Loading...

ETIKETA A PRVOREPUBLIKOVÁ TRADICE

18. 9. 2018
Praha 1
Kdy:
18. září 2018 16:00
Město:
Praha 1
Místo:
Buddha-Bar Hotel Prague, Siddharta-Café

16:00 - 16:40 WELCOME DRINK & PŘIVÍTÁNÍ

Helena Kohoutová, zakladatelka Ocenění Českých Podnikatelek

Veronika Fajčíková, General Manager Buddha-Bar Hotel Prague

ČSOB I banku můžete mít rádi

16:40 - 16:50

Pavel Hroch, regionální ředitel ČSOB

 

16:50 - 17:00

ČESKÁ POJIŠŤOVNA Výprodej korporátu

Roman Herman, finanční poradce České pojišťovny

 

17:10 - 17:20

MASTERCARD Svět zážitků s programem Mastercard Priceless Prague

Tomáš Doležal, Marketingový Manažer za ČR a SR, Mastercard

 

17:20 - 18:20 

TALK SHOW ETIKETA A PRVOREPUBLIKOVÁ TRADICE

ELIŠKA HAŠKOVÁ COOLIDGE, Coolidge Consulting Services

Nejznámější česká specialistka na etiketu. Narodila se 26. března 1941 v Praze. Její otec byl významný český bankéř Josef Hašek. V roce 1946 emigrovala do Spojených států amerických a po dvaceti sedmi letech práce pro americkou vládu se vrátila do vlasti spravovat rodinný majetek. Paní Eliška Hašková Coolidge svou kariéru začala nástupem na prestižní Georgetown University School of Foreign Service v roce 1959, kde vystudovala obor diplomacie. Kariéru asistentky pro pět amerických prezidentů začala v Bílém domě. Založila a řídila Kancelář prezidentových zpráv - styk s veřejností. Paní Eliška Hašková Cooldige žila věci, o kterých dnes mluví a které šíří.
JITKA MLYNARČÍK KUDLÁČKOVÁ, kreativní ředitelka a spoluzakladatelka JK JITKA KUDLACKOVA Zlatnickou firmu, která vytváří šperky v originálním designu, založila se svým manželem Dušanem Mlynarčíkem a spolu se svým týmem firmu stále zdokonalují. Šperky, které vytváří, mají duši a jsou tak dokonalým symbolem hlubokého vztahu. Talent zdědila po předcích. Otec byl umělecký kovář a v ženské linii vládl vkus, zručnost a selský rozum. Vyučila se v oboru zlatník - klenotník a při narození poslední dcery dostudovala uměleckou školu. Dnes je uznávanou šperkařkou a designérkou. Práce s pravými kameny a přirozená ženská krása ji nadchly během stáže ve Venezuele. Svoji zlatnickou dílnu otevřela v roce 1992. JK Jitka Kudláčková nabízí více než 20 originálních kolekcí šperků, včetně zásnubních a snubních prstenů, kterými je tato firma pověstná a nosí je mnoho manželských párů včetně známých tváří jako Gabriela Lašková, Libuše Vojtková - Rohlíčková, Marek Dědík a další. Pozadu nezůstávají ani kolekce, které podporují českou přírodu, na kterou mnohdy zapomínáme. Naši Motýli a Voda jsou kolekce, které nepodporují jen ženskou krásu, ale také naši přírodu. Znovu objevila etiku a etiketu nošení šperku. Píše básně a fejetony. Jitka je maminkou 3 dětí.
PAVLÍNA KVAPILOVÁ, Elegantní Česko Pavlína vystudovala italianistiku na Filozofické fakultě a ekonomii na Fakultě sociálních věd UK v Praze. Má za sebou stipendia na univerzitách ve Florencii a Boloni. Začí¬nala jako politická a ekonomická reportérka Radiožurnálu, byla také zpravodajkou Českého rozhlasu při EU v Bruselu. Později šéfovala speciály ČT24, moderovala interaktivní pořad Hyde Park ČT24 a následně působila jako ředitelka divize ČT Nová média. V posledních pěti letech se věnuje svým aktivitám. Dnes mode¬rátorka, konzultantka, autorka strategií pro sociální sítě a producentka multimediálního obsahu. Stojí také za založením projektu Elegantní Česko, který se stále rozrůstá. Nejde v něm o nostalgii a idealizaci dob minulých – zkoumá módu, chování, dobré způsoby a životní styl. Ambicí jejího týmu je oživovat to nejlepší z toho, co uměla tato země a její lidé a skládat nové elegantní Česko. A to jak online, tak na mnoha akcích, které během roku pro širokou veřejnost i firmy organizuje.
18:20 - 20:30 SPOLEČENSKÉ SETKÁNÍ S OBČERSTVENÍM Degustace Lifefood & VitaJuwel

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2021

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - ATELIER - S
Logo - DAQUAS
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft
Logo - Vodafone

Partneři

Logo - ADVANCED MEDICAL SOLUTIONS
Logo - AFFILBOX.CZ
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETIFLEX, s.r.o.
Logo - FARMAX
Logo - FERTI CARE
Logo - DANDELION
Logo - Harmonelo
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IUVENIO
Logo - KLIMSZ
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - Mediarex
Logo - OGILVY
Logo - Palatinum
Logo - Photodienst Brno
Logo - RUTEX CZ
Logo - TOMAS ARSOV
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - Dvacetiminutovka

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz