Loading...

Hana Raková

Esthé-Klinika estetické medicíny, a.s.

O firmě:

Jsme jedni ze zakladatelů laserové estetické dermatologie v České republice. Téměř 20 let se specializujeme na zákroky v oblasti laserové a estetické medicíny, korektivní dermatologie, dermatologie, ORL a cévní chirurgie.

O vítězce:

Pracovala jsem jako ORL lékařka na klinice ve Fakultní nemocnici Královské Vinohrady. Práci jsem měla moc ráda, měla jsem dvě atestace z ORL, ale byla jsem si vědoma omezení, která státní zdravotnictví sužovala. Snila jsem svůj sen o tom, že jednou založím soukromou kliniku, kde budu moci pomáhat lidem podle svého nejlepšího vědomí, ale bez omezení státního aparátu. Po několika stážích v Uppsale jsem se rozhodla zariskovat a v roce 1993 jsem založila s kolegou plastickým chirurgem první s.r.o. Byli jsme úspěšní a v roce 1997 jsme otevřeli soukromou kliniku Esthé.  Jako spolumajitelka kliniky a ředitelka jsem pracně doháněla znalosti v oblasti managementu, proto jsem studovala MBA.  Po atestaci z korektivní dermatologie jsem se nadchla pro další sen. Lasery v dermatologii. Byli jsme jedni z prvních, kteří založili laserovou kliniku. V roce 2008 se klinika Esthé rozdělila na dvě části, z nichž jedna zůstala pod mým vedením dosud, současná klinika Esthé-laser. Postupně však přebírají otěže ti z mladší generace, které jsem si vychovala. Moc si přeji, aby se jim i klinice dlouho dařilo tak, jako dosud. Myslím, že to nejdůležitější v našem životě je svoboda myšlení. Žití bez předsudků a mentálních omezení, které nám společnost vnucuje. Jít za svým snem je přece tak přirozené. V současné době již pracuji méně, věnuji se sportu a koníčkům a snažím se dohnat v sebevzdělávání a v seberozvoji alespon trochu toho, co jsem v pracovním tempu života nestihla. Motto, které mám ráda - slova hýbají, příklady táhnou.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - Microsoft
Logo - Vodafone
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - DAQUAS

Partneři

Logo - Mastercard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - OGILVY
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Mediarex
Logo - FERTI CARE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - WESTRANS DĚČÍN
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - FRESH CATERING
Logo - 201 CONSULTING
Logo - KLIMSZ
Logo - USSPA
Logo - KETO DIET
Logo - BEWIT

Partneři slavnostního dne

Logo - Volvo Car Czech Republic s.r.o.
Logo - Arabella Fashion
Logo - Český Granát

PARTNEŘI PROJEKTU 2020

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - MLADÁ FRONTA
Logo - FIRST CLASS
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - CZECH & SLOVAK LEADERS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - TÝDEN
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - INTERVIEW
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP