Loading...

ČESKÝ UM - ČESKÉ NÁPADY - ČESKÉ PRODUKTY

5. 9. 2018
České Budějovice
Kdy:
5. září 2018 13:00
Město:
České Budějovice
Místo:
sídlo společnosti SIKO, České Vrbné 2367

OCP vyjíždí do regionů.

Využijte unikátní příležitost potkat se a hovořit s předními odborníky v prátelské komorní atmosféře. Dozvíte se řadu užitečných informací, potkáte nové lidi, vyslechnete si zajímavé příběhy, získáte nové podněty, vždy v přátelské atmosféře lidí, kteří také podnikají. Budeme se Vám osobně věnovat.

 

13:00 - 13:30 WELCOME DRINK, PŘIVÍTÁNÍ

13:30 - 13:40 Helena Kohoutová, zakladatelka projektu Ocenění Českých Podnikatelek

13:40 - 13:45 Jan Dvořák, člen představenstva SIKO


ČSOB Digitalizace šetří čas i peníze

13:45 - 14:00 Tomáš Suchánek, ředitel pobočky FIB České Budějovice


14:10 - 15:10

TALK SHOW ČESKÝ UM - ČESKÉ NÁPADY - ČESKÉ PRODUKTY


GABRIELA HRDINOVÁ, Utukutu s.r.o.

Příběh Gabriely je příběhem úspěchu, který se zrodil zcela nečekaně. Spolu s kamarády truhláři vyrobili dřevěnou balanční pomůcku, která dětem pomáhá zábavným způsobem cvičit doma. Inspiraci našli v zahraničí, ale na českém trhu podobný produkt nebyl. Hračka a fyzioterapeutická pomůcka v jednom, kterou nazvali jednoduše houpací prkno, se během krátkého času stala prodejním hitem. A nejen v Česku. Nyní již vyrábí několik pohybových produktů. Snaží se tak nadále podporovat rodiny ke zdravéhu tělesnému růstu, rozvíjení hrubé motoriky, k tréninku rovnováhy a koordinaci u dospělých i jejich dětí. A to hlavně hravou formou.

JOZEFÍNA RŮŽIČKOVÁ, Džemy a marmelády Rose Garden

Jozefína pracovala 10 let jako marketingová specialistka ve firmě Nestlé. Poté se rozhodla jít vlastní cestou, aby byla co nejvíce se svými dětmi v Prachaticích, kam se po svatbě za manželem přestěhovala. Uvařila pomerančovou marmeládu a poslala ji do soutěže ve Velké Británii. Hned napoprvé Jozefína Růžičková, která k vaření marmelád zběhla od rozjeté kariéry v korporátní firmě, získala dvě bronzové medaile. Dva roky poté obdržela ve stejné soutěži již dvojitou zlatou medaili a 5 dalších zlatých a v další prestižní gurmánské soutěži Great Taste nejvyšší možné ocenění za fíkový džem s hruškami a karibským rumem a několik dalších ocenění. Dnes dodává svoje džemy a marmelády do menších regionálních obchůdků, kaváren nebo penzionů, prodává na vybraných farmářských trzích nebo food festivlech. Je maminkou dvou dětí.
VĚRA VÁVROVÁ, VAVI Osmadvacet let stojí v čele firmy VaVi, která se zabývá šitím košilí. Výrobna firmy je od samotného začátku ve Vimperku, v Českých Budějovicích a v Praze pak má prodejny. S šitím košilí začínala doma doslova na koleni. Pak měla dílničku v garáži a dnes už má ve Vimperku celkem osmnáct zaměstnanců. Košile vimperské firmy mimo jiné nosí čeští olympionici, bývalý prezident Václav Klaus. Spolupracují s českou značkou Pietro Filipi.

TEREZA HAVRLANDOVÁ, Lifefood

Ve čtyřiadvaceti letech prodělala vážný úraz, který jí změnil život. Než by si stěžovala na osud, začala ještě během studií na univerzitě raději podnikat a v roce 2006 založila vlastní firmu na výrobu zdravých potravin. Zadlužila se a pracovala i šestnáct hodin denně. Společnost Lifefood, vyrábí podle vlastních receptů a prodává raw tyčinky, sušenky, alternativy pečiva, čokoládu a mnoho dalších výrobků, které vyváží do více než 30 zemí světa. Vše je v bio kvalitě, bezlepkové, bez cukru, ztužených tuků, plnidel či aditiv.

KAREL HAVLOVIC, VitaJuwel

V podnikatelském příběhu Karla Havlovice se zrcadlí jeho vlastní osobní vývoj. Do roku 2008 se pohyboval v automobilovém prostředí, kde se mu podařilo vybudovat jednu z velice známých společností západočeského kraje. S postupujícím duchovním uvědoměním dostávalo jeho podnikání zcela nový směr a razantní proměnou prošly také jeho priority. Zasadil se o dostupnost ekologických produktů pro svoji klientelu a následně před sebe postavil další výzvu - ve výhradním zastoupení uvedl na český a slovenský trh rakouskou značku VitaJuwel a s ní naprosto ojedinělou metodu ošetření kohoutkové vody: revitalizaci přírodními drahokamy. Jeho sen probudit ve společnosti povědomí o nesmírném vlivu čisté vody na lidské zdraví získal s VitaJuwel jasnou podobu a je realizován.

TOMÁŠ LICHTENBERG, Giftisimo

Tomáš spoluzakládal síť rychlého občerstvení Fruitisimo (čerstvé ovocné koktejly a vlastní výroba zmrzliny). Fruitisimo má momentálně 75 provozoven (CZ, SK, HU). V roce 2016 prodal Tomáš svůj podíl ve Fruitisimu investorům a nyní se věnuje naplno konceptu Giftisimo. Giftisimo neprodává jen dárkové obaly, ale pomáhá lidem vzbuzovat pozitivní emoce a buduje vztahy. Naše produkty najdete na 8 celoročních provozovnách v top nákupních centrech (CZ, SK). V předvánočním období na cca 30 sezónních pop up kioscích. V současnosti expanduje v Čechách a na mezinanárodních trzích ve spolupráci s Mallgroup, Amazon a dalším eshopy.

15:10 - 18:00 SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ S OBČERSTVENÍM, degustace Lifefood & VitaJuwel

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2021

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - ATELIER - S
Logo - DAQUAS
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft
Logo - Vodafone

Partneři

Logo - ADVANCED MEDICAL SOLUTIONS
Logo - AFFILBOX.CZ
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETIFLEX, s.r.o.
Logo - FARMAX
Logo - FERTI CARE
Logo - DANDELION
Logo - Harmonelo
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IUVENIO
Logo - KLIMSZ
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - Mediarex
Logo - OGILVY
Logo - Palatinum
Logo - Photodienst Brno
Logo - RUTEX CZ
Logo - TOMAS ARSOV
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - Dvacetiminutovka

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz