Loading...

Chceme zvýšit obrat i expandovat do zahraničí

23.07.2018

Obrat převyšující 100 milionů korun v roce 2023. Takový je cíl společnosti Drymat.cz, která se zabývá sanacemi-hydroizolacemi  vlhkého zdiva  se specializací na aktivní elektroosmózu. Nejen to, ale i další plány firmy odhalila její jednatelka Ivona Jeřábková.

Jaká je historie společnosti Drymat.cz s.r.o.?

Firma Drymat byla založena v listopadu 2009 na základě kontraktu s německou firmou Drymat zabývající se vysoušením zdiva elektrofyzikálním způsobem bez mechanického zásahu do zdiva. Od r. 2010 firma rozšířila sanační práce o aktivní elektroosmózu. Jedná se o metodu přímé sanace vlhkého zdiva, která odstraňuje příčinu vlhkosti stavební konstrukce. Následně pak mohou být provedeny nepřímé a doplňkové sanační opatření např. výměna omítek, provětrávané podlahy, odkopy, drenáže ad. i tyto práce naše firma nabízí a realizuje. Od r. 2011 firma dodává vlastní řídící jednotky, které jsou vyvíjeny a vyráběny v závislosti na konkrétních potřebách zákazníků především v poměru užitné hodnoty a ceny.  Jako jediní na trhu máme multifunkční elektroosmotické řídící jednotky s možností nastavení elektrofyzikální funkce, pulsní elektroosmózy s velkým množstvím zobrazovaných a ukládaných dat (teplota, relativní vlhkost, odpor, napětí, proud, provozní čas). Tato data lze následně stáhnout prostřednictvím mobilního telefonu nebo přenosného počítače a získat přehled o průběhu vysoušení zdiva.

Jaké služby svým zákazníků nabízíte a o které z nich je největší zájem?

Našim zákazníkům nabízíme soubor služeb, které začínají vlhkostním průzkumem prováděným odbornými stavebními techniky s profesionální a nejmodernější diagnostickou technikou pro zjišťování vlhkosti stavebních materiálů. Následuje sanační projekt – optimální návrh sanačních opatření pro konkrétní nemovitost směřující k trvalému odvlhčení zdiva na normami dané hodnoty. Provedeme realizaci celého díla včetně autorského a stavebního dozoru.

Kdo jsou vaši nejčastější zákazníci?

Našimi zákazníky jsou majitelé nemovitostí z řad fyzických i právnických osob a dále státní správa a veřejné instituce.  Účastníme se vyhlašovaných výběrových řízení na sanaci vlhkého zdiva.

Řada firem dnes upozorňuje na problém nedostatku kvalifikovaných pracovních sil. Vnímáte to i u vás ve firmě? Jak případně s tímto problémem bojujete?

Máme stabilní pracovní tým, který postupně rozšiřujeme o další pracovníky, které získáváme přímým oslovením nebo na základě výběrových řízení.

Jaké jsou vaše plány v horizontu následujících pěti let?

Naším cílem je dále zviditelnit činnost naší firmy v rámci České republiky, upevnit pozici lídra pro dodávku a prodej aktivní elektroosmózy. Chceme dosáhnout toho, že naše elektroosmóza bude v každém městě a obci v ČR, kde se potýkají s vlhkými budovami. Zároveň plánujeme expandovat s naší technologií aktivní elektroosmózy na zahraniční trhy zejména okolní státy. Zastoupení bychom rádi měli na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Rakousku a Německu. V horizontu následujících pěti let bychom také rádi rozšířili činnosti firmy o kompletní stavební činnost a prodej nemovitostí. Cílem je také postupné navyšování obratu firmy a s tím související rozšíření pracovního kolektivu. V roce 2019 by měl náš obrat činit 20 milionů korun, v roce 2020 už 30 milionů, o rok později pak 50 milionů, plán pro rok 2022 je obrat ve výši 80 milionů korun a v roce 2023 by měl být minimálně 100 milionů korun.  Na pořadu dne je také dobudování vlastního zázemí firmy. V loňském roce jsme pořídili vlastní budovu a skladovací prostory, během letoška a roku 2019 by měla být dokončena rekonstrukce. Do budoucna je možná také koupě dalšího objektu.

 

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - Microsoft
Logo - Vodafone
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - DAQUAS

Partneři

Logo - Mastercard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - OGILVY
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Mediarex
Logo - FERTI CARE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - WESTRANS DĚČÍN
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - FRESH CATERING
Logo - 201 CONSULTING
Logo - KLIMSZ
Logo - USSPA
Logo - KETO DIET
Logo - BEWIT

Partneři slavnostního dne

Logo - Volvo Car Czech Republic s.r.o.
Logo - Arabella Fashion
Logo - Český Granát

PARTNEŘI PROJEKTU 2020

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - MLADÁ FRONTA
Logo - FIRST CLASS
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - CZECH & SLOVAK LEADERS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - TÝDEN
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - INTERVIEW
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP