Loading...

Jana Rule

Funkce: Majitelka, CCI s.r.o.

Krátké představení: Začátkem 90. let společnost CCI založila Hana Urbanová, maminka Jany Rule, za účelem vzdělávání, kulturního poznávání a sportovního vyžití dětí a mládeže nejenom z okolí Hradce Králové. Zároveň tato organizace patřila mezi první v ČR, která zajišťovala studijní středoškolské programy v USA. Jana Rule se od útlého věku většiny akcí, campů a aktivit účastnila, v 15ti letech odletěla na roční pobyt do USA a po svém návratu zde v ČR sdílela své zkušenosti a znalosti nabyté během svého studia ve Spojených státech. Díky nejenom jazykovým schopnostem koordinovala komunikaci mezi zahraničními partnery a koncem 90.let pak rozšířila možnosti pobytů do mnoha dalších zemí (Kanada, Velká Británie, Francie, Japonsko atp.). V roce 2008 firmu převzala a naplno se začala věnovat především středoškolákům a rozšiřování možností studia i na základě speciálních požadavků (sportovní zaměření, akademická specializace, atp.). CCI od roku 2010 každoročně vyhlašuje výběrové řízení na stipendijní pobyt v USA, výherce má pak příležitost strávit rok na střední škole v USA s ubytováním v hostitelské rodině, včetně zpáteční letenky a zdravotního pojištění, zcela zdarma (hodnota programu je cca čtvrt milionu Kč). Od roku 2021 tímto způsobem podporujeme každý rok již dva studenty. Přístup a péče o studenty a jejich rodiče je zcela individuální, osobní a na základě svých mnohaletých zkušeností mají středoškoláci, co vyjedou do světa s CCI, jedinečnou šanci získat neocenitelné zkušenosti, poznat cizí kulturu, naučit se jazyk a navázat celoživotní kamarádství a vztahy. Těší mě zpětná vazba od studentů o jejich zážitcích, zkušenostech a zároveň i překážkách. Snažím se být jejich průvodcem a rádcem během jejich zahraniční cesty. Mám radost, když se mi studenti ozvou i po letech se vzpomínkou a vyjádřením díky, že právě vycestovat v rámci střední školy je to nejrozumnější rozhodnutí, které ovlivní především osobní růst a z dítěte se stane dospělák. Vliv takového pobytu je na celý život (já sama jsem v každodenním kontaktu se svojí americkou rodinou již přes 25let!).

Motto: Všechno špatné, je vždy pro něco dobré. Co tě nezabije, to tě posílí (a v zahraničí platí dvojnásob).

Vyjádření k účasti v porotě a podpory OCP: Děkuji za přizvání do této jedinečné akce, je mi ctí být součástí týmu a mít příležitost poznat další příběhy podnikajících žen.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2022

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - DATACLUE S.R.O.
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft

Partneři

Logo - AGROVÁPNO, s.r.o.
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - A - GIGA, s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - Camp Center International s.r.o.
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ČSOB
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - ETIFLEX, s.r.o.
Logo - ET PACTUM
Logo - FEMMS, Ing. Metodějka Stoklásková
Logo - DANDELION
Logo - Dvacetiminutovka
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - Harmonelo
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - NewWaterMeaning s.r.o.
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - Soukromá klinika LOGO, s.r.o.
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Partneři slavnostního dne

Logo - SIKO KOUPELNY a.s.
Logo - HealthyLongevity.clinic s.r.o.

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz