Loading...

Skromnost a pokora jsou podnikatelkám vlastní

26.07.2018

Na konci září budeme znát jména žen-podnikatelek, které se rozhodly poměřit své podnikání v 11. ročníku Ocenění Českých Podnikatelek. Poznáme tak další zajímavé a inspirativní příběh, na které mohou být patřičně hrdé. Mohou a měly by být pyšné na to, jak zvládají skloubit budování a rozvíjení vlastního byznysu s péčí o rodinu a výchovou dětí.

Během 11 let jsem se díky OCP setkala s více jak 20 tisíci žen. Troufám si říci, že jsem je poznala, seznámila se s jejich problémy, vyslechla jsem si, co je trápí a co jim naopak dělá radost. Vždy jsem u žen v našem projektu podvědomě pátrala po tom, co mají společného. Kromě vysokého pracovního nasazení a odvahy dělat něco jinak, po svém, jít vlastní cestou, je spojuje SKROMNOST a POKORA. Pokora, se kterou se každý den vrhají do usilovné práce. Skromnost, se kterou přijímají úspěchy, kterých díky svému podnikání dosahují.

V jejich případě nejde o onu pověstnou falešnou skromnost. Tyto ženy jsou si vědomy svých úspěchů, nicméně je nijak nepřeceňují. Často si ale také nemyslí, že dělají něco výjimečného, něco, co by stálo za ocenění. A přesně to si zaslouží – ocenění za svou práci, za odvahu, se kterou přebírají odpovědnost za sebe, své zaměstnance a jejich rodiny. Právě to je totiž podstata projektu, který jsem před 11 lety založila.

Proto dámy-podnikatelky, pokud ještě váháte, zda se do letošního ročníku OCP přihlásit – UDĚLEJTE TO! Těším se, až se s vámi seznámím a poslechnu si vaše příběhy.

Vaše Helena Kohoutová

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2018

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

ODBORNÝ GARANT

Logo - CRIF - Czech credit bureau

AUDITOR

Logo - nsg morison

PARTNEŘI

Logo - MasterCard Logo - ČESKÁ MINCOVNA Logo - TRIVI Logo - FARMAX Logo - CzechTrade Logo - Dermacol Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ Logo - BREE Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo Logo - TLC Logo - presentigo Logo - blue holiday Logo - Ogilvy Public Relations Logo - DHL Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR Logo - mediarex Logo - DENTALO Logo - FERTI CARE Logo - ORGANIC WINES Logo - Buddha-Bar Hotel Prague Logo - BELVEC Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Franchising.cz Logo - Franchising.cz Logo - Svět Průmyslu Logo - Reg TV Logo - LIVE SIGNAL Logo - Mladá fronta Logo - First class

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Trade Logo - Age Logo - Bonuss.cz Logo - Inpublic Group Logo - A11 Logo - XANTYPA Logo - EPRAVO.CZ Logo - DENÍK Logo - ČR PLUS Logo - ČR PLUS Logo - Czech Slovak Leaders Logo - Madam Business Logo - INNOVATION Logo - Parlamentní listy Logo - TÝDEN Logo - Marketing and Sales Logo - Brands and Stories Logo - INSTINKT Logo - BYZMAG Logo - s-press, výjimečné ženy