Loading...

Kamila Brzezinová

RUTEX CZ, s.r.o.

O vítězce:

Společnost RUTEX CZ, s.r.o. navrhuje a dodává profesní uniformy značky CAMIA a školní uniformy značky CAMIA YOUNG. Pod značkou TERMOVEL distribuuje funkční termoprádlo.

Můj příběh začal v obci jménem Komňa, rodišti Jana Ámose Komenského. Ze školy si o velkém Učiteli národa pamatuji to, že učení má být hrou. Pro mě tohle platí i v práci. Musím dělat to, co mě baví. Začínala jsem úplně obyčejně. Nebyla jsem z bohaté rodiny s kapitálem, který by mi pomohl. Ale možná proto byla ve mně o to větší motivace studovat a pracovat tak, abych tento kapitál vydělala a vytvořila si tak kvalitní podmínky pro můj život. Z domu jsem si odnesla základní hodnoty a podporu, které mě provázejí životem a pomáhají v jednáních na všech frontách, ať už jsou to zákazníci, dodavatelé, státní instituce a vše, co podnikatel ve své firmě musí zvládnout. Po střední škole jsem začala pracovat ve slovenském RUTEXu, kde jsem pracovala 9 let a byla to moje další škola. Měla jsem na starost kompletní ekonomiku, mzdovou agendu, komunikaci s úřady, zákazníky. Majitelé byli a jsou jako moje rodina. Dodnes s nimi spolupracuji. Při práci jsem se pustila do studování vysoké školy, začala podnikat a otevřela první pobočku obchodního zastoupení pro značku TERMOVEL. Tím, že jsem celou svou praxi strávila v textilní výrobě, tak jako nemoc z povolání jsem si již nesla to, že jsem viděla jen textil. Viděla jsem, jak chodí lidé oblékaní, jakým způsobem oblékají společnosti své zaměstnance, aby je reprezentovali. Vnímala jsem, jak je tento velmi důležitý komunikační prvek opomíjen a zanedbáván. Veškerý postup a vývoj v mojí společnosti pak šel již ruku v ruce. Začala jsem navrhovat kolekce uniforem CAMIA a implementovat proces oblékání pro společnosti jako jednotný projekt. S narozením dcery se naše činnost rozvinula i o školní uniformy CAMIA YOUNG. Klademe důraz na výběr kvalitních materiálů, propracovanost, detail a nadčasový design.  Zabýváme se návrhem celé kolekce, neřešíme jen dílčí plnění, řešíme komplexní službu.

OCENĚNÍ ČESKÝCH PODNIKATELEK

Ocenění Českých Podnikatelek stojí na Vaší straně. Vnímáme Vaše potřeby, hledáme řešení a poskytujeme informace a inspiraci.

Auditor

Logo - ECOVIS FACTA

Hlavní partner

Logo - Microsoft

Partneři

Logo - Auto Průhonice - autorizovaný dealer vozů Volvo
Logo - ASOCIACE MALÝCH A STŘEDNÍCH PODNIKŮ A ŽIVNOSTNÍKŮ ČR
Logo - Barna Medical s.r.o.
Logo - BEWIT
Logo - ČSOB
Logo - ETERNAL by Helena
Logo - EVOLVE
Logo - DANDELION
Logo - DOBRÁ TISKÁRNA
Logo - IDC - FOOD, s.r.o.
Logo - IN-EKO TEAM s.r.o.
Logo - Kv.Řezáč, s.r.o.
Logo - Nadační fond Jany Zimové
Logo - OGILVY
Logo - Photodienst Brno
Logo - RESPILON
Logo - TALERS
Logo - VERE PRAGUE
Logo - ZÁMEK LOUČEŇ

Dodavatelé

Logo - Dermacol
Logo - VINAŘSTVÍ MALÁNÍK – OSIČKA s.r.o.
Logo - BERGL DIAMONDS

Mediální partner

Logo - AGE
Logo - Franchising.cz
Logo - TRADE NEWS
Logo - Inpublic Group
Logo - EPRAVO.CZ
Logo - ČR PLUS
Logo - HORIZONT POINT
Logo - MADAM BUSINESS
Logo - BRANDS & STORIES
Logo - BusinessInfo.cz