. Femms tedy není klasická prodejna, rádi pro vás na míru připravíme náš exkluzivní servis. Pomůžeme vám při výběru od A do Z a postaráme se, abyste se u nás cítila jako v bavlnce. Doslova. Jsme totiž skálopevně přesvědčeni, že pro každou z vás je tady ten pravý kousek prádla, ať už pro běžné nošení nebo speciální příležitost.

DATACLUE S.R.O.

Společnost DataClue založil Václav Ondráček v roce 2013 s vizí technologické IT firmy, jejíž úkolem bude oprostit se od zaběhnutého starého myšlení k maximálnímu využití efektivních nových technologií a postupů. Společnost se specializuje na cloudové služby Microsoft, které v roce 2013 byly v počátcích. Postupně se vypracovala až na úroveň Gold partner Microsoft se zaměřením na cloud a je složena především z odborných techniků. Jakmile se cloudové služby začali více a více integrovat do stávajících řešení IT infrastruktur firem, bylo třeba s tímto přechodem firmám pomáhat. Naším úkolem je zajistit, aby byl přechod na cloudové služby nejen bezbolestný, ale navíc i efektivní a přinesl vyšší užitek než stávající řešení. Zkušenosti, znalosti a individuální přístup k zákazníkům jsou hlavními benefity společnosti DataClue. Mottem společnosti je – „Bezpečná cesta do cloudu“.

DANDELION

Jana Kolrusová - majitel firmy, specialista na výživu, přednáškový lektor, školitel
Zdravá výživa a duševní hygiena mě začala zajímat po studiu na střední škole.
Původní profesí jsem manažer a školitel. Ráda předávám lidem dobré rady, zkušenosti a podávám pomocnou ruku.Pro člověka je důležité nezůstat na problém sám. Je úžasné sledovat klienty, kteří začínají věřit sami sobě, mají radost ze života a nebo mizí jejich zdravotní problémy. Toto je pro mě největší odměnou za moji práci.
Předávám své zkušenosti, vědomosti, nadšení a chuť učit veřejnost zásadám zdravého stravování.

Moje motto: „Zdravý život- šťastný život“

DOBRÁ TISKÁRNA

Přesně tak se jmenuje vaše řešení pro tisk všech propagačních, obalových, reklamních a dárkových materiálů pod jednou střechou, bez zbytečných starostí, přesně a včas! Od vizitek po velkoformáty, od letáků po etikety, od pár kusů po velkoobjemové zakázky, ve všech případech se o vás postará profesionální produkční tým. Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem funkčních obalů, tiskových produktů a firemních prezentací vás od návrhu grafiky a výběru materiálu dovede až k finální realizaci, instalaci a dopravě. Zdarma, efektivně a v souladu s aktuálními trendy i tradičním tiskařským řemeslem.

Generali Česká pojišťovna

Generali Česká pojišťovna je pojišťovací společnost působící v České republice. Česká pojišťovna koupila pojistný kmen pojišťovny Generali. Společně spojily své aktivity a od 21. prosince 2019 působí pod novým názvem Generali Česká pojišťovna. Vznikla tak největší pojišťovna na českém trhu.Pomáhali jsme v roce 1827, pomáháme i nyní Česká pojišťovna pomáhala již od svého vzniku, kdy podporovala sirotky po hasičích, kteří tragicky zahynuli při výkonu svého povolání. A četné dobročinné a veřejně prospěšné aktivity podporuje Česká pojišťovna i v současnosti. Překvapivá historie Nejznámější a největší historickou pojistnou událostí byl požár Národního divadla v roce 1881. Na jeho obnovu vyplatila Česká pojišťovna (tehdy První česká vzájemná Pojišťovna) 297 869 zlatých, což pro ni znamenalo velkou finanční ztrátu, zároveň však získala v očích českého národa značnou prestiž. Jednou z klientek pojišťovny byla i Ema Destinnová. Vedle významných osobností české historie, které měly u České pojišťovny sjednané pojištění, by se známá jména našla i v řadách zaměstnanců. Například v 70. letech 20. století v pojišťovně pracoval Josef Kinský, potomek významného šlechtického rodu založeného již ve 13. století.

Hotel Studánka****

O letovisku Studánka
Cíl vaší dovolené se rozkládá v malebné východočeské krajině těsně pod Orlickými horami kousek od okresního města Rychnov nad Kněžnou. Tato oblast sloužila lázeňským a rekreačním účelům už od 17. století zejména díky pramenům léčivých vod v okolí.
Budovu hotelu jsme zrekonstruovali v roce 2008 a společně s hlavní budovou můžete využívat i vilu či různá sportoviště. Kromě klidu a úžasné přírody na vás čekají moderní relaxační technologie a wellness metody (solární louka, masáž lávovými kameny, vířivá vana a mnoho dalších).

Tichá a panenská krajina Orlických hor je skvělé prostředí pro zdravé procházky, výjezdy za turistickými atrakcemi a společenské akce. Během své návštěvy u nás nejspíš zažijete koncert, taneční večer nebo jinou událost v naší režii.

Kam se vydat během pobytu ve Studánce
Vyberte si z desítek možností výletů po okolí – jsou vhodné pro dobrodruhy, milovníky umění i rodiny s dětmi. Víte například o tom, že Podorlicko se pyšní největší koncentrací historických sídel v ČR a po zásluze zvítězilo v prestižním evropském projektu EDEN 2017? Některý ze zámků na Orlici musíte v každém případě navštívit.

Poznejte na vlastní oči historické pevnosti, Muzeum a galerii Orlických hor, pokochejte se výhledem z rozhledny Vrbice, v zimě si užijte lyžování v některém zmnoha ski areálů jako Říčky či Olešnice. Nebo si jenom užívejte klid a čistý vzduch na jedné z mnoha cyklostezek, kterým kraluje Podorlická pivní cyklostezka - nejdelší v České republice.

Personál vám rád pomůže se zajištěním skupinové dopravy, ať už se budete chtít nechat s koly vyvézt na vrcholky hor v čele s Velkou Deštnou nebo navštívit turistickou atrakci.

INCA COLLAGEN

Inca Collagen je značka. Značka výjimečná a luxusní. Inca Collagen je jediným, a proto hýčkaným výrobkem společnosti INCA agency s.r.o. První modrozlatá krabička s unikátním tzv. bio-aktivním 100 % čistým kolagenem bez jakýchkoliv dalších přísad a se zcela zachovanou biologickou hodnotou, spatřila světlo světa v roce 2015. Od té doby se firmě daří budovat prestiž, oblíbenost a spolehlivost značky na domácím i zahraničním trhu. Od samého počátku naplňuje představu o úspěšném podnikání, kdy se za úspěch považují hospodářské výsledky, a mnohá další lidská očekávání, zejména možnost pomáhat druhým. Kolagen totiž hraje důležitou roli v tom, jak se cítíme a jak vypadáme, jeho užíváním ve vhodné formě a kvalitě si můžeme udržet krásu a zdraví mnohem déle, než příroda naplánovala. Úspěch značky již dnes dovoluje společnosti věnovat nemalé prostředky na charitativní činnost a podporu handicapovaných sportovců.

IDC - FOOD, s.r.o.

IDC-FOOD, s.r.o. je česká společnost, která již více než 20 let vyrábí koření a funkční přísady pro potravinářství. V posledních 5 letech společnost přinesla na trh novou značku YourBody, zahrnující produkty zdravé výživy, sportovní doplňky a zdravé mlsání. Motto značky YourBody je: rychle, chutně a zdravě! Firma IDC-FOOD má výrobní závod v Jaroměři ve východních Čechách a je ve svém regionu renomovaným zaměstnavatelem, který poskytuje svým zaměstnancům řadu benefitů. Společnost získala během svého fungování několik významných ocenění. Klade důraz na etické chování na trhu a rozvíjí firemní kulturu, ve které se dobře tvoří, pracuje i žije. Srdcaři jsou základem každé úspěšné firmy a najdete je v IDC-FOOD na všech důležitých pozicích.

IN-EKO TEAM s.r.o.

Společnost IN-EKO TEAM s.r.o. byla založena v roce 1995 a od svého vzniku se zaměřuje na rozvoj, výrobu a instalaci strojů a technologií určených pro čištění a úpravu pitných a procesních vod. Všechna nabízená zařízení si sami navrhujeme a vyvíjíme. Veškeré naše poznatky a zkušenosti z oboru filtrace vody využíváme k vývoji efektivních a inovačních technologií.
Jsme čistě strojírenská společnost s vášní pro vývoj originálních technických řešení, která přináší inovaci v našem sektoru a posouvají celé naše odvětví kupředu.
Základem našeho podnikání je důraz na vysoce kvalitní práci, inovace a komplexní služby zákazníkovi.
Společnost IN-EKO TEAM je firmou s celosvětovou působností a je jedním z významných výrobců zařízení pro mikrofiltraci na světových trzích.

KLEIBLOVÁ s.r.o.

Společnost KLEIBLOVÁ s.r.o. založila Ing. Kamila Kleiblová v roce 2001 za účelem získání licence a provozování franšízy McDonald´s. Ve stejném roce otevřela první pobočku v Ostravě. Po několika letech stabilizace v tomto oboru začala společnost expandovat do dalších měst a regionů v Olomouckém a Moravskoslezském kraji. V současné době provozuje 9 restaurací McDonald´s a zaměstnává přibližně 750 zaměstnanců na plný i částečný úvazek. V prvním kvartále roku 2023 by ráda počet navýšila na “kulatých“ 10 provozoven. Společnost se po dlouhá léta snaží být dobrým sousedem v lokalitách, kde působí a to jak v oblasti spolupráce s komunitou v jednotlivých městech, tak i v oblasti charitativní činnosti a rozvoje sportovních aktivit pro děti. V rámci tzv. Trash Patrol se jednotlivé restaurace pravidelně zapojují do úklidu ve svém okolí, třídí odpad a snaží se omezovat spotřebu plastů.

Kv.Řezáč, s.r.o.

Firma navazuje na stoletou tradici textilní výroby a šedesátileté zkušenosti výroby uzlových sítí. Jako ryze česká soukromá firma funguje od roku 1992. Vyrábí sítě a provaznické výrobky podle evropských norem a standardů, a to vše z kvalitních surovin a materiálů. Svoji pevnou pozici si firma drží nejen na českém, ale i na evropském trhu.
Produkty firmy jsou určeny pro sportovní i průmyslová použití a splňují všechna přísná kritéria a normy. Zahrnují sítě pro ochranu balkonů a památek, pro dekorace interiérů, voliéry, ochranu nákladu, pro převoz šrotu nebo odpadu, ochranu hřišť a sportovišť. Firma také vyrábí šplhací lana a sítě, lanové a transportní sítě, šplhací žebříky, sítě na branky, hřiště i na pláž, houpací sítě, přetahovací lana, švihadla, pěstitelské a chovatelské sítě, sítě proti pádu osob nebo těžkých předmětů, golfové sítě, klece na baseball i šplhací pyramidy. Veškeré výrobky jsou testovány a opatřeny bezpečnostním certifikátem podle mezinárodních norem.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

NewWaterMeaning s.r.o.

Společnost NewWaterMeaning s.r.o. je výhradně česká společnost založena v roce 2011. Český výrobce a distributor zdravotnických a dezinfekčních prostředků, který dodává na trh novou generaci výrobků založenou na patentované technologie ECA (technologie elektrochemické aktivace). Výroba společnosti je zaměřena na zdravotnické prostředky určené převážně do segmentu zdravotnictví, v menší míře na produkty do oblasti veterinární a průmyslové. Společnost NewWaterMeaning s.r.o. se od počátku své existence věnuje vývoji a výrobě zdravotnických prostředků, a to nejen pro vlhké hojení ran, ale také pro oblast ošetřování stomií. . Od roku 2014 společnost spolupracuje postupně se společnostmi COVIDIEN, MEDTRONIC a nyní CARDINAL HEALTH a na území České republiky distribuuje jejich produkty v oblasti Vlhkého hojení ran.
Společnost byla založena s cílem výrazně přispět ke zvýšení dostupnosti kvalitních zdravotnických prostředků a biocidů za velmi přijatelné ceny hlavně pro český trh a následně další trhy Evropy. Kombinace výroby a distribuce kvalitních výrobků, profesionálních služeb a péče o pacienty je pro NewWaterMeaning klíčovou náplní jejich aktivit i do budoucna.

OGILVY

Věříme v budování značek. Věříme, že značky pro komunikaci potřebují výjimečné nápady. Jsme tady proto, abychom takové nápady dokázali svým klientům přinášet a abychom je realizovali v nejvyšší možné kvalitě.
Máme hráče na všechny komunikační nástroje, ale neznamená to, že je nutíme hrát všechny a současně. Know how jedné z největších komunikačních sítí na světě, úzké propojení mezi specialisty nejen uvnitř agentury, ale i s ostatními agenturami sítě, důraz na silnou strategickou analýzu, to jsou naše nesporné výhody.
Řekněte nám, čeho chcete se značkou dosáhnout nebo jaký problém potřebujete vyřešit. My v Ogilvy se do toho rádi pustíme. Milujeme svoji práci.

Photodienst Brno

PHOTODIENST BRNO, spol. s r.o. je česká společnost působící více jak 25 let v oboru předškolní a školní fotografie. Za tuto dobu jsme vyfotografovali ve školních zařízeních více než 4 miliony dětí. Naší specializací je fotografování dětí v aranžovaných tematických kulisách, za použití fotopozadí, které si sami vyrábíme ve spolupráci s designéry a grafiky. Fotograf pořizuje zpravidla záběry celé postavy a portrétu. Rodiče si následně mohou vybrat, o jakou sadu fotografií budou mít zájem. Další fotografie a produkty s nimi spojené si mohou rodiče přiobjednat na našem e-shopu, na nějž jsme velmi pyšní. Naše společnost spolupracuje s lokálními fotografy napříč celou Českou republikou. Zázemí společnosti tvoří stabilní tým skládající se převážně z žen, kterým umožňujeme maximální flexibilitu v pracovních úvazcích.

RUTEX CZ, s.r.o.

Společnost, která se již od roku 2006 věnuje textilu. Od návrhu oblečení, přes výrobu až po samotnou recyklaci, kterou se její vize o kompletní službě uzavírá. Jako podpůrný prostředek, pro řízení a správu uniforem u zákazníků, společnost vyvinula i aplikaci CUM – CAMIA UNIFORM MANAGEMENT.

Značky:

CAMIA
Společnost navrhuje a dodává uniformy vlastní značky CAMIA, které vynikají svou originalitou a kvalitním zpracováním. Na uniformy totiž v RUTEX CZ nepohlíží jako na levné pracovní oblečení, ale jako na oblečení, které nosí lidé a které reprezentuje nejen je, jako osobu ale také společnost, kterou zastupují. Každý projekt je jedinečný a k němu jako takovému i RUTEX CZ přistupuje s maximální pílí a úsilím.

CAMIA YOUNG
Pod značkou CAMIA YOUNG tvoří RUTEX CZ speciální kolekce dětských školních uniforem. Cílem těchto návrhů je zejména dát dětem kvalitní oblečení, které mají mnohdy na sobě celý den. Pro školu tak vytváří kolekci uniforem v souladu s jejími požadavky, aby reprezentovaly vizi školy, její zaměření a zároveň odrážely kulturu, kterou svým žákům nabízí na několik let dopředu.

TERMOVEL
RUTEX CZ zastupuje na českém trhu také značku TERMOVEL, kvalitní funkční oblečení, které se vyrábí v České a Slovenské republice. TERMOVEL má širokou škálu materiálů a střihů dámské i pánské kolekce. Zaměřuje se na termoprádlo a sportovní oblečení. Výroba myslí ale i na naše děti. Vytváří speciální kolekce dětského funkčního termoprádla a oblečení TERMOVEL s dětskými motivy a v jednobarevném provedení pro starší děti. Výrobky vynikají svou funkčností a zpracováním. Více než 25 let zkušeností u TERMOVELU zajistí kvalitu, která nezklame.

Společnosti ale nejsou lhostejné ani problémy druhých, a to hlavně problémy dětí. RUTEX CZ, s.r.o. podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž prostřednictvím poskytujeme pomoc maminkám s dětmi v azylových domech a rodinám, kterým hrozí odebírání dětí do ústavu. Dále podporujeme Lékaře bez hranic, organizaci pomáhající lidem v nouzi a obětem přírodních katastrof po celém světě.

TALERS

VERE PRAGUE

Vere Prague s.r.o. je soukromá společnost se sídlem v Praze, která poskytuje interim management a služby krizového řízení. Klíčové projekty osobně řídí Jiří Krejča, který má mnohaleté zkušenosti z různých oborů a firemních struktur. Vere Prague je oficiálním zástupcem Christian Tyler Properites při zajišťování trvalého pobytu v USA pro investory a jejich rodiny z Evropy. Poskytuje jazykovou a odbornou asistenci při získávání investorského přistěhovaleckého víza EB-5.

ZÁMEK LOUČEŇ

Zámek Loučeň je ideálním místem na výlet pro rodiny s dětmi. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který obohatil jeden celoevropský unikát - totiž soubor 12 labyrintů a bludišť. Zámek nabízí prohlídky zásadně s kostýmovanou postavou, speciální dětské či čokoládové prohlídky, ale i pikniky v zámeckém parku. Zámek Loučeň je otevřen celoročně a během roku je na zámku připraveno mnoho doprovodných programů. Víte, jak se na zámku jedlo nebo jak se slavili Vánoce? Jaké byly kompetence a povinnosti jednotlivých sloužících? Víte, jak zámek vnímalo podzámčí nebo které je nejstarší fotbalové mužstvo v Čechách? Proč se Taxisův příkop jmenuje taxisův a proč říkáme taxíkům TAXI?

AGE

Franchising.cz

ČIANEWS

Česká informační agentura - soukromá a nezávislá tisková agentura - se již 20 let specializuje na zpravodajství z ekonomiky a trhů České republiky. Našim čtenářům přinášíme ucelený faktický přehled o dění na trhu, nové obchodní příležitosti a prostřednictvím krátkých faktických zpráv na bázi ověřených zdrojů šetříme jejich čas.
Aktuálně nabízíme přístup k našemu zpravodajství prostřednictvím nové Aplikace, kde získáte
• možnost nastavit si vlastní informační řešení
• kompletní přístup k veškeré produkci ČIANEWS – buď si vyberete z nabídky desítek variant oborových přehledů, anebo si vytvoříte vlastní výběr – okruh zpráv
• denně 500 zpráv, tendrů a příležitostí z českého trhu
• v německé, anglické a české jazykové verzi
• možnost nastavit si ekonomické zprávy, tendry a příležitosti z České republiky z Vámi požadovaného oboru, lokality, tématu či sledovat Vaše vybrané klienty, konkurenci či dodavatele, to znamená najít nové příležitosti pro Váš business.

Reg TV

TRADE NEWS

Dvouměsíčník TRADE NEWS vydává již osmým rokem společnost ANTECOM průměrným auditovaným tištěným nákladem 8200 kusů jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Je distribuován bezúplatně přímo k majitelům a manažerům firem s rozhodující pravomocí a oslovuje nejen členy AMSP ČR, ale i další firmy a organizace. Je připravován ve spolupráci s MPO ČR, agenturami CzechTrade a CzechInvest, ČEB, EGAP, TA ČR, ICC ČR, MZV ČR atd. Nabízí 80-100 stran zajímavého čtení o nových trendech v obchodu a exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů. Velkou přidanou hodnotou časopisu jsou analýzy a infografiky.

Inpublic Group

EPRAVO.CZ

Společnost EPRAVO.CZ, a.s. vydává internetový deník, který obsahuje unikátní odborné články, přehlednou Sbírku zákonů a Sbírku mezinárodních smluv, soudních rozhodnutí a řadu rozhovorů s čelními představiteli českého práva. EPRAVO. CZ vydává tištěný časopis EPRAVO.CZ Magazine a spolupracuje na řadě významných mediálních a vzdělávacích projektů, zaměřuje se na oblast online právního vzdělávání, a to jak pro právníky profesionály, tak i pro ty, kteří s právem denně pracují a potřebují o něm mít aktuální přehled.

MPO

Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy pro:
průmyslovou politiku, energetickou politiku, obchodní politiku v kontextu jednotného trhu EU, proexportní politiku, tvorbu jednotné surovinové politiky a využívání nerostného bohatství;
podporu podnikání a investování v oblasti zpracovatelského průmyslu i průmyslového výzkumu a vývoje, techniky a technologií včetně využití evropských fondů v této oblasti;
vnitřní obchod a ochranu zájmů spotřebitelů v kontextu evropské spotřebitelské politiky;
podporu malých a středních podniků, s výjimkou regionální podpory podnikání, a pro rozvoj živnostenského podnikání a využívání evropských fondů v této oblasti;
technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví;
elektronické komunikace a poštovní služby.
Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy ve věcech komoditních burz s výjimkou věcí náležejících do působnosti ministerstva zemědělství.

Ministerstvo průmyslu a obchodu
koordinuje přípravu legislativy a implementace evropského práva v působnosti resortu;
koordinuje zahraničně obchodní politiku ČR ve vztahu k jednotlivým státům;
zabezpečuje sjednávání dvoustranných a mnohostranných obchodních a ekonomických dohod včetně komoditních dohod;
realizuje obchodní a ekonomickou spolupráci s ES, ESVO, OECD, WTO a jinými mezinárodními organizacemi a integračními seskupeními;
řídí a vykonává činnosti spojené s uplatňováním licenčního režimu v oblasti hospodářských styků se zahraničím, posuzuje dovoz dumpingových výrobků a výrobků dvojího užití a přijímá opatření na ochranu proti dovozu těchto výrobků;
dohlíží na provádění obchodní inspekce a inspekce v oblasti energetiky, na oblast puncovnictví a zkoušení drahých kovů i na oblast zkoušení zbraní a střeliva.

DENÍK

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které vydává 70 regionálních mutací Deníku, 70 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Je právním nástupcem společností VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., a Astrosat Media s.r.o., dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu, zejména v oblasti tištěných médií, od roku 1992. V roce 2015 se stala vlastníkem vydavatelství Tablet Media.

ČR PLUS

Český rozhlas Plus – Když chcete vědět proč.

Český rozhlas Plus vám přináší analytickou publicistiku, rozhovory, reportáže, komentáře, diskuse, interaktivní pořady, aktuální dění v širších souvislostech, politiku, vědu, byznys, společnost, to nejlepší ze světových médií i sociálních sítí, renomované komentátory a vědce.

HORIZONT POINT

Vyprávíme příběhy firem, podnikatelů a podnikatelek, kteří o svém byznysu i své zemi přemýšlí v horizontu desítek let, ne v horizontu volebního období. Píšeme o lidech, kteří si uvědomují, jak jejich podnikání ovlivňuje širší systém okolo nich. A podnikají tak, aby vytvářeli pozitivní hodnoty nejen pro své firmy, ale pro všechny, kterých se to týká. Podnikatelská platforma Helas takové firmy spojuje od roku 1997. Magazín HORIZONT POINT tyto podnikatele bude pravidelně představovat a tuto myšlenku dále rozvíjet.

MADAM BUSINESS

Vychází již 13. rokem!
Prosperita Madam Business vstoupila na mediální trh v roce 2007 jako příloha tištěného měsíčníku Prosperita. Jde o tematicky zaměřené celky věnované především podnikatelkám a manažerkám. Tedy majitelkám firem, ať již těch největších či drobných, generálním ředitelkám, členkám vrcholového managementu i začínajícím podnikatelkám. Na stránkách Prosperity Madam Business vystupují ženy, které něco umí, které již hodně dokázaly, které mají nápady či trpělivou denní činorodou prací a vynalézavostí sobě vlastní obohacují život ostatních. A to jako osobnosti rozmanitých oborů – jako profesionálky v bankovnictví, vědě, informačních technologiích, potravinářství, lékařství, poradenství, na poli obchodu a marketingu, vědy a umění. Jsou to ženy, kterým se dostává zaslouženého celospolečenského uznání.

BRANDS & STORIES

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES - odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

S-PRESS

Vydavatelství s-press publishing vydává publikace výjimečné ženy, svět výjimečných a trendy, které představují úspěšné majitele a majitelky firem ze soukromého sektoru.
Časopisy plní roli orientačního průvodce českým světem podnikání a umožňují čtenářům nahlédnout do spektra nabídky a kvality služeb jednotlivých společností.
V dosavadních vydáních časopisu výjimečné ženy najdete více než 500 medailonů českých úspěšných podnikatelek.

PREMIUM MEDIA GROUP

Premium Media Group je mediální skupina zaměřená na komunikaci se společenskou elitou a na klíčové oblasti jejího zájmu. Portfolio je složeno z odborných titulů, které se věnují developmentu, architektuře, designu a dalším lifestylovým segmentům.

Agentura Helas

Agentura Helas byla založena v roce 1997 s cílem sdružovat české podnikatelky a podnikatele, vytvářet obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. Na této myšlence byla založena Podnikatelské platforma Helas. K její naplňování jí slouží projekty: Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a nově Ocenění Českých Exportérů. Cílem všech projektů, které spojuje myšlenka a vize „Budujeme hrdé Česko“, je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys. Podnikatelská platforma Helas sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli.  V platformě jsou každoročně osloveno cca jedenáct tisíc českých firem. Díky tomu byla vytvořena vzácná možnost vytvořit si vlastní – společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho je možné se spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům a zapojeným odborníkům a profesionálům. Podnikatelská plaforma vytváří síť spolehlivých kontaktů a přátelských vztahů. Agentura Helas svým klientům nabízí také služby v oblasti organizace společenských setkání, konferencí a akcí „na klíč“ v rámci celé České republiky. Součástí těchto služeb je výběr a doporučení vhodné lokality, technické zabezpečení akce, catering, personální servis a další služby spojené s její realizací. Pro své zákazníky Agentura Helas zajišťuje i další doplňkové služby, a to zejména v oblasti PR, marketingu, reklamy, grafiky a designu, call centra. Jedná se o velmi individuální služby, které využívají i nadstandardního rozsahu aktivit agentury a skutečnosti, že se jejích klubových aktivit každoročně zúčastní kolem 2500 firem a jejich majitelů. Díky tomu umožňuje svým klientům zviditelnit se v cílové skupině zákazníků, představit své služby jako lídr a hybatel, zvýšit své mediální povědomí a vytvořit prostor pro své obchodní aktivity. Současně s tím Agentura Helas zastupuje historické sály v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze 1, které jsou ideálním místem pro společenská setkání, konference, semináře, koncerty nebo oslavy pro 10 až 300 osob.

www.helas.org
www.oceneniceskychpodnikatelek.cz
www.hnec.cz
www.oceneniceskychlidru.cz www.oceneniceskychexporteru.cz
www.helas-ladies-club.cz

BusinessInfo.cz

BusinessInfo.cz je internetový portál, který vznikl díky spolupráci agentury CzechTrade a Ministerstva průmyslu a obchodu v roce 2001. Účelem portálu je poskytovat systém informací a služeb, které jsou určeny zejména podnikatelům a exportérům. Nabízí i informace o novelách norem z podnikatelského prostředí.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ECOVIS FACTA

Hlavní partner

Logo - DATACLUE S.R.O.
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ATIRA CZ, spol. s r.o.
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - A - GIGA, s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - Camp Center International s.r.o.
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ČSOB
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - FEMMS, Ing. Metodějka Stoklásková
Logo - DANDELION
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - KLEIBLOVÁ s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - NewWaterMeaning s.r.o.
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - RUTEX CZ, s.r.o.
Logo - TALERS
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - HORIZONT POINT
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz