Loading...

JAK V ŽIVOTĚ NEZABLOUDIT

6. 9. 2018
Zámek Loučeň, okr. Nymburk
Kdy:
6. září 2018 13:00
Město:
Zámek Loučeň, okr. Nymburk
Místo:
Zámek Loučeň, Loučeň č.p. 1

OCP vyjíždí do regionů.

Využijte unikátní příležitost potkat se a hovořit s předními odborníky v prátelské komorní atmosféře. Dozvíte se řadu užitečných informací, potkáte nové lidi, vyslechnete si zajímavé příběhy, získáte nové podněty, vždy v přátelské atmosféře lidí, kteří také podnikají. Budeme se Vám osobně věnovat.

 

13:00 - 13:30 WELCOME DRINK, PŘIVÍTÁNÍ

13:30 - 13:40 Helena Kohoutová, zakladatelka projektu Ocenění Českých Podnikatelek

13:40 - 13:45 Kateřina Šrámková, majitelka zámku Loučeň

 

13:45 - 14:00

ČSOB Trade Club – Průvodce světem zahraničního obchodu

Miloš Exnar a Jaroslav Šimsa – regionální ředitelé ČSOB

 

14:00 - 14:10
MASTERCARD Svět zážitků s programem Mastercard Priceless Prague

Tomáš Doležal, Marketingový Manažer za ČR a SR, Mastercard

14:10 - 15:10

TALK SHOW JAK V ŽIVOTĚ NEZABLOUDIT

KATEŘINA ŠRÁMKOVÁ, majitelka zámku Loučeň

Elegantní a energická žena. Matka čtyř dětí, která si místo pátého pořídila chátrající zámek. Před 18 lety koupila barokní zámek Loučeň Kateřina Šrámková, ovšem ne proto, aby odpočívala v posteli s nebesy. Zapomenuté místo přebudovala na jednu z deseti nejnavštěvovanějších památek v České republice. Zámek pro veřejnost otevřela 7. 7. 2007. Zámecká paní jeho koupi a následnou rekonstrukci včetně vybudování Labyrintária považuje za svůj nejlepší životní nápad.


DAGMAR & IVANA PETROFOVY, PETROF spol. s r.o.

Pátá generace rodiny Petrofů úspěšně navázala na tradici svých předků a i její zásluhou je dnes firma největší výrobce akustických pian v Evropě, jež se pyšní mnoha významnými oceněními. Obchoduje na 5 kontinentech a vyváží do více než 65 zemí celého světa. Od roku 1864, kdy Antonín Petrof postavil svůj první klavír, pod značkou PETROF vyrobili zhruba 630 000 nástrojů a řadu dalších v rámci PETROF Brand Family.

DARINA VODRÁŽKOVÁ, DAQUAS, s.r.o.

Darina chce pomáhat lidem, aby jim správně pomáhalo IT. Její společnost DAQUAS tedy vnáší empatii, komunikaci, rozhled a dobrou vůli ke spolupráci těch, kdo IT užívají, a těch, kdo IT vytvářejí. Její mantrou je spolehlivost a důvěra, což jsou dvě strany jedné mince. Absolvovala obor kulturní antropologie na Univerzitě Karlově. Ve firmě DAQUAS je od roku 1991, po jednadvaceti letech služby se stala její majitelkou. Loni získala cenu ČSOB Výjimečná podnikatelka v rámci projektu Ocenění českých podnikatelek. Darina je vdaná, má tři děti a těší ji vytvářet příjemné rozhraní mezi člověkem a jeho IT.

GABRIELA TOMEČKOVÁ, T-Trading

Gabriela se v ryze mužském oboru identifikačních technologií na bázi čárových kódů pohybuje od roku 1993, kdy hledala novou výzvu a uspěla v konkurzu na pozici obchodního zástupce italské společnosti DATALOGIC. V roce 1994 se stala její ředitelkou a jednatelkou a v roce 1995 ji se společníkem odkoupila. V roce 2002 se rozhodla jít vlastní cestou a založila společnost T-TRADING působící především v automobilovém průmyslu a logistice a v roce 2004 společnost FUTURE SOLUTIONS. Prosadit se a posléze i udržet 25 let v oboru, kde celosvětově působí především muži, nebylo vždy jednoduché, ale vše zvládala i díky ženské intuici a chuti dát do toho především na začátku vše. Po 18 letech, v roce 2011, cítila jisté vyčerpání a stereotyp a proto přijala další výzvu a mimo své podnikání začala budovat v ČR pobočku malajské společnosti DXN INTERNATIONAL, ve které působila na pozici country manažerky 4 roky. Dnes se již naplno věnuje jen svým společnostem. Je svobodná a má jedno dítě.


TEREZA HAVRLANDOVÁ, Lifefood

Ve čtyřiadvaceti letech prodělala vážný úraz, který jí změnil život. Než by si stěžovala na osud, začala ještě během studií na univerzitě raději podnikat a v roce 2006 založila vlastní firmu na výrobu zdravých potravin. Zadlužila se a pracovala i šestnáct hodin denně. Společnost Lifefood, vyrábí podle vlastních receptů a prodává raw tyčinky, sušenky, alternativy pečiva, čokoládu a mnoho dalších výrobků, které vyváží do více než 30 zemí světa. Vše je v bio kvalitě, bezlepkové, bez cukru, ztužených tuků, plnidel či aditiv.

KAREL HAVLOVIC, VitaJuwel

V podnikatelském příběhu Karla Havlovice se zrcadlí jeho vlastní osobní vývoj. Do roku 2008 se pohyboval v automobilovém prostředí, kde se mu podařilo vybudovat jednu z velice známých společností západočeského kraje. S postupujícím duchovním uvědoměním dostávalo jeho podnikání zcela nový směr a razantní proměnou prošly také jeho priority. Zasadil se o dostupnost ekologických produktů pro svoji klientelu a následně před sebe postavil další výzvu - ve výhradním zastoupení uvedl na český a slovenský trh rakouskou značku VitaJuwel a s ní naprosto ojedinělou metodu ošetření kohoutkové vody: revitalizaci přírodními drahokamy. Jeho sen probudit ve společnosti povědomí o nesmírném vlivu čisté vody na lidské zdraví získal s VitaJuwel jasnou podobu a je realizován.

TOMÁŠ LICHTENBERG, Giftisimo

Tomáš spoluzakládal síť rychlého občerstvení Fruitisimo (čerstvé ovocné koktejly a vlastní výroba zmrzliny). Fruitisimo má momentálně 75 provozoven (CZ, SK, HU). V roce 2016 prodal Tomáš svůj podíl ve Fruitisimu investorům a nyní se věnuje naplno konceptu Giftisimo. Giftisimo neprodává jen dárkové obaly, ale pomáhá lidem vzbuzovat pozitivní emoce a buduje vztahy. Naše produkty najdete na 8 celoročních provozovnách v top nákupních centrech (CZ, SK). V předvánočním období na cca 30 sezónních pop up kioscích. V současnosti expanduje v Čechách a na mezinanárodních trzích ve spolupráci s Mallgroup, Amazon a dalším eshopy.

15:10 - 18:00 SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ S OBČERSTVENÍM, degustace Lifefood & VitaJuwel

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2021

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - ATELIER - S
Logo - DAQUAS
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft
Logo - Vodafone

Partneři

Logo - ADVANCED MEDICAL SOLUTIONS
Logo - AFFILBOX.CZ
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETIFLEX, s.r.o.
Logo - FARMAX
Logo - FERTI CARE
Logo - DANDELION
Logo - Harmonelo
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IUVENIO
Logo - KLIMSZ
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - Mediarex
Logo - OGILVY
Logo - Palatinum
Logo - Photodienst Brno
Logo - RUTEX CZ
Logo - TOMAS ARSOV
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - Dvacetiminutovka

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz