Loading...

Kvalita a tradice

26.09.2018

Německá rodinná značka BREE, která se zabývá ruční výrobou kožených kabelek, působí na evropském trhu již 48 let. Jak se jí daří na tuzemském trhu v rozhovoru prozradili Jan Ježek a Lukáš Seifert ze společnosti Best Brands Company, která ji v České republice zastupuje.

 

Představte nám prosím značku BREE.

Velmi rád. Jde o německou rodinou značku ručně vyrábějící už 48 let kabelky a tašky té nejvyšší kvality z pravé kůže. Wolf Peter Bree a jeho paní Renate Brigitte pochází ze severního Německa a už dva roky po založení firmy, obdržely výrobky BREE první cenu za design, v čemž pokračují dodnes. Z malé firmy je tak dnes významný hráč s 32 prodejnami na těch nejlepších místech, a to jen v německy mluvících zemích. Navíc teď máme svoji novou přímo v centru Prahy v Obchodním domě Kotva. Ale to, co značku BREE charakterizovalo od začátků: inovace, kvalita a trvanlivost, důsledně přetrvává dodnes a my jsme za to rádi.

 Jak se značce na tuzemském trhu momentálně daří?

Jsme sami velmi příjemně překvapeni, jak hodně české dámy dokáží ocenit kvalitu a nadčasový design, kterým se BREE vyznačuje. Každý rok je pro nás dalším stupínkem výše, čehož si velmi vážíme a děkujeme za to.

BREE má za sebou poměrně dlouhou tradici. Jak velkou roli v kontextu toho hrají u značky trendy a inovace, například v oblasti materiálů či technologií výroby?

Značka Bree je specifická právě tím, jak dokáže skloubit tradiční tvary a materiály v moderní a kvalitní produkt. Naše zákaznice tedy dostanou nejmodernější produkt, který je ale vyroben tradičním způsobem u nejlepších evropských řemeslníků a metodami, které jsou plně v souladu s životním prostředím.  

Společnost Best Brands Company, která značku BREE na našem trhu zastupuje, se stala partnerem Ocenění českých podnikatelek. Co Vás k tomuto rozhodnutí vedlo?

Velmi nás oslovila příjemná a kreativní atmosféra, která se celým projektem prolíná a vytváří tak skvělou platformu pro setkání nejen nad businessem. Rozhodli jsem se tedy jít s „kůží“ na trh a zjistit reakce na naše produkty od těch nejnáročnějších zákaznic.

Podřizuje se design kabelek aktuálním módním trendům nebo změny nejsou až tak časté? Jaké barvy a styl vévodí letošnímu podzimu?

Značka kromě své stálé standardní kolekce nabízí dvakrát ročně (jaro/léto, podzim/zima) i sezónní modely, barvy a styly, které podléhají těm nejaktuálnějším módním trendům. V současnosti se do módy vrací ledvinky a velmi populární jsou batohy. Co se barev týče, tak barvami sezony podzim/zima jsou tmavě fialová a tmavě modrá a nesmím zapomenout ani na hadí vzory, které jsou velkým hitem letošního podzimu.

 

Máte v nabídce kromě elegantních kabelek i sportovní varianty?

V nové kolekci podzim/zima 2018 kromě osvědčené klasiky nabízíme nové výrazné barvy a sportovně-elegantní tvary s výraznými detaily. Kolekce je přímo inspirována sportem a vypůjčuje si to nejlepší z nového mega trendu „Athlesiure“. Ten reprezentuje funkční a pohodlný sportovní ‚gear‘ a vyznačuje se svojí jednoduchostí. V módním pojetí interpretuje neustále se posouvající hranice mezi sportem, cestováním i prací a důležitým motivem je pohodlí v dnešní uspěchané době.

 

Další články

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - Microsoft
Logo - Vodafone
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - DAQUAS

Partneři

Logo - Mastercard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - OGILVY
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Mediarex
Logo - FERTI CARE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - WESTRANS DĚČÍN
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - FRESH CATERING
Logo - 201 CONSULTING
Logo - KLIMSZ
Logo - USSPA
Logo - KETO DIET
Logo - BEWIT

Partneři slavnostního dne

Logo - Volvo Car Czech Republic s.r.o.
Logo - Arabella Fashion
Logo - Český Granát

PARTNEŘI PROJEKTU 2020

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - MLADÁ FRONTA
Logo - FIRST CLASS
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - CZECH & SLOVAK LEADERS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - TÝDEN
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - INTERVIEW
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP