Loading...

Kamila Brzezinová

RUTEX CZ, s.r.o.

O vítězce:

Společnost RUTEX CZ, s.r.o. navrhuje a dodává profesní uniformy značky CAMIA a školní uniformy značky CAMIA YOUNG. Pod značkou TERMOVEL distribuuje funkční termoprádlo.

Můj příběh začal v obci jménem Komňa, rodišti Jana Ámose Komenského. Ze školy si o velkém Učiteli národa pamatuji to, že učení má být hrou. Pro mě tohle platí i v práci. Musím dělat to, co mě baví. Začínala jsem úplně obyčejně. Nebyla jsem z bohaté rodiny s kapitálem, který by mi pomohl. Ale možná proto byla ve mně o to větší motivace studovat a pracovat tak, abych tento kapitál vydělala a vytvořila si tak kvalitní podmínky pro můj život. Z domu jsem si odnesla základní hodnoty a podporu, které mě provázejí životem a pomáhají v jednáních na všech frontách, ať už jsou to zákazníci, dodavatelé, státní instituce a vše, co podnikatel ve své firmě musí zvládnout. Po střední škole jsem začala pracovat ve slovenském RUTEXu, kde jsem pracovala 9 let a byla to moje další škola. Měla jsem na starost kompletní ekonomiku, mzdovou agendu, komunikaci s úřady, zákazníky. Majitelé byli a jsou jako moje rodina. Dodnes s nimi spolupracuji. Při práci jsem se pustila do studování vysoké školy, začala podnikat a otevřela první pobočku obchodního zastoupení pro značku TERMOVEL. Tím, že jsem celou svou praxi strávila v textilní výrobě, tak jako nemoc z povolání jsem si již nesla to, že jsem viděla jen textil. Viděla jsem, jak chodí lidé oblékaní, jakým způsobem oblékají společnosti své zaměstnance, aby je reprezentovali. Vnímala jsem, jak je tento velmi důležitý komunikační prvek opomíjen a zanedbáván. Veškerý postup a vývoj v mojí společnosti pak šel již ruku v ruce. Začala jsem navrhovat kolekce uniforem CAMIA a implementovat proces oblékání pro společnosti jako jednotný projekt. S narozením dcery se naše činnost rozvinula i o školní uniformy CAMIA YOUNG. Klademe důraz na výběr kvalitních materiálů, propracovanost, detail a nadčasový design.  Zabýváme se návrhem celé kolekce, neřešíme jen dílčí plnění, řešíme komplexní službu.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK 2020

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ESOP

Hlavní partner

Logo - Microsoft
Logo - Vodafone
Logo - Generali Česká pojišťovna
Logo - DAQUAS

Partneři

Logo - ADVANCED MEDICAL SOLUTIONS
Logo - FERTI CARE
Logo - presentigo
Logo - ČESKÁ MINCOVNA
Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - KSENA, s.r.o.
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ
Logo - Palatinum
Logo - Mediarex
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - KLIMSZ
Logo - OGILVY
Logo - FARMAX
Logo - Vinařství Maláník - Osička
Logo - Hotel Studánka****
Logo - ESTHÉ LASER CLINIC
Logo - INCA COLLAGEN
Logo - Lifefood
Logo - FRESH CATERING
Logo - BEWIT
Logo - RUTEX CZ
Logo - Harmonelo
Logo - Photodienst Brno
Logo - Fit, zdraví,výživa - Jana Kolrusová

Partneři slavnostního dne

Logo - Volvo Car Czech Republic s.r.o.
Logo - Franck Provost Česká republika

Mediální partner

Logo - Franchising.cz
Logo - ČIANEWS
Logo - Reg TV
Logo - TRADE NEWS
Logo - Age
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - MLADÁ FRONTA
Logo - FIRST CLASS
Logo - DENÍK
Logo - ČR PLUS
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - S-PRESS
Logo - PREMIUM MEDIA GROUP
Logo - Aerospace Central Europe
Logo - BusinessInfo.cz