Loading...

Petra Plemlová

O firmě:

Jsme českou jedničkou v prodeji certifikované metráže pro děti v ČR. Vyrábíme české funkční oblečení a látkové pleny pro děti.

O vítězce:

Jsem mámou 4 dětí a dvou eshopů a nově i jednoho technologického miminka Picki.cz Eshop unuodesign.cz je přístavem pro látky doslova z celého světa. Moje druhé one line miminko unuo.cz nabízí české funkční oblečení a látkové pleny pro děti. Vše vyrábíme srdci husictví, ve městě Táboře. Aktuálně zaměstnáváme bezmála 50 zaměstnanců a tento rok náš obrat přeskočí hranici 50 mil. Kč. Začala jsem podnikat na mateřské dovolené se svými 4 mi dětmi. Před 3 roky jsem se přestěhovala do Tábora, najala první zaměstnance a od té doby meziročně rosteme o desítky až stovky procent. Snažíme se naše podnikání rozkročit a tak aktuálně mj. nabízíme námi vyvinutou aplikaci Picki, která je levným způsobem automatizace ve skladu i pro menší eshopy a to doslova za korunu, navíc má tento projekt velký ekologický dostah, protože i menší firmy učí používat metodu no paper. Automatizace má však i druhou stranu své mince, kterou je nesmírně vysoká cena a riziko, že při její implementaci je ohrožen celý firemní proces. Našim cílem bylo tedy ušít na míru, něco velmi efektivního, cenově dostupného a implementovatelného.  Konkurence velkých eshopů je v ČR opravdu ohromná a jedinné místo, kde se jako malý eshop cítíme silní je schopnost rychle manévrovat, hledat nové cesty a inspirativní řešení, jelikož naše "malá unuo loď" je stále mnohem flexibilnější což vnímám jako sílu našeho úspěchu. Navíc jsem více než hrdá, že jsme vše zvládli za tak krátkou dobu a prakticky bez cizího kapitálu. Mým snem je obléci každé dítě v naší krásné zemi do unuo barevného oblečení, které odstraní dítěti jakékoliv překážky v seberealizaci, vše je ušito tak, aby si dítě nemuselo lámat hlavu, jak správně obléci kalhoty, jelikož jsou oboustranně použitelné, nepoužíváme žádné knoflíky ani přesky a zipy navíc, vše je jednoduché a praktické. Každá louže bude pro dítě dobrodružstvím, protože naše oblečení nese i punc velmi kvalitních funkčních materiálů. Náš druhý eshop unuodesign.cz zase nese poselství našim šikovným maminkám, že vyrábět oblečení dětem ručně má smysl, protože to od maminky je k nezaplacení. A nesmíme zapomenout i na náš unuo nadašní fond, který pomáhá maminkám v podobných situacích, jako jsem byla nedávno já.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2019

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Odborný garant

Logo - CRIF - Czech credit bureau

Auditor

Partneři

Logo - MasterCard
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - FARMAX
Logo - CzechTrade
Logo - Dermacol
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - presentigo
Logo - Ogilvy Public Relations
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - mediarex
Logo - FERTI CARE

Hlavní Mediální partneři

Logo - Franchising.cz
Logo - Franchising.cz
Logo - Svět Průmyslu
Logo - Reg TV
Logo - Mladá fronta
Logo - First class

Mediální partneři

Logo - Trade
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - XANTYPA
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - Czech Slovak Leaders
Logo - Madam Business
Logo - INNOVATION
Logo - TÝDEN
Logo - Brands and Stories
Logo - INSTINKT
Logo - s-press, výjimečné ženy