Loading...

Český um, české nápady, české produkty vol.2

Datum konání: 13. září 2018 13:00

Město: Starý Plzenec

Místo: sídlo společnosti LUBRICANT, Bezručova 1066

Host: Olga Kupec - Abydos, Martina Šmírová - Aurosa, Jarmila Podhorná - Byliny Naděje, Karel Havlovic - VitaJuwel, Tomáš Lichtenbert - Giftisimo

OCP vyjíždí do regionů.

Využijte unikátní příležitost potkat se a hovořit s předními odborníky v prátelské komorní atmosféře. Dozvíte se řadu užitečných informací, potkáte nové lidi, vyslechnete si zajímavé příběhy, získáte nové podněty, vždy v přátelské atmosféře lidí, kteří také podnikají. Budeme se Vám osobně věnovat.

 

13:00 - 13:30 WELCOME DRINK, PŘIVÍTÁNÍ

13:30 - 13:40 Helena Kohoutová, zakladatelka projektu Ocenění Českých Podnikatelek

13:40 - 13:45 Zdeňka Heyn Edlová, majitelka společnosti LUBRICANT

 

13:45 - 14:00

ČSOB Firemní bankovnictví není nuda

Jiří Hanuš, regionální ředitel ČSOB

 

14:00 - 15:00

TALK SHOW ČESKÝ UM - ČESKÉ NÁPADY - ČESKÉ PRODUKTY

OLGA KUPEC, Abydos s.r.o.

Olga začínala jako překladatelka, teď šéfuje firmě Abydos, která zpracovává hrubé litinové odlitky pro německé slévárny. Výrobky z Hazlova na západě Čech dnes využívají například i automobilky BMW, Audi či Ford. Po ukončení studia fyziky a ekonomie v Německu působila ve výzkumném ústavu a následně pracovala ve VW a Škoda Auto. Poté ji oslovil pan Reinhard Blodig z Německa, který právě zakládal Abydos, zda bych mu nepomohla s češtinou a s rozjezdem firmy. Původně se mělo jednat o krátkodobou výpomoc.


MARTINA ŠMÍROVÁ, Aurosa s.r.o.

Martina Šmírová vystudovala módu a design. V rámci své závěrečné práce ji napadlo spojit krásný obal s typicky českým produktem, pivem. Chtěla, aby se ženy ani ve vysoké společnosti nestyděly dát si pivo místo šampaňského. Pivo pro ženy, které vyvolalo bouři nevole v Londýně, pro ni vaří ve Valašském pivovaru v Kozlovicích její otec. Firma Aurosa vznikla v listopadu 2015 a každoročně její prodej roste.

JARMILA PODHORNÁ, Byliny - Naděje

Životní příběh paní Jarmily Podhorné je skoro neuvěřitelný. Bývalá učitelka základní školy se o bylinky zajímala odjakživa. Navštěvovala odborné přednášky a semináře a na jednom z nich poprvé slyšela termín gemmoterapie, neboli léčba pupeny. Tento nový bylinkářský obor se zrodil ve Francii a je nazýván „bylinkářství 21. století“. Na popud legendárního bylináře pana Zentricha se místo odchodu na odpočinek rozhodla gemmoterapií dále vážně zabývat, jako první v Česku. Od skromných začátků došla až k vybudování vlastní rozsáhlé bylinkové zahrady. Jarmila Podhorná získala v roce 2016 CENU ZA INOVATIVNÍ ŘEŠENÍ.

KAREL HAVLOVIC, VitaJuwel

V podnikatelském příběhu Karla Havlovice se zrcadlí jeho vlastní osobní vývoj. Do roku 2008 se pohyboval v automobilovém prostředí, kde se mu podařilo vybudovat jednu z velice známých společností západočeského kraje. S postupujícím duchovním uvědoměním dostávalo jeho podnikání zcela nový směr a razantní proměnou prošly také jeho priority. Zasadil se o dostupnost ekologických produktů pro svoji klientelu a následně před sebe postavil další výzvu - ve výhradním zastoupení uvedl na český a slovenský trh rakouskou značku VitaJuwel a s ní naprosto ojedinělou metodu ošetření kohoutkové vody: revitalizaci přírodními drahokamy. Jeho sen probudit ve společnosti povědomí o nesmírném vlivu čisté vody na lidské zdraví získal s VitaJuwel jasnou podobu a je realizován.

TOMÁŠ LICHTENBERG, Giftisimo

Tomáš spoluzakládal síť rychlého občerstvení Fruitisimo (čerstvé ovocné koktejly a vlastní výroba zmrzliny). Fruitisimo má momentálně 75 provozoven (CZ, SK, HU). V roce 2016 prodal Tomáš svůj podíl ve Fruitisimu investorům a nyní se věnuje naplno konceptu Giftisimo. Giftisimo neprodává jen dárkové obaly, ale pomáhá lidem vzbuzovat pozitivní emoce a buduje vztahy. Naše produkty najdete na 8 celoročních provozovnách v top nákupních centrech (CZ, SK). V předvánočním období na cca 30 sezónních pop up kioscích. V současnosti expanduje v Čechách a na mezinanárodních trzích ve spolupráci s Mallgroup, Amazon a dalším eshopy.

15:00 - 18:00 SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ S OBČERSTVENÍM, degustace VitaJuwel

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2018

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

ODBORNÝ GARANT

Logo - CRIF - Czech credit bureau

AUDITOR

Logo - nsg morison

PARTNEŘI

Logo - MasterCard Logo - ČESKÁ MINCOVNA Logo - TRIVI Logo - FARMAX Logo - CzechTrade Logo - Dermacol Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ Logo - BREE Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo Logo - TLC Logo - presentigo Logo - blue holiday Logo - Ogilvy Public Relations Logo - DHL Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR Logo - mediarex Logo - DENTALO Logo - FERTI CARE Logo - ORGANIC WINES Logo - Buddha-Bar Hotel Prague Logo - BELVEC Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Franchising.cz Logo - Franchising.cz Logo - Svět Průmyslu Logo - Reg TV Logo - LIVE SIGNAL Logo - Mladá fronta Logo - First class

MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

Logo - Trade Logo - Age Logo - Bonuss.cz Logo - Inpublic Group Logo - A11 Logo - XANTYPA Logo - EPRAVO.CZ Logo - DENÍK Logo - ČR PLUS Logo - ČR PLUS Logo - Czech Slovak Leaders Logo - Madam Business Logo - INNOVATION Logo - Parlamentní listy Logo - TÝDEN Logo - Marketing and Sales Logo - Brands and Stories Logo - INSTINKT Logo - BYZMAG Logo - s-press, výjimečné ženy