Loading...

Eva Svobodová

Funkce: Členka představenstva a generální ředitelka AMSP ČR

Krátké představení: Eva Svobodová vystudovala komerční právo, základy práva EU, management a marketing na Institut of Technology, Sligó, Irsko v rámci EPI-Evropského polytechnického institutu, dále management a marketing na ESMA Barcelona-Escuela Superior de Management y Administración v rámci Czech Management Institute Praha. Od r. 1990 se pohybuje ve sféře zaměstnavatelských organizací, působila 15 let na Svazu průmyslu a dopravy České republiky v pozici projektového manažera a ředitelky kanceláře GŘ (agenda představenstva, vedení zahraničních podnikatelských misí doprovázejících vládní představitele, protokol, zahraniční kancelář CEBRE apod.). Od r. 2006 je generální ředitelkou Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR (www.amsp.cz). Asociace je založená na nezávislosti, odbornosti a praxi, výrazně posílila svou členskou základnu a svůj vliv, zastupuje zájmy více jak 50 kolektivních členů, v součtu více jak 300 tisíc podnikatelských subjektů. Eva Svobodová je členkou řady poradních orgánů a pracovních skupin ministerstev a dalších institucí za stranu podnikatelské sféry a podílí se na přípravě stěžejních dokumentů asociace. Je angažována v porotách řady podnikatelských soutěžích s cílem zviditelnění a podpory malého a středního podnikání - Cena SDGs, Franchisa roku, Nastartujte se, Czech Hotel Awards, Ocenění českých podnikatelek,Equa bank Rodinná firma roku, Podnikavá žena apod. Asociace každoročně v rámci svých soutěží rozděluje více jak 1 milion korun podnikatelům.

Motto: Pokud je člověk pilný a poctivý, výsledek se musí dostavit.

Vyjádření k účasti v porotě a podpory OCP: „Setkávám se s celou řadou velmi zajímavých podnikatelských příběhů, jejichž strůjci jsou velmi často ženy, které si ale příliš nevěří a zbytečně se podceňují. Účastí v porotě a propagací soutěže OCP i jejích finalistek v rámci naší široké členské základny i v médiích chci podpořit podnikání žen obecně a zároveň zviditelnit a ocenit snahu a píli zejména drobných firem a podnikatelů, kteří obyčejně nejsou v hledáčku médií.“ Důvody setrvání v porotě: Minulé ročníky byly pro mne velmi inspirativní. Již více jak 10 let realizujeme řadu vlastních aktivit cílených na začínající podnikatele, ženy v podnikání, rodinné firmy, řemeslníky, maloobchod, restaurace, silver busines, podnikání na venkově a lokální pěstitele a producenty. V řadách soutěžících OCP hledáme zejména podnikatelky pro medializaci.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2022

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - DATACLUE S.R.O.
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft

Partneři

Logo - AGROVÁPNO, s.r.o.
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - A - GIGA, s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - Camp Center International s.r.o.
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - ETIFLEX, s.r.o.
Logo - ET PACTUM
Logo - DANDELION
Logo - Dvacetiminutovka
Logo - Harmonelo
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - KLIMSZ
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - OGILVY
Logo - Palatinum
Logo - Photodienst Brno
Logo - SAMAK poradenská skupina
Logo - Soukromá klinika LOGO, s.r.o.
Logo - TOMAS ARSOV
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz