Loading...

Michaela Švorcová

O firmě:

1.Aromaterapeutická KH a.s. je výrobce kosmetiky, veterinárních přípravků, pomocných ochranných přípravků pro rostliny. Společnost je nejen výrobce, ale i prodejce. Své výrobky dodává do zemí EU i mimo ni. Pořádá odborné kurzy, vydává vlastní časopis Aromaterapie - časopis pro zdraví a krásu.

O vítězce:

V roce 1991 jsem se setkala s aromaterapeutickými kosmetickými přípravky Karla Hadka a krátce na to s Karlem Hadkem. Setkání se mi stala osudným a jméno Karel Hadek mne od té doby provází životem.  Začala jsem provozovat aromaterapii v kosmetické a masérské praxi. Jednoho dne mne Karel Hadek oslovil s nabídkou spoluúčasti na jeho kurzech. O své poznatky z praxe jsem se dělila s účastníky kurzů. Právě úzký kontakt s lidmi byl podmětem nápadu: „Proč nevytvořit aromaterapeutické přípravky pro zvířata?“ V roce 2010 jsem za podpory Karla Hadka uvedla na trh prostředky pro zvířata AROMAFAUNA. Dva roky poté došlo k transformaci společností, byla založena 1. Aromaterapeutická KH a.s., aby pokračovala ve výrobě a prodeji jedinečných aromaterapeutických přípravků s logy KAREL HADEK a AROMAFAUNA - nyní již veterinárních přípravků. Nabídku produktů rozšířil můj syn Ing. Michael Švorc o pomocné ochranné přípravky pro rostliny AROMAFLORA. Vznik a provoz společnosti je pro mne veliká výzva. Naše vysoce specifické výrobky vyrábí zaměstnanci vědomí si jejich jedinečnosti. Významnou roli pro úspěch našich výrobků sehrály poradna pro klienty a odborné kurzy, které navštěvují kosmetičky, maséři, fyzioterapeuti, lékaři a laická veřejnost. Na poli marketingu nám výrazně pomáhají sociální sítě, díky kterým jsme s klienty ve stálém kontaktu. Když vás aromaterapie osloví a vy postupně začínáte vnímat všechny její přednosti, zákonitě si to nenecháte pro sebe a své poznatky sami předáváte svému okolí, čímž řada zájemců opět geometricky vzrůstá.

Fotokniha

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Odborný garant

Logo - CRIF - Czech credit bureau

Auditor

Logo - nsg morison

Partneři

Logo - MasterCard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - TRIVI
Logo - FARMAX
Logo - CzechTrade
Logo - Dermacol
Logo - JK JITKA KUDLÁČKOVÁ
Logo - BREE
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - TLC
Logo - presentigo
Logo - Ogilvy Public Relations
Logo - DHL
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - mediarex
Logo - DENTALO
Logo - FERTI CARE
Logo - ORGANIC WINES
Logo - Buddha-Bar Hotel Prague
Logo - BELVEC
Logo - ZÁTIŠÍ GROUP

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - LIVE SIGNAL
Logo - Mladá fronta
Logo - First class

Mediální partneři

Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Bonuss.cz
Logo - Inpublic Group
Logo - A11
Logo - XANTYPA
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - ČR PLUS
Logo - Czech Slovak Leaders
Logo - Madam Business
Logo - INNOVATION
Logo - Parlamentní listy
Logo - TÝDEN
Logo - Marketing and Sales
Logo - Brands and Stories
Logo - INSTINKT
Logo - BYZMAG
Logo - s-press, výjimečné ženy