Loading...

Zdeňka Heyn Edlová

O firmě:

LUBRICANT s.r.o. je obchodně technická společnost působící na trhu od roku 1993. Její jméno je zárukou kvality pro všechny zákazníky. Poskytuje úplný servis v oblasti mazání a aplikace maziv, včetně optimalizace logistiky, plynulosti dodávek a poradenské činnosti pro zákazníky. Její sortiment obsahuje maziva, oleje, tuky, pasty, speciální průmyslová a potravinářská maziva, technologické kapaliny, chladicí kapaliny, emulze, konzervace, odmašťovací prostředky, kluzné laky, separátory pro plastikářský průmysl a aplikační techniku pro různá odvětví průmyslu. Společnost rozšířila působnost do Polska, Slovenska a Rumunska.

O vítězce:

Odmalička jsem chtěla něco dokázat, prorazit. Proto jsem se rozhodla po roce 1989 odpovědět na inzerát firmy, která hledala německy hovořícího prokuristu a byla přijata. Odválo mě to do zcela jiného prostředí a oboru, který se zabýval distribucí dentální techniky. Pustila jsem se do práce s chutí a během krátké doby pomohla firmu, uvést do pořádku a jiných čísel. Ale stále jsem snila o své vlastní firmě a díky náhodě a zajímavému setkání se mi to podařilo. Potřebovali jsme tehdy speciální mazivo na zubní vrtačky, a proto jsme odjeli do Mnichova do firmy OKS, kterou vlastnil majitel původem z Čech. Jeho firma vyráběla speciální průmyslová maziva. Po analýze trhu jsme se rozhodli s kolegou založit společnou firmu a tím začala moje nová etapa podnikání. V roce 2001 se kolega vrátil zpět do Německa a LUBRICANT s.r.o. se stal 100 % mojí společností.

Postupně jsem získala nové kolegy-odborníky z oboru, mezi nimiž byl Roman Navrátil, můj současný obchodní ředitel a prokura, který je dodnes mojí pravou rukou.  Obrovský zlom nastal objevením nového dodavatele v Německu, firmy Carl Bechem, která vyrábí speciální průmyslová maziva se zaměřením hlavně na automobilový průmysl, ale i ostatní průmyslová odvětví. Postupem času jsme dodavatele rozšířili a s novým sortimentem se stali pro zákazníky ještě zajímavější. Vytvořili jsme tradici, vybudovali důvěru u zákazníků a jsme stabilně etablovaní na trhu s mazivy. Disponujeme velkým týmem odborníků a specialistů, což je především pro automobilový průmysl a jejich subdodavatele nezbytné a v ostatních průmyslových odvětvích naší předností. Jsme již 25 let nejen dodavatelem, jsme hlavně partnerem schopným technicky a operativně vyřešit jakýkoliv problém. Do budoucna se chceme zaměřit na vývoj a výrobu vlastní produktové řady, k čemuž nám pomůže i nová chemická laboratoř, kterou budujeme v sídle naší společnosti. Máme stálou a pevnou pozici na českém i evropském trhu, na což jsme opravdu všichni pyšní. Naše práce byla již několikrát oceněna, za což patří dík i kolegům ve firmě a hlavně rodině, bez jejíž podpory a pochopení bych toho všeho nedosáhla.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Odborný garant

Logo - CRIF - Czech credit bureau

Auditor

Partneři

Logo - MasterCard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - CzechTrade
Logo - Dermacol
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - Ogilvy Public Relations
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - mediarex
Logo - FERTI CARE

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - Mladá fronta
Logo - First class

Mediální partneři

Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - XANTYPA
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - Czech Slovak Leaders
Logo - Madam Business
Logo - INNOVATION
Logo - TÝDEN
Logo - Brands and Stories
Logo - INSTINKT
Logo - s-press, výjimečné ženy