Loading...

Partneři projektu

Hlavní partner
Zakladatel
Záštita a partner
Odborný garant
Auditor
Partneři
Mediální partneři
Partneři slavnostního dne
Dodavatel

Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo

Společnost Auto Průhonice a. s., autorizovaný dealer vozů Volvo, vznikla v roce 2009. Během následujících dvou let přibyly do našeho portfolia další dvě pražské pobočky – Auto Stodůlky a Auto Dejvice – díky čemuž jsme se stali lehce dostupným partnerem pro zákazníky z celé Prahy.
Před necelými dvěma roky jsme také otevřeli sesterskou společnost Auto Cardion v Brně na Heršpické ulici.
Dnes jsme se čtyřmi dealerstvími největším a nejúspěšnějším hráčem v prodeji a servisu osobních vozů značky Volvo v ČR.
Stále vymýšlíme, inovujeme a v život uvádíme unikátní služby, které našim zákazníkům maximalizují uživatelský komfort a spokojenost. Spokojený zákazník je mantrou našich dealerství.
Zastavte se, ať už se svým vozem Volvo a nebo naopak pro něj… či jen na dobrou kávu a vyzkoušejte naše skvělé služby v jedné z našich poboček.

ATIRA CZ, spol. s r.o.

Projekční společnost ATIRA CZ, spol. s r.o. byla založena jako reakce na nedostatečné služby v oblasti přípravy projektů pro nemovitosti v roce 2009. Tedy v době, kdy v Evropě vrcholila nemovitostní krize. Zpočátku se soustředili na projektování obchodních center a nemovitostí pro podnikání. Od r. 2018 realizují vlastní developerské projekty, v nichž je na prvním místě dokonalost, funkčnost a udržitelnost. Jejich projekty šetří místem, ale své uživatele neomezují, budují vztahy, ale nejsou vlezlé a komunikují s přírodou, ale nevytěžují jí. V ATIRA CZ chápou udržitelnost nejen z hlediska přírodních zdrojů, ale také ekonomických zdrojů, a proto spolupracují s českými dodavateli a jen tak mohou v této zemi podnikat tak dlouho, jak jen je to bude bavit.

ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR

AMSP ČR-Asociace malých a středních podniků a živnostníků České republiky byla založena v r. 2001 a je hlavním reprezentantem nejširšího podnikatelského segmentu v ČR. Zastřešuje malé a střední podniky (MSP), živnostníky a dále spolky, cechy a sdružení zastupující konkrétní profesní zájmy malých podnikatelů.
Prostřednictvím odborných výborů je připomínkovým a podpůrným místem pro exportní politiku, výzkum, vývoj a inovace, financování, daně, sociální politiku, dotace a vzdělávání. Hlavní aktivity směřuje asociace do deseti skupin malého a středního podnikání: začínající podnikatelé, rodinné firmy, řemeslníci, ženy v podnikání, obchodní provozovny, malé restaurace, drobní pěstitelé, podnikatelé 55+, podnikání církve a podnikatelé na venkově. V každém z těchto segmentů vytváří AMSP ČR pro členy informační a legislativní servis. Specifickými službami jsou SOS útvar, který řeší šikanu drobných podnikatelů, nebo on-line poradny zaměřené na aktuální problematiku (EET, GDPR atd.).

AMSP ČR vydává magazín Trade News, řadu podnikatelských manuálů a knih, odborné zpravodaje a spravuje devět portálů. Vyhlašuje každoročně soutěže o nejlepší rodinnou firmu, začínající podnikatele, podnikavé ženy, oceňuje nejlepší živnostníky na venkově, nejaktivnější cechy a poskytuje desítky záštit. AMSP ČR cíleně shromažďuje veškerá data o segmentu MSP, vydává vlastní analýzy, spravuje statistiky a provádí výzkumy. Disponuje tak nerozsáhlejší databankou mapující segment malého podnikání, kterou využívá jak členská základna, tak veřejné instituce, školy nebo média. Každoročně vyhlašuje program zaměřený na důležitou podnikatelskou oblast (Rok řemesel 2016, Rok venkova 2017, Rok rodinného podnikání 2018, Rok digitálního podnikání 2019). Asociace je členem většiny vládních či resortních výborů.

Barna Medical s.r.o.

Klinika rehabilitace, ortopedie a sportovní medicíny, která se zabývá komplexní péčí o pohybový aparát. Přistupujeme k pacientům individuálně, zakládáme si na včasné a komplexní diagnostice obtíží.

Skvělých výsledků se nám daří dosáhnout díky zkušenému týmu lékařů, kteří využívají při hledání příčin specializované diagnostické postupy.

Do naší terapie dále zařazujeme rehabilitační péčí, kterou provádí zkušení fyzioterapeuti. Taktéž se zaměřujeme na prevenci.

Na naší klinice se o Vás stará celý multidisciplinární tým a vše najdete pod jednou střechou.

Veškeré informace o nás naleznete na našich webových stránkách www.barnamedical.cz

Pro objednání či informace volejte na telefonní číslo 731 682 650 nebo 731 682 651, případně můžete využít i e-mail info@barnamedical.cz

BEWIT

Profesionální aroma difuzéry a esenciální oleje v terapeutické kvalitě. Vybírejte online! Přírodní složení, vlastní směsi olejů, kvalitní aroma difuzéry. Jen v Bewit.love! Kvalitní aroma difuzéry. Možnost spolupráce. 100% přírodní. Vlastní výroba olejů.

CRIF - Czech credit bureau

Společnost CRIF – Czech Credit Bureau, a. s je součástí celosvětové skupiny CRIF, která byla založena v roce 1988 a od té doby prošla velmi dynamickým rozvojem. Dnes již působí na 4 kontinentech ve 30 zemích světa, kdy přes 4 400 zaměstnanců vytváří služby pro více než 55 000 společností a 310 000 spotřebitelů.

CRIF poskytuje v České republice a Slovenské republice svým klientům aplikaci Cribis, která obsahuje informace o více než 10 milionech podnikatelských subjektů a fyzických osobách z ČR a SR čerpající z více než 85 informačních zdrojů. Volitelným modulem aplikace Cribis je mezinárodní služba SkyMinder umožňující prověřování více než 200 milionů společností z 230 zemí a území světa.

Firma nabízí rovněž komplexní řešení pro oblast řízení úvěrových rizik a pod značkou iRating pokročilé nástroje pro hodnocení ekonomického stavu společností a municipalit.

Společnost CRIF je také organizátorem Bankovního registru klientských informací, jehož prostřednictvím si banky vyměňují informace o bonitě a důvěryhodnosti svých klientů a Nebankovního registru klientských informací, který shromažďuje od věřitelských subjektů údaje o klientech a zajišťuje jejich zpracování.

Společnost rovněž provozuje registr finančních poradců ELIXIR, který je přehlednou databází profesních údajů finančních poradců, makléřů, agentů a dalších zprostředkovatelů finančně-poradenských služeb na českém trhu.

Registr platebních informací REPI byl společností CRIF založen za účelem sdílení platebních informací mezi jednotlivými členy, kteří poskytují svým klientům služby založené na splátkách - půjčkách, nákupech na splátky nebo nákupech na fakturu.

ČSOB

Skupina ČSOB je vedoucím hráčem na trhu finančních služeb v České republice. Je dlouhodobým lídrem v několika segmentech trhu, obzvláště financování bydlení a investicích. Skupina ČSOB je součástí mezinárodní bankopojišťovací skupiny KBC, která aktivně působí především v Belgii a v regionu střední a východní Evropy (Česká republika, Slovensko, Bulharsko, Maďarsko). ČSOB poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům a korporátním a institucionálním klientům. Klienti jsou obsluhováni prostřednictvím poboček ČSOB a na obchodních místech České pošty, kde jsou nabízeny i produkty a služby celé skupiny ČSOB. Firemní bankovnictví ČSOB se zaměřuje na podporu českých společností a podnikatelů s cílem být dlouhodobým a důvěryhodným partnerem v jejich podnikání. Našim klientům dodáváme moderní řešení v oblasti platebního styku, jejich růst podporujeme prostřednictvím bohaté palety úvěrových produktů pro financování jak provozních potřeb, tak investičních záměrů.

Proč právě ČSOB
Jsme bankou s dobrou fyzickou dostupností v rámci České republiky. Máme vysoce profesionální tým bankéřů. Navštívíme vás v sídle společnosti. Poskytujeme poradenství a řešení šitá na míru klienta. Pro všechny skupiny klientů máme komplexní portfolio finančních služeb poskytovaných bankou a dalšími členy finanční skupiny (ČSOB Leasing, ČSOB Factoring, ČSOB Pojišťovna a ČSOB Advisory).

ECOVIS FACTA

Společnost od roku 2005 poskytuje komplexní služby v oblasti daní, účetnictví a firemního poradenství. V roce 2020 vstoupila do mezinárodní sítě poradenských firem ECOVIS - celosvětově uznávanou značku, která je zárukou profesionality a kvality. Po celém světě zaměstnává přes 7 500 odborníků ve více než 75 zemích v Evropě, Americe a Asii. I přesto zůstává věrna filosofii společnosti poskytující klientům potřebnou flexibilitu a osobní přístup. Vždy je o krok napřed. Neustále sleduje aktuální vývoj legislativy a zdokonaluje své postupy, což jí pomáhá mít v proměnlivých podmínkách současné ekonomiky vždy k dispozici správné řešení. Její činnost vychází z respektu ke klientům, důkladného poznání jejich potřeb a jasného cíle – zvýšení hodnoty jejich firem.

Esthé – klinika plastické chirurgie

Klinika Esthé - přes 25 let zkušeností a 70 tis. klientů. Významná klinika plastické chirurgie, založená Doc. Janem Měšťákem, která se nachází v samém srdci Prahy, v ulici Na Příkopě 17, Praha 1. Lékařský tým tvoří vysoce zkušení specialisté s dlouholetou praxí. V rámci sebevzdělávání se lékaři často účastní různých kongresů, seminářů a workshopů. Často se věnují publikační a editorské činnosti nebo vědeckým projektům. Klinika nabízí široké spektrum plastických operací. Mezi nejžádanější zákroky patří plastika prsou, plastika nosu, plastika břicha a plastika očních víček. Klademe důraz na individuální přístup ke každému pacientovi. Zákroky provádíme s cílem co nejpřirozenějšího výsledku.

ETERNAL by Helena

Česká podnikatelka, u které potřeba jít vlastní cestou a touha nacházet podobně naladěné lidi zvítězila nad uměleckou dráhou. Od 90.let minulého století své myšlenky, vize a cíle realizuje v projektech, které založila a sdružila v Podnikatelské platformě Helas, jejíž součástí jsou Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů, Ocenění Českých Exportérů a Helas New Encounters Club.

Podpora pracovních aktivit, lidské vnímání, chápání žen, potřeba vzájemného souladu a harmonie Helenu dovedla k založení značky „ETERNAL BY HELENA“.

Motto značky je „Věčná hojnost“, která se úzce dotýká potřeby každé ženy. ETERNAL BY HELENA je o lásce, harmonii, naplnění, hojnosti a radosti. Život není jenom o podnikání.

Pod značkou ETERNAL BY HELENA vznikají produktové kolekce, které mají hluboký duchovní přesah. Smyslem je vnímání jednoty, poznání, že všechno souvisí se vším a dosažení rovnováhy.

První kolekce produktů má název VĚČNÁ HOJNOST. Symbolem kolekce Věčná hojnost je číslo sedm (septem), které je symbolem harmonie (harmonia). Máme sedm barev duhy (caelestis), sedm základních hudebních tónů. Sedmička je číslem všech tajemství a všeho mystického (mystic). Rezonuje s mystickou barvou fialovou nebo purpurovou. Sedm astrologických planet představuje sedm stupňů vědomí, sedm archetypálních vzorů. Kolekce je inspirována mandalami pro Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club od La Petien by Petra Volenec Němečková.

Nekonečná hojnost - Znovuzrození – Rozkvět - Sebevědomí – Odvaha – Přátelství – Strom života

ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL

Program Heleny Kohoutové "Eternal Essence - Harmony Health & Soul" se věnuje tématům spojeným se zdravím, vnitřní spokojeností, harmonií a celistvostí. Součástí programu budou zajímavé rozhovory s lidmi, kteří mají co říct, doporučení a sdílené zkušenosti. Dotkneme se z různých úhlů pohledu mnoha témat. Jak být spokojený za všech okolností, změny přijímat klidně, s nadhledem a jako příležitost.

EVOLVE

EVOLVE je nově vytvořená značka společnosti DEV PACK, která je na trhu více než 6 let. Jedná se o komplexní balíček profesionálních služeb zaměřených primárně na realizaci smysluplné a udržitelné strategie transformace společnosti. Realizuje klíčové změny v procesech a systémových nastaveních s cílem dosáhnout jasných výhod pro všechny. To zahrnuje revizi a následnou optimalizaci procesní, nákladovou i personální. Všechny změny řeší citlivě s ohledem na firemní kulturu a možnosti klienta. V DEV PACK vždy respektují hodnoty, kterými jsou profesionalita, preciznost a partnerství. Posláním EVOLVE je zajistit takové změny, které usnadní práci, pomohou koncentrovat se na klíčové aktivity, zatímco EVOLVE realizuje smysluplné změny, přinášející nejen optimalizované procesy, snížení nákladů, ale také spokojené zaměstnance.

DANDELION

Jana Kolrusová - majitel firmy, specialista na výživu, přednáškový lektor, školitel
Zdravá výživa a duševní hygiena mě začala zajímat po studiu na střední škole.
Původní profesí jsem manažer a školitel. Ráda předávám lidem dobré rady, zkušenosti a podávám pomocnou ruku.Pro člověka je důležité nezůstat na problém sám. Je úžasné sledovat klienty, kteří začínají věřit sami sobě, mají radost ze života a nebo mizí jejich zdravotní problémy. Toto je pro mě největší odměnou za moji práci.
Předávám své zkušenosti, vědomosti, nadšení a chuť učit veřejnost zásadám zdravého stravování.

Moje motto: „Zdravý život- šťastný život“

DOBRÁ TISKÁRNA

Přesně tak se jmenuje vaše řešení pro tisk všech propagačních, obalových, reklamních a dárkových materiálů pod jednou střechou, bez zbytečných starostí, přesně a včas! Od vizitek po velkoformáty, od letáků po etikety, od pár kusů po velkoobjemové zakázky, ve všech případech se o vás postará profesionální produkční tým. Na základě dlouholetých zkušeností s vývojem funkčních obalů, tiskových produktů a firemních prezentací vás od návrhu grafiky a výběru materiálu dovede až k finální realizaci, instalaci a dopravě. Zdarma, efektivně a v souladu s aktuálními trendy i tradičním tiskařským řemeslem.

INCA COLLAGEN

Inca Collagen je značka. Značka výjimečná a luxusní. Inca Collagen je jediným, a proto hýčkaným výrobkem společnosti INCA agency s.r.o. První modrozlatá krabička s unikátním tzv. bio-aktivním 100 % čistým kolagenem bez jakýchkoliv dalších přísad a se zcela zachovanou biologickou hodnotou, spatřila světlo světa v roce 2015. Od té doby se firmě daří budovat prestiž, oblíbenost a spolehlivost značky na domácím i zahraničním trhu. Od samého počátku naplňuje představu o úspěšném podnikání, kdy se za úspěch považují hospodářské výsledky, a mnohá další lidská očekávání, zejména možnost pomáhat druhým. Kolagen totiž hraje důležitou roli v tom, jak se cítíme a jak vypadáme, jeho užíváním ve vhodné formě a kvalitě si můžeme udržet krásu a zdraví mnohem déle, než příroda naplánovala. Úspěch značky již dnes dovoluje společnosti věnovat nemalé prostředky na charitativní činnost a podporu handicapovaných sportovců.

IDC - FOOD, s.r.o.

IDC-FOOD, s.r.o. je česká společnost, která již více než 20 let vyrábí koření a funkční přísady pro potravinářství. V posledních 5 letech společnost přinesla na trh novou značku YourBody, zahrnující produkty zdravé výživy, sportovní doplňky a zdravé mlsání. Motto značky YourBody je: rychle, chutně a zdravě! Firma IDC-FOOD má výrobní závod v Jaroměři ve východních Čechách a je ve svém regionu renomovaným zaměstnavatelem, který poskytuje svým zaměstnancům řadu benefitů. Společnost získala během svého fungování několik významných ocenění. Klade důraz na etické chování na trhu a rozvíjí firemní kulturu, ve které se dobře tvoří, pracuje i žije. Srdcaři jsou základem každé úspěšné firmy a najdete je v IDC-FOOD na všech důležitých pozicích.

IN-EKO TEAM s.r.o.

Společnost IN-EKO TEAM s.r.o. byla založena v roce 1995 a od svého vzniku se zaměřuje na rozvoj, výrobu a instalaci strojů a technologií určených pro čištění a úpravu pitných a procesních vod. Všechna nabízená zařízení si sami navrhujeme a vyvíjíme. Veškeré naše poznatky a zkušenosti z oboru filtrace vody využíváme k vývoji efektivních a inovačních technologií.
Jsme čistě strojírenská společnost s vášní pro vývoj originálních technických řešení, která přináší inovaci v našem sektoru a posouvají celé naše odvětví kupředu.
Základem našeho podnikání je důraz na vysoce kvalitní práci, inovace a komplexní služby zákazníkovi.
Společnost IN-EKO TEAM je firmou s celosvětovou působností a je jedním z významných výrobců zařízení pro mikrofiltraci na světových trzích.

Kv.Řezáč, s.r.o.

Firma navazuje na stoletou tradici textilní výroby a šedesátileté zkušenosti výroby uzlových sítí. Jako ryze česká soukromá firma funguje od roku 1992. Vyrábí sítě a provaznické výrobky podle evropských norem a standardů, a to vše z kvalitních surovin a materiálů. Svoji pevnou pozici si firma drží nejen na českém, ale i na evropském trhu.
Produkty firmy jsou určeny pro sportovní i průmyslová použití a splňují všechna přísná kritéria a normy. Zahrnují sítě pro ochranu balkonů a památek, pro dekorace interiérů, voliéry, ochranu nákladu, pro převoz šrotu nebo odpadu, ochranu hřišť a sportovišť. Firma také vyrábí šplhací lana a sítě, lanové a transportní sítě, šplhací žebříky, sítě na branky, hřiště i na pláž, houpací sítě, přetahovací lana, švihadla, pěstitelské a chovatelské sítě, sítě proti pádu osob nebo těžkých předmětů, golfové sítě, klece na baseball i šplhací pyramidy. Veškeré výrobky jsou testovány a opatřeny bezpečnostním certifikátem podle mezinárodních norem.

Microsoft

Microsoft je přední výrobce technologií pro svět, ve kterém jsou mobilita a cloud na prvním místě. Naší misí je umožnit každému člověku a každé organizaci na světě dokázat více. Microsoft Corporation vznikla před více než 40 lety - v dubnu roku 1975. Česká pobočka zahájila činnost v roce 1992. Na podzim 2015 jsme se spolu s pražskou divizí Skype přestěhovali do nového světa práce - kanceláře vytvořené pro svět práce odkudkoli. V červenci 2016 spojila česká pobočka síly se slovenskou a vznikl Microsoft Česká republika a Slovensko. Na podzim 2016 bylo v Praze otevřeno vývojové centrum Microsoft Dynamics. Naší vizí je inspirovat naše zákazníky, jednotlivce i organizace v České republice i na Slovensku, aby pomocí digitálních technologií dokázali měnit svět.

Nadační fond Jany Zimové

Nadační fond Jany Zimové spolupracuje s majiteli firem a jejich týmy na vytváření strategií společenské odpovědnosti podle unikátní metodiky, kterou Jana Zimová vytvořila na základě svých zkušeností v podnikání a spolupráce s neziskovým sektorem. Výsledkem spolupráce jsou CSR strategie, které jsou velmi osobní, perfektně sedí na značku firmy a vytvářejí přirozené ambasadorství konkrétnímu tématu, které prostupuje celou firmou. Nadační fond vybírá pro spolupráci vhodné neziskové organizace a nastavuje ji tak, aby výsledkem byl konkrétní, měřitelný užitek, kvalitativní posun tématu a pozitivní osvěta o fungování neziskového sektoru jako celku. Přidáte se?

OGILVY

Věříme v budování značek. Věříme, že značky pro komunikaci potřebují výjimečné nápady. Jsme tady proto, abychom takové nápady dokázali svým klientům přinášet a abychom je realizovali v nejvyšší možné kvalitě.
Máme hráče na všechny komunikační nástroje, ale neznamená to, že je nutíme hrát všechny a současně. Know how jedné z největších komunikačních sítí na světě, úzké propojení mezi specialisty nejen uvnitř agentury, ale i s ostatními agenturami sítě, důraz na silnou strategickou analýzu, to jsou naše nesporné výhody.
Řekněte nám, čeho chcete se značkou dosáhnout nebo jaký problém potřebujete vyřešit. My v Ogilvy se do toho rádi pustíme. Milujeme svoji práci.

Photodienst Brno

PHOTODIENST BRNO, spol. s r.o. je česká společnost působící více jak 25 let v oboru předškolní a školní fotografie. Za tuto dobu jsme vyfotografovali ve školních zařízeních více než 4 miliony dětí. Naší specializací je fotografování dětí v aranžovaných tematických kulisách, za použití fotopozadí, které si sami vyrábíme ve spolupráci s designéry a grafiky. Fotograf pořizuje zpravidla záběry celé postavy a portrétu. Rodiče si následně mohou vybrat, o jakou sadu fotografií budou mít zájem. Další fotografie a produkty s nimi spojené si mohou rodiče přiobjednat na našem e-shopu, na nějž jsme velmi pyšní. Naše společnost spolupracuje s lokálními fotografy napříč celou Českou republikou. Zázemí společnosti tvoří stabilní tým skládající se převážně z žen, kterým umožňujeme maximální flexibilitu v pracovních úvazcích.

RUTEX CZ, s.r.o.

Společnost, která se již od roku 2006 věnuje textilu. Od návrhu oblečení, přes výrobu až po samotnou recyklaci, kterou se její vize o kompletní službě uzavírá. Jako podpůrný prostředek, pro řízení a správu uniforem u zákazníků, společnost vyvinula i aplikaci CUM – CAMIA UNIFORM MANAGEMENT.

Značky:

CAMIA
Společnost navrhuje a dodává uniformy vlastní značky CAMIA, které vynikají svou originalitou a kvalitním zpracováním. Na uniformy totiž v RUTEX CZ nepohlíží jako na levné pracovní oblečení, ale jako na oblečení, které nosí lidé a které reprezentuje nejen je, jako osobu ale také společnost, kterou zastupují. Každý projekt je jedinečný a k němu jako takovému i RUTEX CZ přistupuje s maximální pílí a úsilím.

CAMIA YOUNG
Pod značkou CAMIA YOUNG tvoří RUTEX CZ speciální kolekce dětských školních uniforem. Cílem těchto návrhů je zejména dát dětem kvalitní oblečení, které mají mnohdy na sobě celý den. Pro školu tak vytváří kolekci uniforem v souladu s jejími požadavky, aby reprezentovaly vizi školy, její zaměření a zároveň odrážely kulturu, kterou svým žákům nabízí na několik let dopředu.

TERMOVEL
RUTEX CZ zastupuje na českém trhu také značku TERMOVEL, kvalitní funkční oblečení, které se vyrábí v České a Slovenské republice. TERMOVEL má širokou škálu materiálů a střihů dámské i pánské kolekce. Zaměřuje se na termoprádlo a sportovní oblečení. Výroba myslí ale i na naše děti. Vytváří speciální kolekce dětského funkčního termoprádla a oblečení TERMOVEL s dětskými motivy a v jednobarevném provedení pro starší děti. Výrobky vynikají svou funkčností a zpracováním. Více než 25 let zkušeností u TERMOVELU zajistí kvalitu, která nezklame.

Společnosti ale nejsou lhostejné ani problémy druhých, a to hlavně problémy dětí. RUTEX CZ, s.r.o. podporuje Nadaci Terezy Maxové dětem, jejímž prostřednictvím poskytujeme pomoc maminkám s dětmi v azylových domech a rodinám, kterým hrozí odebírání dětí do ústavu. Dále podporujeme Lékaře bez hranic, organizaci pomáhající lidem v nouzi a obětem přírodních katastrof po celém světě.

TALERS

Talers je butiková poradenská skupina specializující se na M&A transakce, mezigenerační obměnu a korporátní a byznysové poradenství. Náš tým se skládá ze zkušených advokátů, daňových poradců a ekonomických analytiků.

Máme dlouhodobou praxi s realizací prodejů, nákupů či přeměn firem, vytvářením a navrhováním holdingových struktur, výběrem vhodného způsobu předání vedení firmy na nástupce či každodenní podporou klienta při jeho podnikání.

Naši lokální i mezinárodní klienti získávají s Talers přístup k multioborovému zaměření a mohou využít komplexní portfolio prémiových poradenských služeb s vysokou přidanou hodnotou, které jim budou k dispozici ve všech fázích jejich podnikatelského příběhu.

VERE PRAGUE

Vere Prague s.r.o. je soukromá společnost se sídlem v Praze, která poskytuje interim management a služby krizového řízení. Klíčové projekty osobně řídí Jiří Krejča, který má mnohaleté zkušenosti z různých oborů a firemních struktur. Vere Prague je oficiálním zástupcem Christian Tyler Properites při zajišťování trvalého pobytu v USA pro investory a jejich rodiny z Evropy. Poskytuje jazykovou a odbornou asistenci při získávání investorského přistěhovaleckého víza EB-5.

ZÁMEK LOUČEŇ

Zámek Loučeň je ideálním místem na výlet pro rodiny s dětmi. Obklopuje ho rozlehlý anglický park, který obohatil jeden celoevropský unikát - totiž soubor 12 labyrintů a bludišť. Zámek nabízí prohlídky zásadně s kostýmovanou postavou, speciální dětské či čokoládové prohlídky, ale i pikniky v zámeckém parku. Zámek Loučeň je otevřen celoročně a během roku je na zámku připraveno mnoho doprovodných programů. Víte, jak se na zámku jedlo nebo jak se slavili Vánoce? Jaké byly kompetence a povinnosti jednotlivých sloužících? Víte, jak zámek vnímalo podzámčí nebo které je nejstarší fotbalové mužstvo v Čechách? Proč se Taxisův příkop jmenuje taxisův a proč říkáme taxíkům TAXI?

AGE

Franchising.cz

TRADE NEWS

Dvouměsíčník TRADE NEWS vydává již osmým rokem společnost ANTECOM průměrným auditovaným tištěným nákladem 8200 kusů jako magazín Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR. Je distribuován bezúplatně přímo k majitelům a manažerům firem s rozhodující pravomocí a oslovuje nejen členy AMSP ČR, ale i další firmy a organizace. Je připravován ve spolupráci s MPO ČR, agenturami CzechTrade a CzechInvest, ČEB, EGAP, TA ČR, ICC ČR, MZV ČR atd. Nabízí 80-100 stran zajímavého čtení o nových trendech v obchodu a exportu, specifikách zahraničních trhů a obchodních příležitostech, praktické rady pro vstup a působení na zahraničních trzích, finanční a právní poradenství apod. Zvláštní prostor je určen zkušenostem úspěšných českých exportérů. Velkou přidanou hodnotou časopisu jsou analýzy a infografiky.

Inpublic Group

EPRAVO.CZ

Společnost EPRAVO.CZ, a.s. vydává internetový deník, který obsahuje unikátní odborné články, přehlednou Sbírku zákonů a Sbírku mezinárodních smluv, soudních rozhodnutí a řadu rozhovorů s čelními představiteli českého práva. EPRAVO. CZ vydává tištěný časopis EPRAVO.CZ Magazine a spolupracuje na řadě významných mediálních a vzdělávacích projektů, zaměřuje se na oblast online právního vzdělávání, a to jak pro právníky profesionály, tak i pro ty, kteří s právem denně pracují a potřebují o něm mít aktuální přehled.

Ministerstvo průmyslu a obchodu

Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy pro:
průmyslovou politiku, energetickou politiku, obchodní politiku v kontextu jednotného trhu EU, proexportní politiku, tvorbu jednotné surovinové politiky a využívání nerostného bohatství;
podporu podnikání a investování v oblasti zpracovatelského průmyslu i průmyslového výzkumu a vývoje, techniky a technologií včetně využití evropských fondů v této oblasti;
vnitřní obchod a ochranu zájmů spotřebitelů v kontextu evropské spotřebitelské politiky;
podporu malých a středních podniků, s výjimkou regionální podpory podnikání, a pro rozvoj živnostenského podnikání a využívání evropských fondů v této oblasti;
technickou normalizaci, metrologii a státní zkušebnictví;
elektronické komunikace a poštovní služby.
Ministerstvo průmyslu a obchodu je ústředním orgánem státní správy ve věcech komoditních burz s výjimkou věcí náležejících do působnosti ministerstva zemědělství.

Ministerstvo průmyslu a obchodu
koordinuje přípravu legislativy a implementace evropského práva v působnosti resortu;
koordinuje zahraničně obchodní politiku ČR ve vztahu k jednotlivým státům;
zabezpečuje sjednávání dvoustranných a mnohostranných obchodních a ekonomických dohod včetně komoditních dohod;
realizuje obchodní a ekonomickou spolupráci s ES, ESVO, OECD, WTO a jinými mezinárodními organizacemi a integračními seskupeními;
řídí a vykonává činnosti spojené s uplatňováním licenčního režimu v oblasti hospodářských styků se zahraničím, posuzuje dovoz dumpingových výrobků a výrobků dvojího užití a přijímá opatření na ochranu proti dovozu těchto výrobků;
dohlíží na provádění obchodní inspekce a inspekce v oblasti energetiky, na oblast puncovnictví a zkoušení drahých kovů i na oblast zkoušení zbraní a střeliva.

DENÍK

VLTAVA LABE MEDIA a.s. je české vydavatelství, které vydává 70 regionálních mutací Deníku, 70 regionálních týdeníků a 15 časopisů. Je právním nástupcem společností VLTAVA-LABE-PRESS, a.s., a Astrosat Media s.r.o., dvou vydavatelství působících na českém mediálním trhu, zejména v oblasti tištěných médií, od roku 1992. V roce 2015 se stala vlastníkem vydavatelství Tablet Media.

ČR PLUS

Český rozhlas Plus – Když chcete vědět proč.

Český rozhlas Plus vám přináší analytickou publicistiku, rozhovory, reportáže, komentáře, diskuse, interaktivní pořady, aktuální dění v širších souvislostech, politiku, vědu, byznys, společnost, to nejlepší ze světových médií i sociálních sítí, renomované komentátory a vědce.

HORIZONT POINT

Vyprávíme příběhy firem, podnikatelů a podnikatelek, kteří o svém byznysu i své zemi přemýšlí v horizontu desítek let, ne v horizontu volebního období. Píšeme o lidech, kteří si uvědomují, jak jejich podnikání ovlivňuje širší systém okolo nich. A podnikají tak, aby vytvářeli pozitivní hodnoty nejen pro své firmy, ale pro všechny, kterých se to týká. Podnikatelská platforma Helas takové firmy spojuje od roku 1997. Magazín HORIZONT POINT tyto podnikatele bude pravidelně představovat a tuto myšlenku dále rozvíjet.

MADAM BUSINESS

Vychází již 13. rokem!
Prosperita Madam Business vstoupila na mediální trh v roce 2007 jako příloha tištěného měsíčníku Prosperita. Jde o tematicky zaměřené celky věnované především podnikatelkám a manažerkám. Tedy majitelkám firem, ať již těch největších či drobných, generálním ředitelkám, členkám vrcholového managementu i začínajícím podnikatelkám. Na stránkách Prosperity Madam Business vystupují ženy, které něco umí, které již hodně dokázaly, které mají nápady či trpělivou denní činorodou prací a vynalézavostí sobě vlastní obohacují život ostatních. A to jako osobnosti rozmanitých oborů – jako profesionálky v bankovnictví, vědě, informačních technologiích, potravinářství, lékařství, poradenství, na poli obchodu a marketingu, vědy a umění. Jsou to ženy, kterým se dostává zaslouženého celospolečenského uznání.

BRANDS & STORIES

Magazín Brands&Stories letos slaví krásných 10 let na českém trhu. V každém vydání vyprávějí české i zahraniční značky své příběhy a zároveň čtenáře seznamují se svým portfoliem, novinkami a realizacemi. Magazín má dvě části: BRANDS ( prostor pro prezentaci značek) a STORES - odborná část věnovaná konceptům kamenných obchodů, kanceláří a cross-channel marketingu. Věříme, že na stránkách magazínu najdete mnoho inspirace, která Vaše podnikání posune zase o kousek dále. V případě zájmu o spolupráci neváhejte kontaktovat na redakce@pribehyznacek.cz.

Agentura Helas

Agentura Helas byla založena v roce 1997 s cílem sdružovat české podnikatelky a podnikatele, vytvářet obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy mezi podnikateli a ekonomickými odborníky. Na této myšlence byla založena Podnikatelské platforma Helas. K její naplňování jí slouží projekty: Helas New Encounters Club, Cosmopolitan Executive Helas Ladies Club, Ocenění Českých Podnikatelek, Ocenění Českých Lídrů a nově Ocenění Českých Exportérů. Cílem všech projektů, které spojuje myšlenka a vize „Budujeme hrdé Česko“, je kultivování českého podnikatelského prostředí, podpora a ocenění českých firem s důrazem na etický byznys. Podnikatelská platforma Helas sdružuje české podnikatele, podnikatelky, manažery a majitele firem, osobnosti, které jsou zajímavé, nezávislé, inovativní, spolehlivé a především, které se jen tak nevzdávají. Firmy, které jsou členy, jsou prověřené odborným garantem a jsou důvěryhodnými klienty i dodavateli.  V platformě jsou každoročně osloveno cca jedenáct tisíc českých firem. Díky tomu byla vytvořena vzácná možnost vytvořit si vlastní – společné mikroklima, kde se dobré české firmy mohou vzájemně podržet. Spolupracovat spolu, vědět, kdo je kdo, na koho je možné se spolehnout, hledat nové zdroje, nepřestat věřit. Chránit svou svobodu a postupovat kupředu, díky důvěryhodným doporučením a vztahům a zapojeným odborníkům a profesionálům. Podnikatelská plaforma vytváří síť spolehlivých kontaktů a přátelských vztahů. Agentura Helas svým klientům nabízí také služby v oblasti organizace společenských setkání, konferencí a akcí „na klíč“ v rámci celé České republiky. Součástí těchto služeb je výběr a doporučení vhodné lokality, technické zabezpečení akce, catering, personální servis a další služby spojené s její realizací. Pro své zákazníky Agentura Helas zajišťuje i další doplňkové služby, a to zejména v oblasti PR, marketingu, reklamy, grafiky a designu, call centra. Jedná se o velmi individuální služby, které využívají i nadstandardního rozsahu aktivit agentury a skutečnosti, že se jejích klubových aktivit každoročně zúčastní kolem 2500 firem a jejich majitelů. Díky tomu umožňuje svým klientům zviditelnit se v cílové skupině zákazníků, představit své služby jako lídr a hybatel, zvýšit své mediální povědomí a vytvořit prostor pro své obchodní aktivity. Současně s tím Agentura Helas zastupuje historické sály v Klášteře minoritů sv. Jakuba v Praze 1, které jsou ideálním místem pro společenská setkání, konference, semináře, koncerty nebo oslavy pro 10 až 300 osob.

www.helas.org
www.oceneniceskychpodnikatelek.cz
www.hnec.cz
www.oceneniceskychlidru.cz www.oceneniceskychexporteru.cz
www.helas-ladies-club.cz

BusinessInfo.cz

BusinessInfo.cz je internetový portál, který vznikl díky spolupráci agentury CzechTrade a Ministerstva průmyslu a obchodu v roce 2001. Účelem portálu je poskytovat systém informací a služeb, které jsou určeny zejména podnikatelům a exportérům. Nabízí i informace o novelách norem z podnikatelského prostředí.

Skanska Residential a.s.

Skanska Residential patří mezi největší developery v Evropě a na českém trhu rezidenční výstavby působí od roku 1997. Od té doby vytvořila v Praze přes 9 000 bytů a 175 rodinných domů, ve kterých bydlí zhruba 23 tisíc lidí. Dlouhodobě se soustředí především na vývoj udržitelného a energeticky hospodárného bydlení, které je šetrné vůči životnímu prostředí a zároveň svým obyvatelům zajišťuje významné úspory na provozních nákladech. Pravidelně na trh přináší inovativní technologie a průkopnická řešení, která v České republice zvyšují standard kultury bydlení. Ať už jde o nahrazování konvenčních stavebních materiálů, aplikaci nových postupů výstavby nebo využívání recyklovaných materiálů. Už dnes připravované projekty se tak z pohledu energetiky přibližují pasivnímu standardu a do budoucna se chystá vývoj pasivních, nulových nebo i pozitivních domů. Cílem společnosti je do roku 2045 dosáhnout uhlíkové neutrality.

ORLEN UNIPETROL

Rafinérská a petrochemická skupina ORLEN Unipetrol je významnou součástí českého průmyslu. V České republice je jediným zpracovatelem ropy, jedním z nejdůležitějších výrobců plastů a vlastníkem největší sítě čerpacích stanic ORLEN Benzina. V oboru rafinérské a petrochemické výroby je významným hráčem i ve střední a východní Evropě. Od roku 2005 je součástí rafinérské a petrochemické skupiny ORLEN.

AGRA GROUP

Firma AGRA Střelské Hoštice, následně AGRA GROUP a.s. započala své podnikatelské aktivity v roce 1992. Od začátku své činnosti se věnuje výzkumu, vývoji a výrobě produktů s uplatněním v rostlinné produkci a s tím spojeným poradenstvím. Díky širokému sortimentu vesměs inovativních produktů patří mezi přední výrobce hnojiv v České republice. V roce 2008 byly akvizicí bývalé mlékárny v Novém Bydžově rozšířeny podnikatelské aktivity i do oblasti potravinářství. Potravinářská divize zajišťuje posklizňovou úpravu zemědělských plodin, balení, skladování zemědělských komodit, poskytuje zakázkově orientované služby spojené se sušením, zahušťováním a mísením potravinářských produktů a nově připravuje i vlastní výrobu inovativních potravinářských výrobků.

SIKO KOUPELNY a.s.

Příběh Jaroslavy a její rodiny se zdá být téměř pohádkový. Splnění tohoto „českého snu“ však nebylo dílem kouzel, ale neutuchající vůle a tvrdé dřiny všech, jež se na rozvoji SIKO podíleli. Jaroslava a její děti měly obrovské štěstí a setkaly se s řadou loajálních a kvalitních spolupracovníků, bez nichž by příběh SIKO nikdy nevyrostl do podoby, v níž je dnes.
Proto všem, kteří byli a jsou stále ochotni dávat ve svém úsilí a kreativitě něco hodnotného navíc, patří zasloužený dík a ocenění. Všichni takoví lidé, ať již pracují na jakékoliv pozici, jsou důležitými členy SIKO rodiny. A stejně tak do ní budou vždy přivítání i noví spolupracovníci, kteří svými schopnostmi, nadšením a loajalitou přispějí dalšímu rozvoji, jako tomu bylo například u firmy Swiss Aqua Technologies. I přes úspěch na tuzemském i zahraničním trhu zůstává SIKO v majetku rodiny, která ji i řídí. Syn Tomáš je generálním ředitelem, syn Víťa je předsedou představenstva a dcera Jana je členkou dozorčí rady a spravuje rodinnou kancelář.
SIKO KOUPELNY A KUCHYNĚ je RODINNÁ FIRMA a na tom si zakládá. Její firemní kultura stojí na silných hodnotách, které jsou unikátní. A ovlivňují vše, co v Siku dělají. SIKO hodnoty tvořili majitelé desítky let a skutečně je prožili. Tou nejzásadnější hodnotou je: „Mysli na druhého v řadě“. Neboli dělej vše tak, aby se na tvou práci mohl každý spolehnout a bezchybně na ni navázat.
Jaké je poselství majitelů k SIKO HODNOTÁM? Poslechněte si videa.
#InspirujemeVsimCoDelame

SAXO, spol. s r.o.

Obchodní společnost SAXO byla založena v roce 1996 a za téměř 30 let působení na trhu si vybudovala pověst pevné a spolehlivé společnosti. Svoji působnost rozšířila také do oboru profesionální vlasové kosmetiky a stala se výhradním zástupcem italské vlasové kosmetiky BRELIL Professional v ČR. Brelil Professional je úspěšně zastoupen ve více jak 40 zemích světa a je určena pro všechny ty, kteří mají rádi krásu milují péči o svůj vzhled a zdraví. Umožňuje jednoduše a účinně dodat vlasům vše, co potřebují, a pokrývá všechny oblasti použití – technologickou péči, exkluzivní výživu a styling. Oblíbí si ji jak milovníci wellness rituálů, tak i ti, kteří nemají čas ztrácet čas a hledají produkty, které jim to umožní.
Žádná slova ale nenahradí vlastní zkušenost, proto jsme tady. Vlasy jsou korunkou krásy, která dodává sebevědomí a jistotu – dvě esence velmi důležité pro úspěšné podnikání a rozvoj. Pojďte do toho s námi a zažijte lásku na první dotek vlasů!

TECHNOAQUA

Naše společnost, s tradicí od roku 2005, je výhradním zastoupením a autorizovaným servisem pro Českou a Slovenskou republiku firem Teledyne ISCO, USA, EUREKA WATER PROBES, USA, IJINUS, FR, AQUALABO GROUP, FR, TriOS, Německo. Náš sortiment zahrnuje vzorkovače, průtokoměry, měřící sondy a měřící přístroje, hladinoměry, srážkoměry a další přístroje, které dodáváme jednotlivě, ale i z nich dokážeme sestavit monitorovací stanice přesně dle Vašich požadavků. Dodáváme kompletní technická řešení na míru řešené problematiky.
Námi dodávané přístroje mají mnoho spokojených uživatelů. TECHNOAQUA s.r.o. zajišťuje dodávky nových přístrojů, spotřebního materiálu a náhradních dílů. Poskytujeme záruční i pozáruční servis a také přístroje pronajímáme. Můžete se s námi setkat na významných výstavách, konferencích a seminářích, kterých se aktivně účastníme včetně odborných přednášek.
Cílem naší společnosti je, abychom dodávkami kvalitních přístrojů a vzděláváním uživatelů ve vodním hospodářství podpořili rozvoj odvětví, které napomáhá ochraně životního prostředí a tím i našeho zdraví. Náš sortiment průběžně doplňujeme o další zajímavé přístroje. Pečlivě sledujeme technický vývoj v oboru a tomu podřizujeme i výběr výrobců, jejichž produkty vám dodáme nebo doporučíme.

MEDICAL PLUS, s.r.o.

Revmatologická a osteologická ambulantní klinika MEDICAL PLUS byla založena v roce 2006 rozšířením privátní ambulance MUDr. Evy Dokoupilové, MBA na centrum biologické léčby zánětlivých revmatických onemocnění.

MUDr. Eva Dokoupilová, MBA byla promována lékařkou v roce 1989 na UJEP Brno, v roce 1997 atestovala z revmatologie v Revmatologickém ústavu v Praze u Prof. MUDr. Karla Pavelky, DrSc.
Krátce po atestaci z revmatologie se začala věnovat problematice biologické léčby u těžce nemocných revmatiků. Vědomosti každoročně sbírala a doplňovala na tuzemských i mezinárodních kongresech a stážích (například v Charite University Hospital Berlin i na dalších). Téma biologické léčby a výzkum nových léčiv v této oblasti jsou i předmětem její bohaté přednáškové, publikační a výukové činnosti.

MUDr. Dokoupilová, MBA (MEDICAL PLUS, s.r.o.) je prvním lékařem v České republice, který může předepisovat svým pacientům konopí k léčebným účelům. Dnes jsou již konopím a přípravkům z něj v Uherském Hradišti úspěšně léčeny již stovky pacientů. Výsledky této léčby jsou velmi nadějné a léčba samotná má velkou perspektivu v mnoha lékařských oborech, nejen v revmatologii. Uherskému Hradišti je proto věnována velká pozornost. Terapii konopím napomohlo i jeho lékárenské zpracování, kdy je určité exaktní množství účinné látky zapracováno do želatinové tobolky a usnadňuje tak lékaři určit a lépe sledovat terapeutický účinek, což například při inhalačním způsobu možné nebylo.

MUDr. Eva Dokoupilová, MBA pravidelně každé dva roky organizuje a pořádá dnes již tradiční Velehradská setkání lékařů. To poslední se uskutečnilo teprve před několika dny, v říjnu 2023. Více něž 200 lékařů a zdravotníků z Uherského Hradiště i celého regionu se zde opět setkalo, aby vyslechlo novinky v oboru revmatologie v podání předních odborníků. Odborný program byl garantován prof. MUDr. Karlem Pavelkou, DrSc., záštitu nad setkáním lékařů převzal již tradičně zlínský hejtman. Byli přítomni i zástupci Ministerstva zdravotnictví ČR i zdravotních pojišťoven. Program setkání lékařů se nedotýká jen novinek v revmatologii. Neméně důležité je mezioborové neformální setkání zdravotníků z celého regionu, stejně jako účasti předních odborníků, kteří do Uherského Hradiště na setkání přijíždí velmi rádi.

Mezi nejvýznamnější ohodnocení se řadí udělení Čestného členství České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně, Revmatologické společnosti. Čestné členství (Sodalium Honoris Causa Creatorum) se uděluje zasloužilým členům ČLS JEP, kteří se mimořádně zasloužili o rozvoj svého medicínského oboru a také udělení Čestné Ceny města Uh. Hradiště za svoji dosavadní činnost.

Eva Dokoupilová má dvě dcery. Obě již pracují jako lékařky a jedna z nich bude pokračovat v ve stejném oboru, tedy revmatologii. I když je Eva Dokoupilová výhradním vlastníkem MEDICAL PLUS, dle svých slov by sama bez podpory celého týmu a rodinného zázemí toto ocenění nikdy nezískala.

BUSINESS KLUB UKRAJINA

Platformu Business klub Ukrajina (BKUA) vytvořilo Ministerstvo průmyslu a obchodu za účelem poválečné obnovy Ukrajiny. BKUA slouží pro koordinace zapojení českého byznysu, hledání konkrétních sektorových synergií a řešení aktuálních potřeb. Platforma je volně přístupná všem firmám, které mají o účast zájem.

Dermacol

Značka Dermacol vznikla na půdě Barrandovských filmových studií v Praze v roce 1966, kdy uvedla na trh svůj první produkt – dnes legendární extrémně krycí Make-up Cover. Byl vyvinut ve spolupráci s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky a dodnes představuje jeden z klíčových artiklů této nejúspěšnější české kosmetické značky. Prodává se v milionech kusů ve více než 70 zemích světa a jeho unikátní vlastnosti oceňují běžní uživatelé, ale i profesionální vizážisté. K bohatému portfoliu dekorativní kosmetiky postupně přibyly vysoce kvalitní produkty pleťové, tělové a vlasové péče, kterou Dermacol vyvíjí a vyrábí ve své továrně v Brně. Dlouhodobě k vlajkovým produktům kromě make-upů patří dlouhotrvající rtěnky, řasenky i pleťové krémy.

VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.

Jsme malou rodinnou firmou, vycházející z dlouholeté vinařské tradice, zabývající se pěstováním révy vinné a výrobou kvalitních přívlastkových vín. Naše vinařství je založeno na filozofii, která se ubírá směrem kvalitního, moderního a šetrného zpracování hroznů z vlastní produkce, z nichž jsou vyráběna jakostní a přívlastková vína s jedinečným charakterem. Jihozápadně od obce Mikulčice, v podoblasti Slovácké, viniční trati Kněžské, dnes pěstujeme jak bílé tak i červené odrůdy vín. Dnes obhospodařujeme 10ha vinic a ročně produkujeme 40 000 lahví vína. V prostorách rodinného vinařství nabízíme i možnost ubytování ve 4 moderně zařízených pokojích, s kapacitou 15 lůžek.

BELLES FLEURS

Květinovou výzdobu svých prostor a eventů svěřte profesionálům. Velký výběr čerstvě řezaných a hrnkových květin pro každou příležitost a 365 dní v roce jedině na Belles Fleurs.
Na začátku všeho stála láska ke květinám a odhodlání otevřít místo plné omamných vůní, kam se budou lidé rádi vracet a díky kterému budou rozdávat radost. První květinářství Belles Fleurs otevřelo své dveře v roce 2008, na Praze 2, kde nás můžete najít do dnes. Poté následovaly prodejna na Praze 7 a dvě na Praze 1. V Jindřišské ulici najdete jednu z největších prodejen květin v Praze. Na rozloze přes 200m2 můžete vybírat z nejširšího sortimentu řezaných květin na jednom místě.
V Belles Fleurs je pro nás prioritou splnit každému zákazníkovi jeho „květinové“ přání. Aby si odnášel nejen krásné a moderní kytice, ale i cenné rady od zkušených floristů, kteří jsou školeni holandskou lektorkou floristiky. Zároveň si přejeme, aby si ty nejkvalitnější květiny mohl dovolit každý a měl možnost vybírat z co nejširšího sortimentu řezaných a čerstvých květin, které jsou nakupovány přímo na holandské burze.
Belles Fleurs e-shop www.bellesfleurs.cz a www.kytkuhned.cz nabízí 365 dní v roce doručení květin po Praze již do 2 hodin od objednání. Aby mohly naše krásné a čerstvé kytice dělat radost po celé České republice, jsou doručovány v unikátním vodním balení či naaranžovány v květinových boxech. Tento způsob balení a následné přepravy je zárukou, že se květiny dostanou i do těch nejzazších koutů Česka v té nejlepší kondici.
Dlouhodobě spolupracujeme se společnostmi: Christian Dior, hudební festival Dvořákova Praha, Česká televize, Sisley kosmetika, Cartec Praha a mnoha dalšími.

KOLORKY

Vše začalo v roce 2016, kdy se v hlavě majitelky Jany Chladové zrodil nápad spojit zboží každodenní spotřeby s krásným designem. V červnu roku 2017 tak byly na český trh uvedeny KOLORKY, plenky v jedinečném designu a kvalitě. Kolorky mají přinášet design a barvy na dětské plenky. Od té doby se stylové eko plenky Kolorky rozrostly o další produktové řady a staly základem šatníku tisíců miminek nejen v České republice, ale i po celé Evropě. Prodávají se na vlastních e-shopech, ale i skrze partnerské e-shopy a kamenné prodejny. Zajímavostí je, že firma svou značku vybudovala díky sociálním sítím. V roce 2022 dosáhla firma obratu ve výši 78 milionů a letos míří ještě výš. Kolorky se také pravidelně zapojují do charitativních projektů a pomáhají těm, kteří to potřebují.

TROX Tech-Trade, s.r.o.

Společnost TROX Tech-Trade, s.r.o. byla založena v roce 1994 jako TECH-TRADE, s.r.o.

Z původně obchodní společnosti se díky poptávce trhu stala výrobní organizací, jejíž současné technologické vybavení umožňuje zakázkovou výrobu široké škály výrobků z tenkých plechů pro vzduchotechnické systémy i jiné technické aplikace. Vysoce produktivní technologie v celém výrobním profilu, kvalifikovaní pracovníci a efektivní kapacitní řízení výroby zajišťují spolehlivost dodávek. Většina produkce je určena na export.
O rodinnou firmu projevil zájem koncern TROX GmbH a v roce 2020 ji odkoupil.
Rozšiřuje se výrobní program a plánuje výstavba dalších výrobních prostor pro nové technologie. Pracovní tým pokračuje v původní sestavě a jsou vytvářena další pracovní místa.
Je významným zaměstnavatelem v regionu Hodonína a již 30 let spolehlivým českým exportérem.

LUBRICANT s.r.o.

Firma LUBRICANT s.r.o. je obchodně technická společnost působící na českém, slovenském, polském a rumunském trhu s mazivy již od roku 1993. Její jméno je zárukou kvality pro všechny zákazníky. Firma poskytuje úplný servis v oblasti mazání a aplikace maziv, včetně optimalizace logistiky, plynulosti dodávek a poradenské činnosti pro zákazníky. Sortiment obsahuje maziva, oleje, tuky, pasty, speciální průmyslová a potravinářská maziva, technologické kapaliny, chladicí kapaliny, emulze, konzervace, odmašťovací prostředky a linky, kluzné laky, separátory pro plastikářský průmysl a aplikační techniku pro různá odvětví průmyslu.

BERGL DIAMONDS

Klenoty jsou naše vášeň. Propadněte jejich kouzlu i vy. Dokážeme uspokojit jakékoli přání. Ať už se jedná o šperk samotný nebo jeho cenu. Již třicet let se věnujeme šperkařství na světové úrovni. Naše umělecká díla mají skvělé renomé v Čechách i v zahraničí. Od menších šperků, přes originální umělecké klenoty až po korunku Miss Universe, vše pochází přímo z návrhů a dílny designera šperků našich i světových celebrit Aleše Bergla. Umíme zhmotnit i Vaše představy a návrhy do podoby krásného šperku a vytvořit tak unikátní klenot pouze pro Vás.

JAPONSKÁ RÝŽE

Nabízíme exkluzivní, mimořádně kvalitní čerstvě leštěnou japonskou rýži. Na webové stránce www.japonskaryze.cz v sekci obchod, najdete momentálně dva nejpopulárnější druhy Koshihikari a Akitakomachi. Dále nabízíme hnědou rýži a mírně leštěnou zdravou rýži Ichibutsuki.
Pokud vás japonská rýže a její druhy zajímají, na stránkách naleznete spoustu dalších informací včetně receptů.

MY JAPAN

Firma se zabývá dodáváním vysoce kvalitních japonských výrobků velkoobchodním a distribučním firmám, hotelům, restauracím apod. Momentální produktové portfolio zahrnuje mimořádně kvalitní japonskou rýži, rýžovou mouku, KAIRO - nalepovací zahřívací polštářky, japonské soli a cukry. Jsme otevření k jakékoliv spolupráci s českými i zahraničními firmami.

SMART WALLS

Ve společnost Dekre s.r.o. řešíme návrhy, výrobou a instalací shop in shop systémů pro značkové firmy a kompletními interiéry. Nově se zabýváme vybudováním značky Smart Walls, která navazuje na tradiční využití látek v interiéru. Po vzoru tapiserií oblékáme stěny do půvabného textilu za účelem vylepšení akustiky nebo estetiky prostoru. Nové stavby plné skla a rovných hladkých ploch podporují tvorbu třepotavých ozvěn a tvoří tak často prostor neobyvatelným. Prostor dokážeme akusticky zaměřit a pro daný účel nutná opatření vypočítat a aplikovat. Stěny můžeme doplnit i o akustické závěsy nebo polštáře. Nově vyrábíme i akustická křesla, která by měla vytvořit malý soukromý prostor pro odpočinek či práci.

ASS TRUCK s.r.o.


Firma ASS TRUCK s.r.o. se sídlem v Plzni byla založena r. 2010 jako dopravní firma zajištující převážně kontejnerovou přepravu s vozy o celkové hmotnosti od 3,5t – 40t. Komplex činností a podnikatelských aktivit v oblasti nákladní dopravy doplňuje ve společnosti ASS TRUCK s.r.o. spediční kancelář se širokou nabídkou služeb jak v oblasti tuzemského, tak i mezinárodního zasilatelství.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ECOVIS FACTA

Hlavní partner

Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ATIRA CZ, spol. s r.o.
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Barna Medical s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - ČSOB
Logo - Esthé – klinika plastické chirurgie
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - EVOLVE
Logo - DANDELION
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - Nadační fond Jany Zimové
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - RUTEX CZ, s.r.o.
Logo - TALERS
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Partneři slavnostního dne

Logo - Skanska Residential a.s.
Logo - ORLEN UNIPETROL
Logo - AGRA GROUP
Logo - SIKO KOUPELNY a.s.
Logo - SAXO, spol. s r.o.
Logo - TECHNOAQUA
Logo - MEDICAL PLUS, s.r.o.
Logo - BUSINESS KLUB UKRAJINA
Logo - KOLORKY
Logo - TROX Tech-Trade, s.r.o.
Logo - LUBRICANT s.r.o.
Logo - ASS TRUCK s.r.o.

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - BELLES FLEURS
Logo - BERGL DIAMONDS
Logo - JAPONSKÁ RÝŽE
Logo - MY JAPAN
Logo - SMART WALLS

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - HORIZONT POINT
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - BusinessInfo.cz