Loading...

Michaela Švorcová

O firmě:

1.Aromaterapeutická KH a.s. je výrobce kosmetiky, veterinárních přípravků, pomocných ochranných přípravků pro rostliny. Společnost je nejen výrobce, ale i prodejce. Své výrobky dodává do zemí EU i mimo ni. Pořádá odborné kurzy, vydává vlastní časopis Aromaterapie - časopis pro zdraví a krásu.

O vítězce:

V roce 1991 jsem se setkala s aromaterapeutickými kosmetickými přípravky Karla Hadka a krátce na to s Karlem Hadkem. Setkání se mi stala osudným a jméno Karel Hadek mne od té doby provází životem.  Začala jsem provozovat aromaterapii v kosmetické a masérské praxi. Jednoho dne mne Karel Hadek oslovil s nabídkou spoluúčasti na jeho kurzech. O své poznatky z praxe jsem se dělila s účastníky kurzů. Právě úzký kontakt s lidmi byl podmětem nápadu: „Proč nevytvořit aromaterapeutické přípravky pro zvířata?“ V roce 2010 jsem za podpory Karla Hadka uvedla na trh prostředky pro zvířata AROMAFAUNA. Dva roky poté došlo k transformaci společností, byla založena 1. Aromaterapeutická KH a.s., aby pokračovala ve výrobě a prodeji jedinečných aromaterapeutických přípravků s logy KAREL HADEK a AROMAFAUNA - nyní již veterinárních přípravků. Nabídku produktů rozšířil můj syn Ing. Michael Švorc o pomocné ochranné přípravky pro rostliny AROMAFLORA. Vznik a provoz společnosti je pro mne veliká výzva. Naše vysoce specifické výrobky vyrábí zaměstnanci vědomí si jejich jedinečnosti. Významnou roli pro úspěch našich výrobků sehrály poradna pro klienty a odborné kurzy, které navštěvují kosmetičky, maséři, fyzioterapeuti, lékaři a laická veřejnost. Na poli marketingu nám výrazně pomáhají sociální sítě, díky kterým jsme s klienty ve stálém kontaktu. Když vás aromaterapie osloví a vy postupně začínáte vnímat všechny její přednosti, zákonitě si to nenecháte pro sebe a své poznatky sami předáváte svému okolí, čímž řada zájemců opět geometricky vzrůstá.

Fotokniha

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ECOVIS FACTA

Hlavní partner

Logo - DATACLUE S.R.O.
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ATIRA CZ, spol. s r.o.
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - A - GIGA, s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ČSOB
Logo - Esthé – klinika plastické chirurgie
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - DANDELION
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - KLEIBLOVÁ s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - NewWaterMeaning s.r.o.
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - RUTEX CZ, s.r.o.
Logo - TALERS
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - HORIZONT POINT
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz