Loading...

Eva Dokoupilová

MEDICAL PLUS, s.r.o.

O firmě:

Firma MEDICAL PLUS byla založena v roce 2006 privátní lékařkou Evou Dokoupilovou. Ta tím na sebe vzala velké riziko, neboť revmatologie v té době téměř neznala pojem  biologická léčba. Společnost MEDICAL PLUS zřídila centrum této léčby, což  mělo velký význam pro region, neboť z něho profitují pacienti, kterým po všech stránkách zlepšuje kvalitu života. Rychlý technologický vývoj přináší na trh stále nové typy léků a klade stále vyšší nároky na všechny zdravotnické profese. Již před čtyřmi lety začali v MEDICAL PLUS předepisovat pacientům léky pouze elektronicky, jsou propojeni s laboratořemi, rentgeny. Svou práci si bez počítačové podpory nedovedou už ani představit. Díky elektronické preskripci mohou svým pacientům předepisovat například i léčivé konopí.

Řada inovativních řešení přináší velké časové i finanční úspory. Nejen společnosti MEDICAL PLUS, ale i celému systému zdravotní péče. Mezi vysoce inovativní a společensky velmi přínosný patří projekt Světové zdravotnické organizace s názvem Zabraň další zlomenině. Jde v něm o to, aby zejména u starších osob s osteoporózou nedošlo k žádné další zlomenině, která by je upoutala na lůžko a odkázala na dopomoc druhých. Za tuto činnost získala společnost MEDICAL PLUS na mezinárodním poli jako jediná v České republice stříbrné ocenění. Kromě vlastního podnikání Eva Dokoupilová organizuje a pořádá pravidelně pracovní setkání lékařů z celého regionu, kde řada odborníků přednáší o novinkách z revmatologie a osteologie. Je spoluautorkou řady vědeckých článků. Pracoviště MEDICAL PLUS  je akreditováno ministerstvem zdravotnictví pro další vzdělávání lékařů. Eva Dokoupilová má dvě dcery. Jedna již jako lékařka pracuje a druhá dokončuje studium medicíny. Věří proto, že minimálně jedna z nich bude v jejím odkazu pokračovat. I když je Eva Dokoupilová výhradním vlastníkem MEDICAL PLUS, dle svých slov by sama bez podpory celého týmu a rodinného zázemí toto ocenění nikdy nezískala.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ECOVIS FACTA

Hlavní partner

Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Barna Medical s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - ČSOB
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - EVOLVE
Logo - DANDELION
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - Nadační fond Jany Zimové
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - RESPILON
Logo - TALERS
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - ČR PLUS
Logo - HORIZONT POINT
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - BusinessInfo.cz