Loading...

Michaela Povýšilová

O firmě:

TECHNOAQUA s.r.o. je společnost zabývající se dodávkami a servisem měřících přístrojů i kompletních řešení pro oblast vodního hospodářství. 

O vítězce:

Přesto, že jsem ekonom, vždy mě velice bavila veškerá technika. Do dnes mě baví procházet různé výrobní závody a seznamovat se s jejich technologiemi. V roce 1999, poté co jsem odešla z podniku zahraničního obchodu KOVO, jsem nastoupila do firmy, která dodávala měřící techniku pro měření parametrů plynů a vody. V roce 2005 jsme se však rozešli v názorech s majitelem této firmy. Vybudovala jsem na českém trhu postavení firmy Isco a majitel se rozhodl s touto firmou dále nespolupracovat. Proto jsem odešla, založila svoji firmu a požádala Američany o zastoupení pro český trh. Počátky nebyly jednoduché, protože jsem neměla ani peníze ani zaměstnance. Měla jsem však podporu zákazníků a blízkých lidí, kteří mi věřili. V současné době máme výhradní zastoupení 5 zahraničních výrobců, z jejichž produktů sestavujeme kompletní řešení pro monitoring různých typů vod. Cílem naší společnosti je, abychom dodávkami kvalitních přístrojů a vzděláváním uživatelů v dané problematice podpořili rozvoj odvětví, které napomáhá ochraně životního prostředí a tím i našeho zdraví. Tento cíl se nám daří plnit myslím dobře. Částečně nám k tomu pomáhá legislativa, ale také je vidět, že se přístup lidí k ochraně prostředí, ve kterém žijí, mění k lepšímu.  Náš sortiment průběžně doplňujeme o další zajímavé přístroje. Pečlivě sledujeme technický vývoj v oboru vodního hospodářství a tomu podřizujeme i výběr výrobců. Kromě dalších kolegů se mnou ve firmě pracuje i můj syn, který má na starosti technické záležitosti a servis, stejně jako vývoj naší firmy po technické stránce, především pak digitální technologie. Kromě běžné práce ještě přednáším a publikuji do odborných časopisů či knih. Také organizujeme odborná školení. Relaxuji různými koníčky, ale číslo jedna v současné době je pro mne závodní lyžování, které bylo mým dětským snem, který si trochu se zpožděním plním.

Fotokniha

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ECOVIS FACTA

Hlavní partner

Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Barna Medical s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - ČSOB
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - EVOLVE
Logo - DANDELION
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - Nadační fond Jany Zimové
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - RESPILON
Logo - TALERS
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - ČR PLUS
Logo - HORIZONT POINT
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - BusinessInfo.cz