Loading...

Eva Komárková

O firmě:

Výroba vodohospodářských zařízení z nerezavějící oceli. Společnost IN-EKO TEAM je společnost s celosvětovou působností a je jedním z nejvýznamnějších výrobců zařízení pro mikrofiltraci nejen na trzích střední a východní Evropy.

O vítězce:

Společnost IN-EKO TEAM jsem spoluzakládala v roce 1995 v době, kdy ekologie zdaleka nebyla takovým tématem jako dnes. Vždy mi záleželo na životním prostředí a proto příležitost, která se mne naskytla, výroba vodohospodářských zařízení určených k čištění a filtraci vody, byla jasnou volbou Cítila jsem velkou příležitost, potenciál v tomto oboru a práci jsem si zamilovala. Vůbec prvním zařízením, které jsme začali vyrábět, byl Mikrosítový bubnový filtr (který je v našem portfoliu dodnes a jedná se také o nejprodávanější zařízení). V té době jsme neměli ještě dostatek kapitálu k vybudování výrobní haly a první filtry jsme tedy vyráběli v rodinném domě. Postupem času jsme výrobu přesunuli z Brna do nedalekého Tišnova, kde jsme koupili starou halu a posléze ji zrekonstruovali a následně přistavěli nové výrobní haly. V průběhu let jsme začali vyrábět další zařízení určená pro čistění vody a k dnešnímu dni naše portfolio zahrnuje 19 zařízení. Po celou dobu podnikání je pro nás velmi důležitý výzkum a vývoj. Byli jsme vůbec prvním výrobcem Diskového filtru ve střední Evropě vůbec. Úspěšně exportujeme, což dokazuje více jak 67 % produkce pro zahraničí trhy. Naše firma, jak už máme uvedeno v názvu IN-EKO TEAM, je týmem úžasných lidí, díky kterým je firma silnou stabilní společností.  Mnoho lidí považuje čistou vodu za samozřejmost a předpokládá, že je k dispozici neomezená nabídka. Bohužel, to není pravda. V celosvětovém měřítku je čistá voda vzácnou komoditou. Právě z tohoto důvodu pracujeme na řešeních k úpravě odpadních vod, abychom dosáhli co nejvyšší kvality vody u každého typu aplikace a mohli ji vrátit zpátky do přírody

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2022

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - DATACLUE S.R.O.
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - AIRCLEAN
Logo - A - GIGA, s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - Camp Center International s.r.o.
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - ETERNAL ESSENCE - HARMONY HEALTH & SOUL
Logo - ETIFLEX, s.r.o.
Logo - ET PACTUM
Logo - DANDELION
Logo - Dvacetiminutovka
Logo - Harmonelo
Logo - Hotel Studánka****
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - KLIMSZ
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - OGILVY
Logo - Palatinum
Logo - Photodienst Brno
Logo - SAMAK poradenská skupina
Logo - Soukromá klinika LOGO, s.r.o.
Logo - TOMAS ARSOV
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Partneři slavnostního dne

Mediální partner

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - BusinessInfo.cz